Piątek, 19 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Lodowy sparing Gieksy z MKS-em

Do towarzyskiego starcia doszło w sobotę w Dźwierzutach, gdzie tamtejszy GKS podejmował lokalnego rywala MKS Szczytno. Rozgrywane w trzech tercjach spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem grającego w niepełnym składzie MKS-u.

• Data:

GKS Dźwierzuty – MKS Szczytno 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Bramka dla GKS: Sebastian Frejlich, bramki dla MKS: Paweł Pietrzak –karny, Borys Karwan

GKS: Granicki - P. Bazych, P. Więcek, Cieślik, Hołod, Kuszmider, Elsner, Kołodziejczuk, Tatyrata,.Frejlich, A.Bazych na boisku pojawili się również: Ziółek, Suchecki.

MKS: J. Mikulak – Gregorczyk, Łoński, C. Trzebiński, Laskowski, Pietrzak, Jasiński, Karwan, Kozłowski.

Sparing lokalnych rywali rozegrany został na odśnieżonym, ale pokrytym lodem boisku w Dźwierzutach. Lepiej w tych warunkach poradzili sobie goście, którzy grając w niepełnym zestawieniu (ośmiu graczy w polu plus pożyczony z GKS zawodnik) ograli gospodarzy 2:1. W przeciwieństwie do MKS problemów ze składem nie miała Gieksa, w której to barwach zaprezentował się występujący kilka sezonów temu w zespole ze Szczytna napastnik Michał Suchecki.