Piątek, 29 Maj, Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Lista punktów, które realizują zamówienia z dowozem


Drodzy Seniorzy! - Wiemy, że jesteście silnymi ludźmi, pokazaliście nam to w wielu, wspólnie zrealizowanych działaniach. Jednak w czasie ogromnego zagrożenia zarażeniem koronawirusem, pamiętajcie o starym przysłowiu: „Przezorny zawsze ubezpieczony”. W tej trudnej sytuacji WSZYSCY, BEZ WYJĄTKU, bądźmy odpowiedzialni, stosujmy się do zaleceń i dbajmy o zdrowie.



Tworzymy specjalną listę punktów (z numerami telefonów) na terenie Szczytna, które realizują zamówienia z dowozem. Publikujemy ją na stronie Starostwa Powiatowego www.powiatszczycienski.pl oraz na stronie internetowej www.tygodnik.szczytno.pl. Wykaz ukaże się także w czwartkowym wydaniu papierowym „Tygodnika Szczytno”.

 

Bar Sake 89 624 56 37

 

https://www.slawianka-szczytno.pl - 89 624 02 09

 

Kanapki Smosy 663 - 315 - 600

 

http://www.pizzeriatoscana.pl/ - tel. 89 624 81 75, kom. 784 959 244


Reklama

 

https://www.niebieskizaulek.pl - 89 624 39 65

 

Restauracja Pryma -  89 624 27 60

 

Bar Mleczny Babunia - 667 456 030

 

Warzywniak Szczytno - 604 530 523

 

Osiedlowy Warzywniak - 572 983 000

 

Restauracja Zacisze 89 623 16 77

 

Pizzeria Da Grasso - 89 624 12 12

 

https://www.grubybenek.pl/restauracja/szczytno - 89 627 15 55

Reklama

 

Sklep Miesny Na Rynku - Katarzyna Szulc: 500074069, 666320156

 

Restauracja Grota - tel. 89 623-19-66

 

Jadłodajnie "Na Rynku" - tel. 785 - 991 - 600, 601 - 065 - 067.

 

Zainteresowane firmy, które chciałyby dołączyć do oferty zakupów z dowozem i akcji #zostańwdomu prosimy zgłaszać się pod numer telefonu: 89 624 70 38 lub 533 298 955 Wydział promocji i współpracy w Starostwie Powiatowym w Szczytnie.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2020-05-25 12:13:06

Ranny motocyklista trafił do szpitala

  • Niedziela, 2020-05-10 19:12:49

Afanasjew dyrektorem szkoły sportowej

  • Niedziela, 2020-05-03 13:19:26

Przetarcie, które daje nadzieje na II ligę

Reklama


Komentarze

  • „Policjanci” staną na Lanca i Królowej Jadwigi
    Niech radni miasta wezmą pod uwagę cała ulice WładysławaIV bo ta ulica jest bardzo nie niebezpieczna

    Ja


    2020-05-28 20:31:08
  • Chamstwo czy brak wyobraźni?
    A ja jak patrzę na to zdjęcie to szlag mnie trafia. Bo nie chodzi o niepełnosprawność, tylko o to, jak kierowca jednego samochodu, albo pasażer drugiego pojazdu mogą się do niego dostać. Chyba, że to anorektycy. Ja sam spotkałem się z taką sytuacją przed laty na dziedzińcu ratusza. Lato. Przyjechała rodzina ze Śląska. Żona wyprawiła mnie na oblot miejscowych atrakcji. Chcąc, nie chcąc poszliśmy do muzeum. A tam przed samym wejściem zaparkowany samochód. Blokował kompletnie wejście. Miotały się tam na ganku jakieś kobitki z telefonami, ale nic nie wskórały. Ale w celu pozyskania przychodu wpuściły nas do przybytku wejściem nieoficjalnym, za co im dziękuję. Ale głupota ludzka nie zna granic. Albo arogancja.


    2020-05-28 20:07:37
  • Witacze Juranda, a w marzeniach... gród rycerza
    Wyjaśniam. W każdym powiatowym urzędzie budownictwa i architektury zasiadają niemal wyłącznie budowlańcy. Architekt jest tam rzadkością. Na ogół trafia tam taki delikwent, któremu nie udało się zaistnieć jako twórca, zatem, żeby jakoś przeżyć, został urzędnikiem. W sumie urzędasem, ponieważ za swoje niepowodzenia mści się jak może na zdolniejszych kolegach, poniewierając nimi w imię urzędowej litery prawa. Tak jest wszędzie. W całej Polsce, a zwłaszcza powiatowej. Warto dodać, że zawodowe uprawnienia nic nie znaczą, jeśli nie należy ów architekt do miejscowej izby, czyli korporacji, gdzie płaci dość solidne stawki za prawo wykonywania zawodu w danym regionie. A kto tu mówi o studentach? Ci, w poważnych sprawach, wyłącznie pracują dla sławy swoich profesorów i wara im od jakiegokolwiek autorstwa. Czyli wniosek. Nie ma tak, żeby coś było tanio. Każdy musi się nachapać, bo nie po to kończył studia. A najwięcej te matoły, którym nie bardzo powiodło się w życiu.

    Do WCpiker


    2020-05-28 19:50:21
  • Do porodu pędzili w policyjnej eskorcie
    Dzieki Bogu wszystko skończyło się dobrze. Nieodpowiedzialnym rodzicom wystawiłabym mandat, jeżeli rozpoczęła się akcja porodowa powinni udać się do najbliższej placówki dla bezpieczeństwa matki i dziecka. Zamiast chwiało się cała akcja powinni pokornie podziękować i nie robić sensacji.

    Andzia


    2020-05-28 14:30:19
  • Puchar Powiatu, jak Puchar Polski
    Super pomysł :)

    Greg


    2020-05-28 13:47:09
  • Na Maca pojedziemy na Pasymską?
    z makdonaldem w kierunku wielbarka, pelno tam tez wolnych dzialek

    dobry pomysl


    2020-05-28 12:22:23
  • Chamstwo czy brak wyobraźni?
    Szanowni, na zdjęciu nie widać żeby to było miejsce dla niepełnosprawnych więc skąd kierowca pojazdu obok mógł wiedzieć, że jest to auto osoby niepełnosprawnej, musiałby najpierw obejrzeć dokładnie sąsiadujące pojazdy w celu poszukiwania naklejek, kto tak robi, gdzie są takie zapisy w kodeksie ruchu drogowego ? Skoro kierowca zaparkował na miejscu, które nie jest przeznaczone dla osób niepełnosprawnych nie może oczekiwać, że ktoś kto parkuje obok pozostawi 2m odległości, założę, się, że także zostałby sfotografowany za zajęcie dwóch miejsc parkingowych i zwymyślany od \"ślepych\" przez Waszą redakcję. Proszę tak łatwo nie obrażać kierowcy z tego zdjęcia , uważam, że artykuł jest niestosowny, może niech autorzy lepiej wystosują prośbę do władz miasta o utworzenie większej ilości miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych zamiast obrażać innych, w dodatku obrażając przy tym o ironio niedowidzących i nie, nie jestem właścicielem pojazdu ze zdjęcia. Więcej empatii dla wszystkich ludzi.

    Kierowca


    2020-05-28 12:21:25
  • Witacze Juranda, a w marzeniach... gród rycerza
    Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić (naprawdę nie rozumiem) dlaczego projekty tyle kosztują. W każdym urzędzie siedzą urzędnicy, którzy skończyli szkoły i mają papiery architektów. Czy nie można zrobić tego taniej? Drugi pomysł, to może znaleźć studentów architektury i może w ramach pracy dyplomowej mogliby stworzyć coś takiego.

    WCpiker


    2020-05-28 10:47:19
  • Chamstwo czy brak wyobraźni?
    A czy pisząc o takim parkowaniu upewniono się kto zaparkowawał drugi i tak blisko

    Mark


    2020-05-27 16:35:56
  • 29-letni kierowca, który potrącił bliźnięta trafi do aresztu
    Ja nie rzucę w niego kanieniem ale sprawię jedynie,że rodzina jego będzie opłakiwać buhahaha!

    kat


    2020-05-27 16:03:00