Reklama


Reklama

List do redakcji – śmieci zasypują gminę


Witam serdecznie... Jeździłam dzisiaj po terenach naszego powiatu i bardzo zbulwersowało mnie, że w naszym kraju mamy równych i równiejszych. W dobie koronawirusa tyle mówi się o pozostawaniu w domu, a jeśli już, to o krótkim rekreacyjnym wypoczynku najlepiej blisko własnego domu. Tymczasem najwyraźniej obostrzenia te nie dotyczą mieszkańców Warszawy, których w weekend majowy było u nas multum...Pytam się - gdzie jest policja? Czy tak trudno skontrolować samochody na obcych rejstracjach? Lub zrobić kontrole na terenach rekreacyjnych? Ponadto ci pseudoturyści zostawiają po sobie niesamowity syf, bo inaczej nie da się tego nazwać. Nikt nie reaguje. Ani policja, ani służby porządkowe, a przecież wiadomo, jak duża jest liczba osób zarażonych koronawirusem w województwie mazowieckim.

 


Reklama

Przecież takie śmieci to siedlisko różnych wirusów i bakterii. Są tu chusteczki higieniczne, pampersy, podpaski itp. biologiczne odpady. Czemu nikt tego nie sprząta? A przede wszystkim czemu ktoś na to pozwala? W załączeniu przesyłam kilka fotek z Elganowa, gdzie mieszczą się działki rekreacyjne, które w przeważającej części są własnością mieszkańców Warszawy i nie mówię tu bynajmniej o osobach stale zamieszkujących na tych terenach. Podobnie było w innych miejscach.

Reklama

 

Czytelniczka

(imię i nazwisko do wiadomości redakcji)

 

Od red. Mail powyższej treści został przysłany do redakcji w niedzielę, 3 maja, po godz. 20.Komentarze do artykułu

Yan

Policja w Szczytnie pod dowodztwem aktualnych komendantów to nadaje sie tylko do pozowania w mediach dla wlasnej kariery.

Yoe

Policja nie ma odwagi zatrzymywać warszawiaków, bo się ich boją. Burmistrz tak kładzie nacisk na rozwój turystyki, to niech teraz zakasze rękawy i przyjedzie po nich posprzątać.

A

Niestety ale Pani która napisała ten list ma rację, turyści przyjeżdzają i tylko syf po nich pozostaje, czują się i zachowują jak ludzie lepszego sortu a nas mieszkańców mają za ...

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • 26-latek hodował marihuanę w mieszkaniu
  Biedny chłopak za to że pielęgnował swoje hobby pójdzie siedzieć. Nie wierzę że kiedykolwiek zrobił tym komuś krzywdę. Nie chcę pouczać organów ścigania bo to nie ich wina że takie mamy prawo a oni chcą zarabiać choć wiem że wielu też pali ale mogli by się zająć tymi co krzywdzą ludzi. (Tak samo jak lekarze mogli by przestać zabijać ludzi dla pieniędzy)

  Adrian


  2020-09-24 07:22:19
 • Szczytno wysoko w rankingu na... tanie życie
  Panie burmistrzu, teraz prosimy o miejsce Szczytna w rankingu wynagrodzeń i jakości życia...

  Ja


  2020-09-23 20:23:04
 • Ślimak - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
  Ślimak jest trafnym symbolem Szczytna. Ślimaczy się wszystko, każda dziedzina naszego życia. Teraz nasze władze mogą z czystym sumieniem powiedzieć- czego chcecie, mamy przecież ślimaka. A jak pięknie na fotce będzie wglądał nasz Pan Burmistrz. Wyobraźcie sobie: Pan Burmistrz a obok ślimak. Jakżesz trafne.

  dr


  2020-09-23 17:17:38
 • Plebiscytowy projekt (zdjęcia)
  Super inicjatywa.

  Joanna


  2020-09-23 16:27:06
 • Podziękowali rolnikom z trud pracy (zdjęcia)
  Widzę, że maseczki pozakładane,,, i to prawidłowo,,

  X1


  2020-09-23 16:11:51
 • Przez sąsiedzkie podziały cierpią całe Działy
  Madki uspokujta sie, bo zadzwonie do Jaworowicz

  Prokreator


  2020-09-23 08:54:51
 • Scena – spełnienie marzeń Krzysztofa Berendta (zdjęcia)
  Niezwykła osobowość, zdarzyło mi sie zobaczyć tą niesamowitą pełną pasji twórczość. Niestety nie zdarzyło mi sie wspołpracować, aczkolwiek z młodszą siostrą wiele razy. Utalentowane rodzeństwo, przesymatyczni ludzie, pełni entuzjazju i pozytywnej energii. Podziwiam. Życzę powodzenia w dążeniu do realizacji marzeń i celów. Pozdrawiam serdecznie, wszystkiego dobrego.

  Katarzyna Sławińska


  2020-09-23 01:35:43
 • W naszych lasach pojawiła się modliszka (zdjęcia)
  Pierwszą Modliszkę przypadkowo znalazłem na trasie na Strugę już w roku 2000 oraz Turkuć Podjadek,który miał ok.5 centymetrów i wyglądał niesamowicie.

  HANS


  2020-09-22 22:46:12
 • Scena – spełnienie marzeń Krzysztofa Berendta (zdjęcia)
  Powodzenia w poszerzaniu terytorium tego NIEBA, zarażaj swoim optymizmem i życzliwością wszystkich wokół siebie, a talent, który masz niech będzie dla Ciebie szerokim terenem nowych wyzwań i sukcesów. Świat stoi przed Tobą otworem, bierz garściami dobro z niego płynące.

  Mirosława Lipka


  2020-09-22 21:48:12
 • Schronisko młodzieżowe odzyska dawny blask (zdjęcia)
  Takie schronisko aż się prosi w b. SP1/Gimnazjum 1 - obecnie budynku SP3. Niemiec wybudował szkołę ok. 100 lat temu,to niech budynek nadal służy młodziezy.

  ika


  2020-09-22 20:23:04