Wtorek, 20 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Lisiewski zastąpi sekretarza Szubkę


O tym, że w bieżącym roku wieloletni samorządowiec Wiesław Szubka, uda się na emerytalne „bezrobocie” pisaliśmy kilka miesięcy temu. O tym, kiedy to dokładnie nastąpi zadecyduje... wójt gminy Szczytno. Urzędową schedę po Szubce przejmie bowiem Jan Lisiewski, pracujący w szczycieńskim UG.Do ogłoszonego przez pasymski samorząd konkursu na stanowisko sekretarza miasta stanęły cztery osoby.


Reklama

 

- Właściwie dokumenty złożyło osób pięć, ale jedna z nich nie spełniała wszystkich wymagań – mówi burmistrz Cezary Łachmański. - Ostatecznie w konkursie uczestniczyły dwie panie i dwóch panów. Wśród aplikujących nie było mieszkańców naszej gminy, lecz z powiatu, a nawet spoza niego.

 

Po analizie dokumentów i rozmowie kwalifikacyjnej komisja konkursowa zarekomendowała na stanowisko sekretarza miasta Jana Lisiewskiego, również doświadczonego samorządowca, który ma za sobą pracę, między innymi, w Urzędzie Gminy Świętajno (na terenie której mieszka) oraz w Urzędzie Gminy Szczytno.

Reklama

 

- Kiedy dokładnie pan Lisiewski przejdzie do pracy w Pasymiu, zależy od porozumienia między nim, a obecnym pracodawcą – mówi burmistrz Łachmański. - Od tego też zależy moment odejścia na emeryturę Wiesława Szubki. On bowiem postanowił, że rozstanie się z naszym urzędem dokładnie wtedy, gdy jego następca podejmie swoje obowiązki.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze