Piątek, 24 Maj, Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Lider mocny, o wiele za mocny


Od porażki rozpoczęli nową rundę rozgrywek piłkarze Błękitnych Pasym. Należy jednak dodać, że rozegrali dobry mecz. Przegrali bowiem „zaledwie” 0:1 z Polonią Lidzbark Warmiński, bezapelacyjnym liderem swojej grupy.



Błękitni Pasym - Polonia Lidzbark Warmiński 0:1

 

Powalczyliśmy tyle, ile mogliśmy – mówi Mirosław Romanowski, trener Błękitnych Pasym. - Wynik, o ile porażkę można traktować w kategorii zwycięstwa, uważam za nasz sukces. Podjęliśmy walkę, walczyliśmy. Polonia Lidzbark Warmiński to rywal z półki zdecydowanie wyższej niż my się w tej chwili znajdujemy. Straciliśmy jedną bramkę, a mogliśmy stracić ich co najmniej 7.

 

Jak twierdzi trener Romanowski on sam porażkę brał pod uwagę już przed meczem.

 

- Może brzmi to mało patriotycznie, ale trzeba patrzeć na wszystko realnie – mówi „Tygodnikowi Szczytno”. - A realia są w tej chwili takie, że drużyna Błękitnych Pasym jest w rozsypce. Nie mamy argumentów, nie mamy zawodników. Mamy za to świetnego bramkarza, który jest za dobry na tę drużynę w tej chwili. To dzięki niemu porażka, której doznaliśmy, jest tak mała.


 

Trener Romanowski przyznaje, że Błękitni mogą spaść do A klasy. - Jeszcze trzy lata temu była to inna drużna, ale w zespole było trzech Łukaszewskich, Malanowski – nie będę ukrywał, że ta czwórka miała 70 procent wartości całego zespołu – przekonuje. - Dziś będziemy walczyć z SKS Szczytno o utrzymanie. Jeśli nic się nie zmieni piłka w naszym powiecie będzie umierała na naszych oczach. Jest w tej chwili siedem zespołów seniorskich i wszystkie oblegają doły tabeli. Czas się nad tym tematem poważnie pochylić...



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2017-10-27 13:14:36

Lider jest tylko jeden - Gmina Jedwabno

  • Czwartek, 2017-08-31 11:09:31

Olszyny z wiejskimi liderami

  • Czwartek, 2015-04-30 10:13:30

Szkolili liderów wsi


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 14:16:54
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
    Autor: Mieszkanka
    2019-05-23 13:37:44
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 11:32:31
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
    Autor: Xxx
    2019-05-23 10:48:34
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    To już przebija propagandę Korei Północnej. Oficer od czego?
    Autor: Uzjel
    2019-05-23 06:04:41
  • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
    Człowieku, wypadki chodzą po ludziach. Może rutyna temu winna...
    Autor: Zbyszek
    2019-05-22 22:59:50
  • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
    A co z delikwentem, który ich postrzelił. Ciekawe to, że doświadczony instruktor zaprezentował jakiś kompletny brak profesjonalizmu. Podobno broń raz w roku sama wypala - ale żeby w ręku zawodowca? Zupełnie tego nie rozumiem. Po to jest instruktor, żeby nauczyć bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Więc co on w sumie tam zrobił?
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-05-22 14:42:34
  • Egzaminy mimo strajku
    O! Jaki purysta językowy!!! A czytać ze zrozumieniem potrafi? Chyba nie, bo dopiero zaczął pić poranna kawę w biurze (sądząc po czasie dokonania tego wpisu).
    Autor: Śmieszek do Tomasza TK
    2019-05-22 12:44:33
  • 500 sztuk węgorza trafiło do naszych jezior (zdjęcia)
    Popatrzcie, nawet tutaj nasz ukochany Burmistrz- na pewno to z jego inicjatywy. Ale facet ma parcie na szkło. nasi celebryci mogliby się od niego uczyć. Strach otworzyć lodówkę- żeby nie ukazał się Pan Burmistrz
    Autor: dr
    2019-05-22 09:13:21