Wtorek, 14 Lipiec, Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego -

Reklama


Reklama

Lider mocny, o wiele za mocny


Od porażki rozpoczęli nową rundę rozgrywek piłkarze Błękitnych Pasym. Należy jednak dodać, że rozegrali dobry mecz. Przegrali bowiem „zaledwie” 0:1 z Polonią Lidzbark Warmiński, bezapelacyjnym liderem swojej grupy.



Błękitni Pasym - Polonia Lidzbark Warmiński 0:1

 

Powalczyliśmy tyle, ile mogliśmy – mówi Mirosław Romanowski, trener Błękitnych Pasym. - Wynik, o ile porażkę można traktować w kategorii zwycięstwa, uważam za nasz sukces. Podjęliśmy walkę, walczyliśmy. Polonia Lidzbark Warmiński to rywal z półki zdecydowanie wyższej niż my się w tej chwili znajdujemy. Straciliśmy jedną bramkę, a mogliśmy stracić ich co najmniej 7.

 

Jak twierdzi trener Romanowski on sam porażkę brał pod uwagę już przed meczem.


Reklama

 

- Może brzmi to mało patriotycznie, ale trzeba patrzeć na wszystko realnie – mówi „Tygodnikowi Szczytno”. - A realia są w tej chwili takie, że drużyna Błękitnych Pasym jest w rozsypce. Nie mamy argumentów, nie mamy zawodników. Mamy za to świetnego bramkarza, który jest za dobry na tę drużynę w tej chwili. To dzięki niemu porażka, której doznaliśmy, jest tak mała.

 

Trener Romanowski przyznaje, że Błękitni mogą spaść do A klasy. - Jeszcze trzy lata temu była to inna drużna, ale w zespole było trzech Łukaszewskich, Malanowski – nie będę ukrywał, że ta czwórka miała 70 procent wartości całego zespołu – przekonuje. - Dziś będziemy walczyć z SKS Szczytno o utrzymanie. Jeśli nic się nie zmieni piłka w naszym powiecie będzie umierała na naszych oczach. Jest w tej chwili siedem zespołów seniorskich i wszystkie oblegają doły tabeli. Czas się nad tym tematem poważnie pochylić...

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-11-22 21:50:15

Pasym jest miastem piłkarskiego lidera

  • Piątek, 2017-10-27 13:14:36

Lider jest tylko jeden - Gmina Jedwabno

  • Czwartek, 2017-08-31 11:09:31

Olszyny z wiejskimi liderami

  • Czwartek, 2015-04-30 10:13:30

Szkolili liderów wsi

Reklama


Komentarze

  • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
    Do osoby \"ja. A czy ten krzyż kogokolwiek ogranicza w działaniu. Proszę się organizować i co leży na sercu, realizować. Osoby, dla których jest ważny krzyż, pięknie się zorganizowały. Przykład, że można coś zrobić dla siebie i innych, jest dany. Tylko kopiować - jak to zrobić. Wszystko co nas boli, poprawiajmy a nie tylko narzekamy. Jeśli te schody nad jeziorem, dla tutejszej społeczności, są takie ważne, to bez trudu w ciągu 2 tyg., zgromadzi się 100 tys. I będą schody. \"Dla każdego coś miłego\".

    Szczęściara.


    2020-07-14 09:37:49
  • Groźnie na drogach powiatu
    Oj Przyjacielu sławny się robisz

    Damian


    2020-07-14 09:10:26
  • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
    Jestem pod ogromnym wrażeniem, tego czego dokonano. Ale jestem ździwiona, dlaczego Jezus ma przebite dłonie a nie nadgarstki. Całun Turyński, moim zdaniem jest autentyczny, jest dowodem, że Jezus z całą pewnością miał przebite nadgarstki a nie dłonie. A ponadto i nauka dowiódła, że dłonie by nie utrzymywały ciężaru ciała, by uległy rozerwaniu.

    Szczęściara.


    2020-07-14 08:25:41
  • Groźnie na drogach powiatu
    Wydaje mi się, ze nasze kary za łamanie przepisów, jazdę na kacu lub wręcz pijanych itp.sa tak małe, ze nie oddziałują .Konfiskata przedmiotu ,,zbrodni,,i duży mandat i nie od widzimisię policjanta ,ale wedle rozporządzenia troszkę by uporzadkowalo.

    Mazurka


    2020-07-14 06:06:23
  • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
    Obrzydliwe. Czemu kościół się wszędzie panoszy. Dla mnie jako obywatela jest to po prostu łamanie moich konstytucyjnych praw, ok, niech sobie wierzą, ale w domu, a nie się z tym obnoszą jak z nie wiem czym. Mogliby za te 70 tysięcy wyremontować schody nad jeziorem na przykład. Po co komu nowy krzyz :)

    ja


    2020-07-13 22:02:57
  • Zamkowe ruiny w połowie mniej tajemnicze (zdjęcia)
    Jestem szczególnie zainteresowany latryną. Czy będzie wyeksponowana i wzbogacona o instalację multimedialną ?

    Olo


    2020-07-13 17:23:36
  • Groźnie na drogach powiatu
    Chciałabym odnieść się do fragmentu, gdzie piszecie o wypadku 16-letniej rowerzystki. A konkretnie fragment \"najprawdopodobniej zajechała jej nagle drogę\". Jak można tak pisać nie znając wersji poszkodowanej? Szkoda, że nie napiszecie np. że nie było żadnych śladów hamowania. Zamiast tego czytam, że \"nie zdążyła wyhamować\". To ma być dziennikarstwo??! Dno i metr mułu. Ale spokojnie, prawda zawsze wyjdzie na jaw. Będziecie mieli okazję sprostować te bzdury.

    Zniesmaczona


    2020-07-13 13:50:15
  • Jezioro bez fontanny, mieszkańcy pytają „dlaczego”
    Ja z innej beczki, czy jechał ktoś ostatnio dookoła Dużego Domowego? Chodnik od strony Kamionka/Szczycionka jeszcze rok i będzie całkowicie zarośnięty, zero ławek, śmietników. Służby chyba śpią.

    Grażyna


    2020-07-13 13:22:22
  • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
    Poproszę o aktualizację stronki. Obserwuję ja od początku. Bardzo fajne źródło informacji

    Patryk