Sobota, 15 Maj
Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja -

Reklama


Reklama

Lepsza gotówka niż raty – kampania informacyjna Banku Spółdzielczego w Szczytnie


Rzadko się zdarza, by tzw. przeciętny zjadacz chleba dokonywał poważniejszych zakupów korzystając z własnej, uciułanej gotówki. Dużą popularnością cieszą się więc zakupy ratalne, gdy transakcja oparta o komercyjny kredyt, dokonywana jest bezpośrednio w sklepie. Czy to najlepsze rozwiązanie dla naszych finansów? O tym rozmawiamy z Małgorzatą Lipowską-Michalską, dyrektor wielbarskiego oddziału Banku Spółdzielczego w Szczytnie.Zakupy ratalne... Co najczęściej kupujemy?

 

Chyba prawie wszystko, co kosztuje kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych: samochody, meble, sprzęt AGD, elektronikę. Często jest tak, że koszt takiego zakupu wykracza poza posiadane oszczędności, ale zapewniam, że są lepsze rozwiązania tego problemu, niż kredyt ratalny, zaciągany za pośrednictwem sklepu.

 

Tak czy inaczej – pieniądze są jednak niezbędne...

 

Owszem, ale można się o nie postarać wcześniej. Inaczej mówiąc można do sklepu iść z gotówką pozyskaną w formie kredytu z naszego banku. I łatwo się wtedy przekonać, że w sumie za tę lodówkę czy telewizor zapłacimy mniej.

 

Jakim sposobem?

 


Reklama

Wszystko sprowadza się do zaciągnięcia kredytu. Kwestią tylko pozostaje: jaki to kredyt, przez jaki bank udzielony i na jakich warunkach. Sprzedawcy w sklepie, który w imieniu banku komercyjnego zawiera z nami umowę kredytową, nie interesuje ani nasz wiek, ani sytuacja rodzinna ani inne okoliczności. Warunki takiego kredytu, udzielanego na ogólnych, komercyjnych zasadach, są dla każdego jednakowe. Natomiast u nas, w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, wszystko to bierzemy pod uwagę. Nasza oferta dostosowana jest do klienta, a nie odwrotnie.

 

Może coś konkretniej?

 

Wśród dostępnych w Banku Spółdzielczym produktów jest kredyt gotówkowy o nazwie Bezpieczna Gotówka, który wyróżnia się przede wszystkim niskimi kosztami jego obsługi oraz jasnymi zasadami. W ramach tego produktu można wybrać różne opcje. Na przykład Kredyt dla Seniorów będących jednocześnie posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Spółdzielczym w Szczytnie udzielany jest z obniżoną prowizją. Specjalną ofertę mamy również dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, którzy otrzymują 25% obniżki prowizji za udzielenie kredytu. Generalnie doceniamy naszych Klientów i zaufanie jakim nas obdarzają proponując im kredyt gotówkowy bez dodatkowych dokumentów, na uproszczonych zasadach, co daje możliwość otrzymania gotówki niemalże „od ręki”. To tylko nieliczne przykłady na to, że nasza oferta jest dostosowana do każdej grupy odbiorców. Zapraszamy do naszych placówek, gdzie doradcy pomogą dobrać najkorzystniejszą opcję kredytu gotówkowego na realizację dowolnego celu.

ReklamaKomentarze do artykułu

Prezes przez małe p

Zbyszek czy zbigniew{pitbull} nie polecam bo to nie to samo

Zbigniew

Polecam jedną starą zasadę, chcesz coś sobie kupić ? To zarób najpierw pieniądze i dopiero kup. Od kredytów gotówkowych trzymamy się z daleka :)

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  współczuć , współczuję ale nie dziwę się, że wybuchł pożar . Każdy kto tamtędy przejeżdżał wie o czym pisze . Bałagan , rozgardiasz , brak ładu i składu . Trudno opisać to miejsce. Totalny chaos . Skoro tak było i w środku , to była tylko kwestia czasu tego jednak nieszczęścia.

  Mariola


  2021-05-14 10:06:41
 • Eksperymentują na Bartnikach
  Fajny eksperyment. Jeżeli będzie udany to może inne miasta na tym skorzystają. Życzę udanego eksperymentu.

  WSK


  2021-05-14 08:51:32
 • Adrian Czech wygrał XII edycję Olimpiady Policyjnej (zdjęcia)
  Wstyd tylko, że w gronie laureatów zabrakło uczniów z szczycieńskiego liceum policyjnego. Uczący tam pan policjant z WSPOL nie popisał się

  Mieszkaniec


  2021-05-13 18:08:20
 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  Co za szkoda. To była taki piękny, kameralny kościół, z dużym trudem remontowany od kilku lat. Bardzo współczuję pogorzelcom.

  Katarzyna Sieklucka


  2021-05-13 16:16:29
 • Niezależność samorządowa (rozmowa „Tygodnika Szczytno”)
  Panie radny Krassowski, z Pana wypowiedzi jasno wynika, że urzędnicy nie powinni być radnymi, i tym razem ma Pan absolutną rację.

  WSK


  2021-05-13 14:56:13
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Za stary jestem, żeby łykać takie kluski: jeśli RM się na coś zgadza - to jej komisje mają prawo, a nawet obowiązek opiniowania projektów, za którymi podniosły rękę.. To zależy tylko i wyłącznie od szefów komisji, lub radnych, którym na czymś zależy. Ja się zastanawiam - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - czy któryś z tych \"mędrców\" w radzie - dał ogłoszenie w prasie o to, aby mieszkańcy Szczytna wyrazili się na temat np. tego rodzaju zagospodarowania Pl. Juranda. Mnie się to też nie podoba, ale nikt nie raczył mnie zapytać, jako obywatela, o zdanie. A zwłaszcza nie zrobił tego radny/a z mojego okręgu. Jak przyjdzie na to pora - to powiem, który/a to magik/ czka - z imienia i nazwiska - niech no się który/a odezwie w tej sprawie.

  Do Społecznika


  2021-05-13 13:31:03
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Ten pomysł to kolejna porażka burmistrza to jakiś koszmar za co się weźmie to spartoli za nic mu nie wychodzi czas już go odwołać,miasto we wszystkich rankingach na samym końcu

  Adalbert


  2021-05-13 10:15:40
 • Pies uwięziony w... bramie, na ratunek wezwano strażaków (zdjęcia)
  Pies poczuł zew krwi . Zapewne chciał przedostać się na posesję swojej psiej \"narzeczonej\". Tak chciał zrobić mój pies ale przełaził nad poziomym prętem.Zawisł w pół .Łeb po jednej , a ogon po drugiej stronie . Straż pożarna nie była potrzebna. Udało się go uwolnić, bez uszczerbku dla jego skóry.

  Anna


  2021-05-12 21:59:33
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Mylisz się Taki sobie czytelniku. Rada z własnej inicjatywy lub na wniosek Burmistrza przeznacza środki na daną inwestycję np. zagospodarowanie Placu Juranda, ale za sposób jej wykonania odpowiada Burmistrz - patrz Plac Juranda. Rada Miejska wyraża lub też nie wyraża zgody na zadłużenie miasta, o które wnioskował Burmistrz.

  Społecznik


  2021-05-12 21:55:17
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  TO JEST CHORE!!! JUŻ JEST PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM ŻEBY ZAŁATWIĆ SPRAWE W URZEDZIE MIASTA......TO CO BĘDZIĘ PO TYM WSPANIAŁYM POMYŚLE URZĘDNIKA??

  KTOŚ


  2021-05-12 21:06:52

Reklama