Niedziela, 26 Wrzesień
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa -

Reklama


Reklama

Lepsza gotówka niż raty – kampania informacyjna Banku Spółdzielczego w Szczytnie


Rzadko się zdarza, by tzw. przeciętny zjadacz chleba dokonywał poważniejszych zakupów korzystając z własnej, uciułanej gotówki. Dużą popularnością cieszą się więc zakupy ratalne, gdy transakcja oparta o komercyjny kredyt, dokonywana jest bezpośrednio w sklepie. Czy to najlepsze rozwiązanie dla naszych finansów? O tym rozmawiamy z Małgorzatą Lipowską-Michalską, dyrektor wielbarskiego oddziału Banku Spółdzielczego w Szczytnie.Zakupy ratalne... Co najczęściej kupujemy?

 

Chyba prawie wszystko, co kosztuje kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych: samochody, meble, sprzęt AGD, elektronikę. Często jest tak, że koszt takiego zakupu wykracza poza posiadane oszczędności, ale zapewniam, że są lepsze rozwiązania tego problemu, niż kredyt ratalny, zaciągany za pośrednictwem sklepu.

 

Tak czy inaczej – pieniądze są jednak niezbędne...

 

Owszem, ale można się o nie postarać wcześniej. Inaczej mówiąc można do sklepu iść z gotówką pozyskaną w formie kredytu z naszego banku. I łatwo się wtedy przekonać, że w sumie za tę lodówkę czy telewizor zapłacimy mniej.

 

Jakim sposobem?

 


Reklama

Wszystko sprowadza się do zaciągnięcia kredytu. Kwestią tylko pozostaje: jaki to kredyt, przez jaki bank udzielony i na jakich warunkach. Sprzedawcy w sklepie, który w imieniu banku komercyjnego zawiera z nami umowę kredytową, nie interesuje ani nasz wiek, ani sytuacja rodzinna ani inne okoliczności. Warunki takiego kredytu, udzielanego na ogólnych, komercyjnych zasadach, są dla każdego jednakowe. Natomiast u nas, w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, wszystko to bierzemy pod uwagę. Nasza oferta dostosowana jest do klienta, a nie odwrotnie.

 

Może coś konkretniej?

 

Wśród dostępnych w Banku Spółdzielczym produktów jest kredyt gotówkowy o nazwie Bezpieczna Gotówka, który wyróżnia się przede wszystkim niskimi kosztami jego obsługi oraz jasnymi zasadami. W ramach tego produktu można wybrać różne opcje. Na przykład Kredyt dla Seniorów będących jednocześnie posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Spółdzielczym w Szczytnie udzielany jest z obniżoną prowizją. Specjalną ofertę mamy również dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, którzy otrzymują 25% obniżki prowizji za udzielenie kredytu. Generalnie doceniamy naszych Klientów i zaufanie jakim nas obdarzają proponując im kredyt gotówkowy bez dodatkowych dokumentów, na uproszczonych zasadach, co daje możliwość otrzymania gotówki niemalże „od ręki”. To tylko nieliczne przykłady na to, że nasza oferta jest dostosowana do każdej grupy odbiorców. Zapraszamy do naszych placówek, gdzie doradcy pomogą dobrać najkorzystniejszą opcję kredytu gotówkowego na realizację dowolnego celu.

ReklamaKomentarze do artykułu

Prezes przez małe p

Zbyszek czy zbigniew{pitbull} nie polecam bo to nie to samo

Zbigniew

Polecam jedną starą zasadę, chcesz coś sobie kupić ? To zarób najpierw pieniądze i dopiero kup. Od kredytów gotówkowych trzymamy się z daleka :)

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43