Reklama


Reklama

Lepsza gotówka niż raty – kampania informacyjna Banku Spółdzielczego w Szczytnie


Rzadko się zdarza, by tzw. przeciętny zjadacz chleba dokonywał poważniejszych zakupów korzystając z własnej, uciułanej gotówki. Dużą popularnością cieszą się więc zakupy ratalne, gdy transakcja oparta o komercyjny kredyt, dokonywana jest bezpośrednio w sklepie. Czy to najlepsze rozwiązanie dla naszych finansów? O tym rozmawiamy z Małgorzatą Lipowską-Michalską, dyrektor wielbarskiego oddziału Banku Spółdzielczego w Szczytnie.Zakupy ratalne... Co najczęściej kupujemy?

 

Chyba prawie wszystko, co kosztuje kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych: samochody, meble, sprzęt AGD, elektronikę. Często jest tak, że koszt takiego zakupu wykracza poza posiadane oszczędności, ale zapewniam, że są lepsze rozwiązania tego problemu, niż kredyt ratalny, zaciągany za pośrednictwem sklepu.

 

Tak czy inaczej – pieniądze są jednak niezbędne...

 

Owszem, ale można się o nie postarać wcześniej. Inaczej mówiąc można do sklepu iść z gotówką pozyskaną w formie kredytu z naszego banku. I łatwo się wtedy przekonać, że w sumie za tę lodówkę czy telewizor zapłacimy mniej.

 

Jakim sposobem?

 


Reklama

Wszystko sprowadza się do zaciągnięcia kredytu. Kwestią tylko pozostaje: jaki to kredyt, przez jaki bank udzielony i na jakich warunkach. Sprzedawcy w sklepie, który w imieniu banku komercyjnego zawiera z nami umowę kredytową, nie interesuje ani nasz wiek, ani sytuacja rodzinna ani inne okoliczności. Warunki takiego kredytu, udzielanego na ogólnych, komercyjnych zasadach, są dla każdego jednakowe. Natomiast u nas, w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, wszystko to bierzemy pod uwagę. Nasza oferta dostosowana jest do klienta, a nie odwrotnie.

 

Może coś konkretniej?

 

Wśród dostępnych w Banku Spółdzielczym produktów jest kredyt gotówkowy o nazwie Bezpieczna Gotówka, który wyróżnia się przede wszystkim niskimi kosztami jego obsługi oraz jasnymi zasadami. W ramach tego produktu można wybrać różne opcje. Na przykład Kredyt dla Seniorów będących jednocześnie posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Spółdzielczym w Szczytnie udzielany jest z obniżoną prowizją. Specjalną ofertę mamy również dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, którzy otrzymują 25% obniżki prowizji za udzielenie kredytu. Generalnie doceniamy naszych Klientów i zaufanie jakim nas obdarzają proponując im kredyt gotówkowy bez dodatkowych dokumentów, na uproszczonych zasadach, co daje możliwość otrzymania gotówki niemalże „od ręki”. To tylko nieliczne przykłady na to, że nasza oferta jest dostosowana do każdej grupy odbiorców. Zapraszamy do naszych placówek, gdzie doradcy pomogą dobrać najkorzystniejszą opcję kredytu gotówkowego na realizację dowolnego celu.

ReklamaKomentarze do artykułu

Prezes przez małe p

Zbyszek czy zbigniew{pitbull} nie polecam bo to nie to samo

Zbigniew

Polecam jedną starą zasadę, chcesz coś sobie kupić ? To zarób najpierw pieniądze i dopiero kup. Od kredytów gotówkowych trzymamy się z daleka :)

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Wypij, Krassowski, Szumny... czyli Porozumienie buduje się w Szczytnie
  Trzymają z PIS , to tak jak PIS i tyle w temacie. Sama \"dobroć\"

  ha ha


  2021-02-26 11:30:52
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  Bardziej by mu pomógł, gdyby znalazł nowy dom dla tego psa niż do schroniska. TO jakby dziecko zabrać z rodziny do domu dziecka.

  GOść


  2021-02-26 10:16:40
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  To jest rozwiązanie problemu? Wysłanie staruszka do schroniska? I jeszcze wójt lansuje się na bohatera. Gratuluję dobrego samopoczucia. Jakby nie można było włożyć minimum wysiłku i znaleźć psiakowi nowy dom.

  Załamana


  2021-02-26 00:46:48
 • Rok Klenczonowski nabiera kształtów
  Największym muzykiem ze Szczytna był Tadzio Machela. To był poeta i prawdziwy artysta

  Tadeusz Machela


  2021-02-25 12:23:32
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Modlimy się o cud uzdrowienia dla Księdza za przyczyną Wandy Boniszewskiej, której proces beatyfiakcyjny właśnie ruszył. Ona ofiarowała swoje cierpienia za kapłanów, miała też dar uzdrawiania i stygmaty. Modlą się za Księdza Siostry od Aniołów, Karmelitanki Bose w Łasinie i my! Kto chce niech do nas dołącza. Kochamy Księdza

  Dagmara


  2021-02-25 08:52:04
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  Stosunek do zwierząt bardzo dużo mówi o człowieku.

  Gość


  2021-02-25 08:27:22
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Cudem Bozym jest sama osoba KS. Andrzeja. Jest to człowiek o głębokich pokładach nadziei i i wiary. W swoim życiu nie spotkałem osoby o tak silnym powołaniu i tym że całym sobą wnosi tyle dobra . Miałem 10 lat gdy poznałem Ks. Andrzeja a dziś mam 40 lat. Myślę że Bóg mam co do samej osoby Księdza Andrzeja szczytny plan. Wiara czyni cuda A nadzieja zawsze umiera ostatnia. Polaczmy się w modlitwie.Niech Ksiądz Andrzej poczuje siłę potrzebna by iść dalej i nauczać słowo Boże. Okazmy miłosierdzie i wsparcie jakie jest potrzebne Andrzejowi poslanikowi Boga.

  Marian Lisnianski


  2021-02-25 01:50:35
 • Zaszczepiony sanepid, zachęca do szczepień
  Z chęcią, tylko terminów brak

  Ela


  2021-02-24 20:01:27
 • Rok Klenczonowski nabiera kształtów
  Pan JM przedstawiciel rady gospodarczej, to może mógłby zachować więcej szacunku do samego siebie, bo występy na zdjęciach, filmach i teledyskach z morsami hluby nie przynoszą, zwłaszcza, że często jest tam widoczne przechylanie kubeczków, szklaneczek, z jakimś \"tajemniczym %\" płynem

  WcPicker


  2021-02-24 19:21:20
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Nie znam księdza osobiście. Zazdroszczę takiej wiary i ufności. Nie jeden na miejscu księdza błagał by Boga o cud. Życzę by każdego dnia dobry Pan obdarzał księdza potrzebnymi łaskami, by świadectwo życia przemianiało serca wszystkich którzy towarzyszą księdzu i czytają te słowa. Serdeczne Bóg zapłać.

  Tomek


  2021-02-24 18:11:10