Reklama


Reklama

Łachmański rozstał się z Trusewicz


Pasym traci kierownika referatu rozwoju gminy. Barbara Trusewicz rezygnuje z pracy, a od marca będzie sekretarzem gminy w Dźwierzutach. Właśnie wygrała konkurs na to stanowisko. Zastąpi Mariusza Woźniaka, który przechodzi na emeryturę.Z odejścia jednego z aktywniejszych urzędników, nie jest zadowolony burmistrz Pasymia Cezary Łachmański.

 

- Trudno komentować sprawy kadrowe – mówi. - Bez wątpienia stanowisko sekretarza jest to awans dla pani Trusewicz. Ale prawda jest też taka, że zrobiła wiele dla promocji Pasymia.

 


Reklama

Barbara Trusewicz od niemal czterech lat była kierownikiem referatu rozwoju gminy, gdzie bardzo zaangażowała się w promocję miasta. Mimo to żegna się z pasymskim urzędem, bo właśnie wygrała konkurs na sekretarza gminy Dźwierzuty.

Reklama

 

- Ogłosiliśmy ten konkurs, bo nasz pan sekretarz, czyli Mariusz Woźniak chce odejść na emeryturę – tłumaczy Marianna Szydlik, wójt gminy Dźwierzuty. - Do konkursu stanęła jedynie pani Barbara Trusewicz i wygrała. Stanowisko sekretarz gminy obejmie od 1 marca.

 

Na razie nie wiadomo, kto ją zastąpi w Pasymiu. - Czekam na sfinalizowanie tego „transferu” - mówi burmistrz Łachmański. - Dopiero wówczas podejmę decyzję, czy ogłoszę konkurs na to zwalniające się stanowisko, czy sytuację rozwiążemy awansem wewnętrznym.Komentarze do artykułu

iw

O dobrych pracowników się dba dajcie podwyżkę w Dzwierzutach są tez mądrzy ludzie po co nam ktoś z innej gminy

Krajan

I co tam słychać w Pasymiu po odejściu pani Trusewicz? Bryndza? To było do przewidzenia...

Kamil

yoe, a skąd wiesz, że \"nie szczęśliwie?\" Swoją drogą chciałbym upaść tak nisko jak Pani Trusewicz, która objęła najwyższe stanowisko w urzędzie. Ps. Pała z języka polskiego

xR.

A cóż to takiego Pani Basia zrobiła że takie komentarze są wypisywane?

Kandydat

Niewątpliwie wątek obyczajowy zapisał się na długie lata w kartach historii naszej gminy i być może powiatu.

Łukasz Z Tylkowa

Dziekuję Pani Trusewicz, za profesjonalizm, przynazją obsługę i dobrą robotę dla Pasymia i całej gminy.

jaki

zdejmij obrączkę!!!!

amorek

Na pewno się rozstał?

eoy

Ludzie opanujcie się po co tyle nienawiści...

Kimi

Ja się zastanawiam, jak ta gwiazda była ,,niezastąpiona\'\' to czemu odchodzi.Przeciez dobrych pracowników powinno się trzymać.

Olek

Wielka strata dla Pasymia.

yoe

Wielki upadek gwiazdy Pasymskiej, nie szczęśliwie zakochanej, tak się wysoko nosiła, a tak nisko upadła

miko

cóż za trafny nagłowek

Napisz

Reklama


Komentarze