Poniedziałek, 19 Sierpień, Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Książka za osiągnięcia sportowe


Miejski ratusz odwiedziło ponad 40 młodych sportowców i działaczy ze Szczytna. Zaprosiła ich do siebie burmistrz Danuta Górska. Sportowcy i działacze otrzymali od niej... książkę „Panoramę sportu”.



 

Być może wśród wyróżnionych sportowców są przyszli mistrzowie świata, czy olimpijczycy. Warto śledzić na bieżąco och osiągnięcia.

 

Poniżej list wyróżnionych:

 

sekcja judo PKS GWARDIA Szczytno

Tadeusz Dymerski (trener)

Agata Kosińska

Zofia Rykowska

Maja Rykowska

Martyna Mróz

Kacper Maroszek

 

sekcja bokserska PKS GWARDIA Szczytno

Zenon Jagiełło (trener)

Marta Jagiełło

Natalia Kasprzycka

Maciej Jóźwik

 

Akademia Sztuk Walki

Maciej Żyliński (trener)

Miłosz Gacioch

Karol Kijewski

Natan Żyliński

 

Klub Sportowy Płetwal Szczytno

Sławomir Szczerbal (trener)

Iwo Choroszewski

Marcin Kłak

 

Szczycieńskie Stowarzyszenie Sportów Walki i Rekreacji Katana


Jacek Szewczak (trener)

Gaspar Święciński

Tymoteusz Stachula

Igor Szewczak

Zuzanna Kania

 

Szczycieński Klub Kyokushin Karate

Piotr Zembrzuski (trener)

Julia Wojciechowska

Emilia Gwiazda

Piotr Olszewski

 

SKS Szczytno

Marek Jurczak (trener)

Tomasz Łachacz (trener)

Dariusz Pogorzelski (trener)

Cezary Kuciński (trener)

Mariusz Miłek (trener)

Piotr Gregorczyk (trener)

Wojciech Kuchna (trener)

Aleksander Napiórkowski (trener)

Radosław Jasiński (trener)

Kacper Taradejna

Augustyn Siurnicki

Maciej Lisowski

Krystian Chorążewicz

Wojciech Wlazło

Zygmunt Kwiatkowski

Łukasz Rudnicki

Gabriel Jastrzębski

Julia Bondaruk



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Radni nie chcą dawać prezentów
    No to jestem zdumiony tym, że jeśli wszystkie instytucje się centralizują, a tu ktoś jednak chce \"zamontować\", czy rozbudować oddział instytucji w Szczytnie - to radni protestują i stwarzają przeszkody. Ci wielce oświeceni nasi radni niech pójdą wreszcie po rozum do głowy, a nie tylko po dietę radnego. Ale co się dziwić - pies ogrodnika: sam nie zje, ale drugiemu nie da. Chyba, że psa kiełbasą się przekupi.
    Autor: Śmieszek
    2019-08-16 14:53:29
  • Radni nie chcą dawać prezentów
    PAN Radny raczej do powiedzenia za wiele nie ma co zresztą widac na nagraniach z sesji.
    Autor: Slawomir
    2019-08-16 11:26:01
  • Kraksa na Leyka, kierowca uciekł (zdjęcia)
    Ważne że mordeczce nic nie jest ch#j z prawem jazdy i ch#j z tym samochodem. Ja tobym go uniewinnił.
    Autor: Zbiórka_na_race_szlugów_do_aresztu.
    2019-08-14 19:00:22
  • Molo, jak scena amfiteatru – MDK zaprasza artystów
    Może by zainwestować w publiczny fortepian/pianino? W Polsce jest to dosyć rzadko spotykane, a znalazłoby się trochę chętnych do wypróbowania swoich sił, zwłaszcza, że obok jest szkoła muzyczna kryjąca wiele talentów.
    Autor: Ariia
    2019-08-14 12:35:26
  • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
    Pytam się tylko. Czym miasto jako organizator chce przyciągnąć mnie jako jego obywatela? Wykonawcy - poziom równy dożynkom. Oprawa - poziom festynu. Atrakcje - stragan dziadostwa. Droga władzo mojego kochanego miasta, obudźcie się wreszcie. Mamy wielki potencjał, a robimy imprezę na odwal, aby tylko się odbyła. Oddajcie nam naszą imprezę. Mieszkaniec Szczytna.
    Autor: Dżordż
    2019-08-13 14:18:22
  • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
    Jak już wiele razy wspominałem. Dni Mojego kochanego miasta, skończyły się już dawno. W tym roku przebiły już wszystko i sięgnęły totalnego dna. Bazariada i nic więcej. Poziom artystyczny równy z dożynkami w Wąchocku. Repertuar bardzo ambitny, w sam raz by przyciągnąć inteligencję z okolicznych \"metropolii\" z kurpiakami na czele. Panie Burmistrzu głosowałem na Pana, ale jeżeli chce Pan coś zrobić dobrego dla miasta niech się Pan wsłucha w głos swoich mieszkańców i przeorganizuje naszą imprezę w taki sposób, aby była to impreza w głównej mierze dla nas, dla mieszkańców. To święto naszego Grodu. Nie potrzebujemy bazariady i wszechobecnej tandety. Chcemy dobrej muzyki, nie polo coś tam. Stop bazariadzie.
    Autor: Jaśnie pan z gorszego sortu
    2019-08-13 14:06:11
  • Złoto-srebrna Karolina Piechowicz
    Gratulacje Karolina! Już nie mogę się doczekać, jak Cię będziemy oglądać na olimpiadzie !
    Autor: Jarek
    2019-08-13 14:02:00
  • Wejść do jeziora można zawsze, ale... nie wszędzie
    Co do zasady ma Pan rację, nie wolno grodzić nieruchomości i uniemożliwiać PRZEJŚCIA i to słowo jest kluczowe. Często osoby zgłaszające pretensje i powołujące się na przywołane przez Pana przepisy utożsamiają je z możliwością wypoczynku nad brzegiem zbiorników wodnych. Więc jeszcze raz przejść brzegiem możemy plażować już nie. Pozdrawiam
    Autor: Wodnik
    2019-08-13 13:09:16
  • Radni nie chcą dawać prezentów
    Moze Pan radny powinien zainteresować się sytuacją uzdrowienia sluzby zdrowia w naszym mieście? Nowy szpital wybudować, i 2 nowe przychodnie oczywiście wszystko ze srodkow wlasnych.... A i odrazu sprawę ubytku liczby mieszkańców wyjaśni i naprawi.... Taki czlowiek orkiestra na panstwowej posadzce....
    Autor: Facebook wszystko przyjmie....
    2019-08-13 11:10:29
  • Oliwia Grajko – szóstoklasistka na szóstkę
    Powodzenia i samych sukcesów!
    Autor: Super
    2019-08-13 09:29:36