Czwartek, 4 Czerwiec, Imieniny: Christy, Helgi, Karola -

Reklama


Reklama

Krzepki Stakun wicemistrzem Brwinowa


Zbigniew Stakun ze Szczytna zajął drugie miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc podczas XX Jubileuszowych Mistrzostw Brwinowa. Nasz zawodnik wystartował w kategorii „Weteran +50”.



Wśród aplauzu publiczności około 50 zawodników walczyło w czternastu kategoriach. Etatowy siłacz ze Szczytna wycisnął 145 kg. - Pokonałem znanych zawodników, byłych rekordzistów w tej kategorii – mówi z uśmiechem srebrny medalista.


Reklama

 

Zbigniew Stakun ciężarami zajmuje się już ponad ćwierć wieku. Ćwiczy w szczycieńskiej siłowni „Pod Rywalem”.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-09-13 09:40:28

Kiedyś Stakun nie udźwignie... pucharów

  • Czwartek, 2019-08-29 10:19:40

Stakun ze stalową sztangą

  • Czwartek, 2019-08-08 11:58:38

Stakun pokonał Bartoszyce

  • Środa, 2019-06-19 11:08:23

Szewczak wicemistrzem Europy

  • Piątek, 2019-06-07 11:39:07

Stakun piąty na świecie

Reklama


Komentarze

  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Kłamią, kłamią, kłamią Każdy rybaka ma piękny dom, elegancki samochód!!! ( z pensji ) A ryb w jeziorach już prawie niema! Wszystko jasne jeden drogiego będzie krył Komunistyczne układy!

    Wedkarz


    2020-06-04 08:39:29
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Śćiema jakich mało siaty stoją non stop szczupak odlawiany w tarlo to przestępstwo. Przestańcie odlawiac ryby w tarlo natura sama odbuduje waszą bandycka gospodarkę. Widocznie gospodarstwo ma takie układy i nie obowiazuja ich okresy ochronne a osoba decyzyjna wszystko podpisze żeby mieć z tego korzyść. Uklady musza byc od dawna gospodarstwo przekazywane z pokolenia na pokolenie tej samej rodzinie... Ale to wędkarz i kormoran jest szkodnikem...

    Wędkarz


    2020-06-04 08:15:50
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Pan Kulas jasno sprecyzował w jakim rzędzie stawia wędkarzy: \"A odławiają go też wędkarze, kormorany i inne szkodniki\"

    MJS Blue


    2020-06-04 07:09:35
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Jak byście tak racjonalnie gospodarowali to nie potrzebne by były zarybienia. Co z tego, że macie papiery jak niszczycie wody zgodnie z przepisami.

    Boleń


    2020-06-04 00:21:43
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Panie Henryku najlepszą obroną jest atak.A te ilości ryb to chyba jakaś kpina.

    Spychowo


    2020-06-03 22:34:43
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Witam jestem właśnie że Spychowa wychowałem się tam i jeszcze nie widzilame nigdy że by było zarybianie jezior chyba tylko na papierze Masakra Rybacy są kłusownikami ale legalnymi .

    Michał Wanda


    2020-06-03 22:28:52
  • Lodziarnia Beza-Krówka zaprasza na pyszne smaki
    Powodzenia, super

    Gość


    2020-06-03 21:19:02
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Niby rybacy tak na nich trzeba mówić to dobrze zorganiziwana grupa przestępcza .

    Roman Maryl A.G


    2020-06-03 19:45:12
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Żartowniś z niego rybacy 9 a wędkarze 15 kg widziałem jak stawiają tam siaty co 20m w poprzek jeziora i tak kilka rzędów koło siebie żeby co nic nie spier.....o(j .kiersztanowo),już tam nie łapie bo studnia,bezrybie totalne

    Nicram1222