Reklama


Reklama

Królowa Europy – Julia Kędzierska


Julia Kędzierska ze Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate została Mistrzynią Europy Juniorów. Tytuł wywalczyła w sobotę na zawodach w Danii.



W zawodach w Rosklide wytarowało łącznie około 370 zawodników z 25 państw. Julia Kędzierska ze szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate znalazła się w 41-osobowej reprezentacji naszego kraju. W drodze po upragnione złoto i tytuł najlepszej zawodniczki karate Starego Kontynentu stoczyła trzy ciężkie walki. Najpierw odprawiła do domu zawodniczkę z Węgier, potem Bułgarkę. W walce finałowej nasza zawodniczka zmierzyła się z drugą Węgierką, ale i ta musiała uznać wyższość karateczki ze Szczytna. - Jestem szczęśliwy i dumny z postawy swojej zawodniczki – powiedział „Tygodnikowi Szczytno” Piotr Zembrzuski, trener Julii. - Do swoich 4 medali z mistrzostw Europy, brązowego i trzech srebrnych dołożyła wreszcie tak upragnione złoto.


Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-11-13 15:08:29

Królowa Luiza cz. 2

  • Środa, 2019-07-17 17:33:32

Julia Kędzierska Mistrzynią Europy

  • Środa, 2019-06-19 11:08:23

Szewczak wicemistrzem Europy

  • Czwartek, 2019-03-07 12:59:31

Julia i Rafał z Aniołami Sportu

Reklama


Komentarze

  • „Droga śmierci” w likwidacji
    A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

    Tomasz Nieciak


    2020-09-19 06:50:40
  • Dawny GOK zamienia się w ruinę
    Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

    Dynd


    2020-09-18 23:09:14
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

    Jamka lech


    2020-09-18 21:14:35
  • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
    A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

    Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


    2020-09-18 20:04:50
  • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
    Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

    Obserwator


    2020-09-18 17:22:14
  • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
    Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

    Magda


    2020-09-18 12:48:55
  • Iga srebrną medalistką mistrzostw Polski
    Trochę niefortunne to zdjęcie.

    Kowal


    2020-09-18 00:33:52
  • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
    Takie mamy u nas prawo. Kupujesz ziemię, ale nic co cenne nie jest Twoje. Znajdziesz ropę, państwowa, znajdziesz skarb, państwowy, znajdziesz walizkę pieniędzy tak jest. państwa. Gdy tylko w jakiś sposób policja się dowie, to możesz dostać wyrok, chyba że samemu od razu szybkim krokiem udasz się na komendę i zgłosisz takie znalezisko. Ja bym poszedł o krok dalej i na komendę zwoził wszystkie kamienie znalezione na polu, żeby policja badała, czy aby przypadkiem nie jest to jakiś artefakt archeologiczny. A człowiekowi zamiast dać jakiś dyplom, no jakieś znaleźne czy nagroda to marzenie w naszym kraju więc nie liczę, pogratulować oficjalnie czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w muzeum dla znalazcy to mu wpieprzą wyrok najlepiej i niech siedzi, drugi raz jak coś znajdzie to rozsądnie wywali do rowu albo zniszczy XD

    Chomik


    2020-09-17 22:29:09
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Ach, panie Jamka! Niech pan już skończy z tą swoją mizantropią. Wylewa się to z pana za każdym pańskim wpisem. Jak to już wcześniej napisano - dobrze, że jest pan byłym Szczytnianinem. Nie zrozumiem nigdy takiej nienawiści, jaka w panu tkwi. Tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej. Niech pan się nie spodziewa, że sugerowanie przez pana jakichś moich deficytów sprowokuje mnie do pozwu sądowego. Pieniactwo nie leży w mojej naturze. I skąd pan wie, co o mnie jest w bibliotece w Szczytnie? Ma pan związki ze służbami?

    Śmieszek


    2020-09-17 22:17:25
  • Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna
    Policja, policja i policja...

    Ja