Reklama


Reklama

Krążył i krążył, aż „wjechał w ręce” drogówki


Mówi się, że błądzić jest rzeczą ludzką oraz że człowiek uczy się na błędach. To pierwsze stwierdzenie doskonale pasuje do 27-letniego mieszkańca Olsztyna, który chcąc uniknąć kontroli drogowej krążył po Pasymiu wiedząc, że na „wylocie” służbę pełni patrol szczycieńskiej „drogówki”. Do drugiej części powiedzenia trudno się odnieść, gdyż zatrzymany do kontroli drogowej 27-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Okazało się, że w 2018 roku zostały mu zatrzymane za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.Wczoraj (25.11.20r.) tuż przed godziną 13:00 policjanci z referatu ruchu drogowego szczycieńskiej komendy czuwali nad bezpieczeństwem poruszający się po krajowej 53.
W pewnym momencie ich uwagę zwrócił kierowca pojazdu marki Renault, który kilkukrotnie przymierzał się do tego, aby wyjechać z miejscowości Pasym. Wyglądało to tak, jakby sprawdzał czy mundurowi dalej pełnią służbę w wyznaczonym punkcie. Funkcjonariusze zainteresowali się kierowcą.


Reklama

 

27-letni mieszkaniec Olsztyna został zatrzymany do kontroli drogowej na ulicy Jana Pawła II w Pasymiu. Mężczyzna był trzeźwy. Prawdopodobnie chciał wrócić do Olsztyna, jednak uniemożliwili mu to szczycieńscy funkcjonariusze.

 

- W trakcie weryfikacji danych 27-latka okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami – mówi Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Uprawnienia zostały mu zatrzymane w 2018 roku za kierowania w stanie nietrzeźwości.

Reklama

 

Mundurowi sporządzili stosowną dokumentację i zakazali mężczyźnie dalszej jazdy.

 

 

Fot. Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstuKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Półtora roku za kolegę
  Co to jest za kara ??? za zabicie człowieka !!! złodziejaszek ze sklepu jak zasunie konserwę dostaje większy wyrok. Popaprany kraj.

  ali


  2021-01-27 15:30:19
 • Jak pani Eugenia uratowała łabędzia
  Wspaniała kobieta. A o indolencji urzędników wszelkich szczebli to już się nawet pisać nie chce. Praca na zasadzie 3P- do piętnastej, do piątku , do pierwszego. Znajdą milion argumentów na to , że nie mogli postąpić inaczej, a zabrakło po prostu empatii.

  dr


  2021-01-27 14:51:55
 • Stara Gwardia nie rdzewieje...
  Niestety z powodu Corona Wirusa nie doszlo do naszego spotkania w czerwcu 2020, zostalo ono przelozone na rok 2021 , aczkolwiek z tego samego powodu stoi ono pod znakiem zapytania. Czekamy do konca maja aby podjac ostateczna decyzje. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Krzysztof Żelaskowski

  Krzysztof Żelaskowski


  2021-01-27 13:17:00
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  A co ma do zaoferowania dla miasta PIS czy PSL. Pierwszy jest wszystkiemu przeciw a drugi raz za a za chwilę przeciw. Dzieciaki, nie dostali chyba cukierków i się popłakali. A najgłośniej to chyba ten malutki .

  ryk


  2021-01-27 07:33:40
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Trudno się czyta te wpisy. ktoś kto ma trochę pojęcia wie że wszystkie wydatki są na komisjach uzgadniane, na tej podsdtawie tworzona jest dokumentacja za którą miasto płaci, a potem radni się wycofują bo pewnie chcą ugrać coś dla siebie (nie mieszkańców) ale za ich kompetencje płacimy wszyscy. Zobaczcie projekty z poprzedniej kadencji (2 mln) w błoto. Teraz dzieje się to samo, a robią to ci sami radni. Mają nas wszystkich gdzieś liczą się tylko oni.

  kol


  2021-01-27 06:41:11
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
  wyroki wykonywane na komunistach w Szczytnie były słuszne

  Seneka


  2021-01-26 22:25:20
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
  Milicjant Rzepka zginął za denuncjowanie swoich kolegow z AK

  Seneka


  2021-01-26 22:22:23
 • Pyskówka, jak w piaskownicy - miejski poziom debaty
  W tym (burdelu) na samym szczycie jest jeszcze większy pożar, więc szybko biegnij i go gaś strażaku!

  Do Mol


  2021-01-26 17:15:44
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Taka sobie Aneczko (zwracam uwagę na to, iż piszę Cię z dużej bukwy). Jeśli jesteś bojownikiem strony Rybińskiej, Łachacza i Kiersikowskiego - to trudno. Zapewne nic nie odwiedzie Cię od ich obrony.Ale Aneczko - zwróć uwagę na to, że wymieniłem osoby, które od lat - podobnie jak p. Boczar - są wybierani do Rady Miejskiej. Furczak - to nowicjusz. Zastanów się co twoim zdanie ci \"inni\" z dużym stażem radnych - zrobili dla miasta? Nie chce mi się już wieszać psów na Górskiej. Ale jednak muszę to powtórzyć - nic nie zrobiła dla miasta mając 16 lat na funkcji wice - a potem burmistrza miasta.


  2021-01-26 16:47:38
 • Znamy numer do Mikołaja Zadzwoń!
  Mikołaju chciałabym iphone 11 pro ps4 z minecraft oraz spotkać fajnego chłopaka

  mel


  2021-01-26 15:19:04