Poniedziałek, 21 Wrzesień, Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca -

Reklama


Reklama

Kradzionym rowerem ruszył na zakupy


Niektórzy to mają wyjątkową fantazję. Na pewno nie brakuje jej 51-latkowi ze Szczytna. Mężczyzn najpierw ukradł rower, potem pojechał nim po zakupy. Zaparkował przed marketem. Przypiął do barierki, aby nikt mu go nie ukradł i ruszył po sprawunki... Wpadł, bo wszczął awanturę w sklepie. Obsługa wezwała policję.Do incydentu doszło w poniedziałek, 5 maja. Najpierw pracownik sklepu i serwisu rowerowego powiadomił policję o kradzieży jednośladu. Policjanci ustalili, że do kradzieży doszło w tym samym dniu około godziny 11:30.

 

- Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie, tak więc funkcjonariusze mieli wstępny rysopis sprawcy – mówi Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji.

 

Następnie ci sami funkcjonariusze zostali skierowani do jednego z supermarketów położonych na terenie miasta.


Reklama

 

- Według informacji przekazanej przez pracownika ochrony, jeden z klientów wszczął awanturę stojąc w kolejce przed kasą i szarpał się innymi klientami – relacjonuje policjantka. - Przybyli na miejsce funkcjonariusze od razu rozpoznali, że sprawca zakłócenia ładu i porządku publicznego, to również sprawca kradzieży roweru, do której doszło kilka godzin wcześniej na terenie miasta.

 

51-latek został zatrzymany przez szczycieńskich funkcjonariuszy. Mundurowi ustalili również, że mężczyzna podjechał pod sklep kradzionym rowerem i zabezpieczył jednoślad przed kradzieżą, przypinać go do barierki. Mężczyzna przekazał kluczyki do zabezpieczenia policjantom, a oni odzyskany rower właścicielowi.

Reklama

 

Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

 

 

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Rowerzysta

Mi ukradli rower wiem kto i sąd skazał typa a ja kasy nie mam. Komornik rozkłada ręce. Śmiech na sali. Typ powinien w pierdlu skończyć.

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
  Sporo wiem o tej sieci od osób, które skorzystały z oferty w innych miastach. Jestem zaproszona, więc przekonam się sama :)

  Jolanta Magierowska


  2020-09-19 20:26:16
 • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
  Co za bzdury wypisuja....za co niby ma byc ukarany?..ze znalazł zapinke i zapytal co to jest?Piznijcie sie i to zdrowo w leb..zajmijcie sie tymi co handluja naprawde cennymi zabytkami a nie ludzmi ktorzy z pasjji poszukuja rzeczy..na ktore archeologia polska nie ma kasy..ba..pierwsze sprawdzie co maja archeolodZy u siebie w domach...nawet jak chlop kopal pod ogrodzenie..znalazl nie wiedząc co..to zaraz akcja lisc dębu jak by bandziora namierzyli...zamiast chlopu dac nagrodę to zaraz oskarzenia..jakim kurwa prawem....gdyby nie detektorysci gowno by w muzeach bylo...to wlasnie oni wzbogacaja o cenne znaleziska muzea...tylko te zamiast wystawiac znaleziska..tonami zalegaja w magazynach...to jakie to zabytki jak leza w worach?..

  Wpieniony


  2020-09-19 18:28:35
 • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
  Szkoda, że tak kreatywnej osoby pozbył się Burmistrz Pasymia. Chyba, że obawiał się konkurencji. Dobrze, że różni urzędnicy mają swoje zainteresowania, ale żeby zaraz o tym publicznie komunikować? Ale z drugiej strony ciekaw jestem prywatnego hobby paru innych sekretarzy gmin z Powiatu Szczytno. Czemu z nimi nie przeprowadzono wywiadów! Co też oni robią w czasie wolnym, jakie mają przemyślenia o życiu...? To byłoby bardzo zajmujące, co ci tak zajęci ludzie robią dla przyjemności w domowych pieleszach.

  Taki sobie czytelnik


  2020-09-19 14:21:15
 • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
  Jak to znalazł na swojej ziemi i nie jego? państwo mu to po prostu ukradło.

  Maryan


  2020-09-19 10:29:42
 • „Droga śmierci” w likwidacji
  A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

  Tomasz Nieciak


  2020-09-19 06:50:40
 • Dawny GOK zamienia się w ruinę
  Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

  Dynd


  2020-09-18 23:09:14
 • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
  Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

  Jamka lech


  2020-09-18 21:14:35
 • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
  A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

  Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


  2020-09-18 20:04:50
 • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
  Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

  Obserwator


  2020-09-18 17:22:14
 • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
  Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

  Magda


  2020-09-18 12:48:55