Czwartek, 26 Listopad, Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana -

Reklama


Reklama

Kotły na pelet lepsze od kotłów na gaz


PROMOCJA. Ekologicznie ogrzej dom, mieszkanie i zyskaj nawet 5 tysięcy dotacji. Jak to zrobić? Proste. Trzeba wymienić stary piec, tak zwany śmieciuch i zamontować ekologiczny kocioł na pelet. - A przy okazji skorzystać z samorządowej bądź rządowej dotacji na wymianę pieców – mówi Malwina Błaszczyk, handlowiec firmy Pelet z Mazur.Kotły na pelet biją na głowę kotły na gaz?

 

Oczywiście. Inwestycja w kocioł na gaz, to jak wzięcie kredytu we frankach. Na początku może i jest fajnie, ale po zamontowaniu takiego pieca nie mamy wpływu na koszty. Gaz może w każdym momencie zdrożeć, jak frank. A mając taki piec nie mamy wyboru, gaz trzeba kupić lub marznąć.

 

 

Malwina Błaszczak

tel. 690 961 149

e-mail – kers.handlowy@poczta.onet.pl

 

Pelet z Mazur

www.peletzmazur.pl

Romany 39 B

12-100 Szczytno

 

 

Podobna historia wydarzyła się już z kotłami olejowymi...


Reklama

 

Dokładnie tak. Olej grzewczy był tani. Gdy większość przeszła na taki system grzewczy, jego ceny poszybowały. Co stało się dalej? Cześć ludzi, a nawet instytucji i firm nie było stać na takie ogrzewanie.

 

 

Jaki piec, kocioł grzewczy w takim razie wybrać?

 

Najrozsądniejszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest kocioł na pelet. A to dlatego, że to my decydujemy, jaki pelet kupujemy, czy tańszy, czy droższy. Bo na rynku jest i będzie wybór. Różnica jest jedynie taka, że przy słabszej jakości peletu, który i tak spełnia wszystkie ekologiczne normy, trzeba częściej przeczyszczać systemy grzewcze. Ale za to wiemy, że podwyżki nas nie zaskoczą i zawsze trochę grosza zostanie w kieszeni.

 

 

Malwina Błaszczak

tel. 690 961 149

e-mail – kers.handlowy@poczta.onet.pl

 

Pelet z Mazur

www.peletzmazur.pl

Romany 39 B

12-100 Szczytno

 

Reklama

Takie dotacja na wymine pieców daje samorząd Gminy Szczytno:  >>>> kliknij sprawdź tu <<<<

 Komentarze do artykułu

Manek

Jak dadza dotacje beda ci przez lata chodzisz sprawdzac czym palisz I czy szamot co sie nie wypali

czytelnik

Gmina super ale czekamy na informacje na temat miasta Szczytno. Polecam rozmowę z adresatem pytania ze strony Urzędu. Dowiemy się, co ważne w sposób bardzo uprzejmy, że zainteresowanie wymianą jest znikome. Jeśli czas oczekiwania wynosi 13 miesięcy to wszystko staje się jasne. Regulamin dotacji zawarty jest w uchwale z 2018 dostępnej na stronie Urzędu. Warto też kliknąć nazwę projektu w google i wyskoczy ciekawy wyrok pewnej instytucji nadzorczej. I bądź tu mądry ?

Napisz

Reklama


Komentarze