Środa, 26 Luty, Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Kot trzeci w Cisnej


Rafał Kot, znany też jako Góral z Mazur, zajął trzecie miejsce podczas VI Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego w okolicach Cisnej. Biegacze rywalizowali w minioną sobotę.



Rafał wystartował oczywiście na najdłuższym, 44-kilometrowym odcinku. Do mety dotarł w czasie 3.07.42.95, tracąc do zwycięzcy Grzegorza Ziejewskiego niespełna minutę. W kat. M50 Rafał był drugi. Metę osiągnęło prawie pół tysiąca uczestników.

 

Startowała jeszcze dwójka reprezentantów naszego powiatu, w tym jedna kobieta. Klementyna Michalska (Szczytno) zajęła wśród pań 66 miejsce.

 

- Start i meta były w Cisnej w Bieszczadach – mówi Rafał Kot. - Trasa w tym roku tylko mniej więcej w połowie była ośnieżona, a w związku z tym bieg był bardzo szybki. Moje średnie tempo wyszło około 4:18 min/km, co dałoby prawie złamanie maratońskiej trójki. Od początku lecieliśmy grupką kilku chłopaków i walka była aż do samej mety - zwycięzca miał niespełna minutową przewagą nad drugim, a kolejni zawodnicy wpadali z sekundową różnicą.


Reklama

 

Wyniki

 

1 ZIEJEWSKI Grzegorz M40 1 M 1 02:26:03 02:52:15 03:06:44.35

2 ŻUCHOWSKI Daniel MUAY RUNNING TEAM KRAKÓW M30 1 M 2 03:07:42.10

3 KOT Rafał MUAY RUNNING TEAM SZCZYTNO M40 2 M 3 03:07:42.95

….........................

368 MICHALSKA Klementyna SZCZYTNO K30 29 K 66 05:37:18

383 ŁACHACZ Robert SZCZYTNO M40 152 M 314 05:42:34

 

 

Fot. Archiwum prywatne Rafała Kota.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2020-02-13 19:53:03

Kijewski z trzecim wynikiem w historii

  • Czwartek, 2020-01-30 11:55:35

Trzeci bokser w kadrze Polski

  • Poniedziałek, 2019-06-03 23:28:29

Jan Samsel – trzeci matematyk w województwie

  • Środa, 2018-07-04 14:41:28

Stakun trzecim siłaczem

  • Piątek, 2018-04-13 10:25:17

Choroszewski trzeci, Płetwal - dwunasty

Reklama


Komentarze

  • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
    Do Jacek. Po co Tobie plac zabaw, dołki na d jeziorem nie wystarczą? Jak do tej pory jedyne działanie Pana Burmistrza zakończone niekoniecznie sukcesem. Kiedyś jak piasek w dołku był świeży widziałem tam \"coś robiącego\" kota. Więc w jakimś stopniu okazał się być przydatny. Ale sukces , sukces, znowu sukces.

    dr


    2020-02-26 14:57:37
  • Wilczek zajmie się drogami powiatowymi
    Człowiek od wszystkiego

    Łukasz


    2020-02-26 12:01:58
  • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
    Ta rasa psa wcale nie musi być groźna. Zależy to tylko wyłączenie od wychowania. Sama mam psa rasy american bully jest też niby groźnym psem. A wcale zupełnie tak nie jest, jest łagodny i uwielbia dzieci. Nie była to żadna winna właścicieli, ponieważ psy często nawet potrafią uciec/wyrwać się że smyczy to normalne, a z podwórka jeszcze łatwiej mają do ucieczki. To tylko i wyłączenie tego mordercy, powinien zostać bardzo ukarany. Pies jest czasem lepszy niż nie jeden człowiek. Potrafi więcej zrozumieć wysłuchać i kochasz szczerze. Współczuję bardzo.. :(

    Czytelnik3


    2020-02-26 11:43:12
  • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
    Hehehehe, trzeba sie pokazać, żeby mieszkańce miasta kojarzyli z tym co \"dobre\". A plac zabaw(i nie tylko) przy ulicy Solidarności czeka :)

    Jacek


    2020-02-26 09:41:14
  • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
    Po Szczycionku też biega taki słodziak....

    Norbert


    2020-02-26 08:45:27
  • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
    Ujawnił się dawno nie widziany Pan Burmistrz. Wygląda na to , że kino w galerii , to także zasługa Pana Burmistrza. Lans, lans i parcie na szkło.

    dr


    2020-02-26 08:43:17
  • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
    Czytelnik - co ty pie@#$%isz . Wcześniej puszczali psa i nic się nie działo, nie robił ludziom krzywdy: - \" Dzieci z Małdańca ją uwielbiały. Bawiły się z nią, całowały, przytulały... \" - \" Właścicielka suczki przyznaje, że Rouse potrafiła czasem uciec z posesji. Ale nigdy nikogo nie ugryzła, czy pogoniła, nie było w niej agresji – mówi. - Najczęściej odnajdywaliśmy ją przy sklepie, gdzie bawiła się z dziećmi. \" Jeśli pies nie stanowi zagrożenia to czemu nie mogłby biegać sam? \" Miała jedynie słabość do kur \" - jedyna wada psa. Wina tylko i wyłącznie tej parówy która pociągnęła za spust. Wielki bohater k@#$a \"Widać sąsiadom cierpliwość się skończyła\" do psa który nie był agresywny? Sąsiedzi jacyś po@#$^ni. Drogi \"strzelcu\" mam nadzieje, że coś ci się przytrafi i będziesz cierpiał tak jak teraz właściciele Rouse. RiP

    Łukasz Łukasz


    2020-02-26 08:34:42
  • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
    Całą odpowiedzialność za to co się stało ponoszą właściciele i to ich bym ukarał, amstaf swobodnie biegający po wsi - skandal. Jak się ma psa to trzeba się nim zajmować. Wszyscy we wsi się z psem bawili, dzieci pod sklepem - to jakieś żarty ?. Szkoda psa i przykre że trafił na takiego właściciela.

    Lubię psy.


    2020-02-26 07:43:30
  • Centrum w szkole i w budżecie
    \"Nasze plany inwestycyjne może nie wyglądają obecnie jakoś mocno imponująco, ale to efekt budźetowego „modelu”, jaki stosujemy od lat, a właściwie od czasu, gdy jestem burmistrzem\" - te tłumaczenia są troszkę żenujące, nie uważa pan panie burmistrzu? Czyżby zauważył pan wyraźny spadek swojego zaangażowania? I tu przyznam panu rację. Myślenie \"byle do końca kadencji\" daleko nas mieszkańców nie zaprowadzi. Szkoda, że zaufałam.

    Krysia


    2020-02-26 07:24:58
  • Nowe nadzieje na obwodnicę (komentarze)
    Jaka obwodnica ? To dopiero plan planów, a może tylko kiełbasa wyborcza. Gdyby nawet miała być to proces wieloletni. A planów to jeszcze w ministerstwie nie znają, no chyba że Jarek wie (on wie wszystko) ale nie powie.

    Do Janek


    2020-02-26 06:57:32