Poniedziałek, 28 Wrzesień, Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława -

Reklama


Reklama

Kot drugi w Duchu Pogórza


Rafał Kot zajął drugie miejsce w Duchu Pogórza. To trasa biegowa po pętli około 33 km w Dolinie Sanu i okolicznych górkach pomiędzy Rzeszowem a Przemyślem.Zawody rozgrywano 27 lipca, dostępne były 3 dystanse - 33, 66 (dwie pętle), 99 km (3 pętle).


Reklama

 

Reklama

- Trasa bardzo mnie zaskoczyła swoim poziomem trudności – mówi Rafał Kot, nasz znakomity ultramaratończyk. - Wybrałem środkowy dystans, czyli 66 km,bo zaledwie tydzień wcześniej biegłem 240 kilometrów w Lądku i nie bardzo jeszcze byłem gotowy na ściganie się na tej najdłuższej trasie. Wiedziałem, że na moim dystansie będzie 2500 metrów przewyższenia, ale zupełnie się nie spodziewałem, że na trasie będziemy musieli się przedzierać przez trawiaste chaszcze, torfowe bagniska, leśne przełaje i koryta górskich potoków. Atrakcją była przeprawa po drewnianej, bujającej się kładce nad Sanem.

 

Jeśli chodzi o wynik, to zrobiłem czas 6:52:22, co tym razem dało drugie miejsce. Założenie było, by w miarę możliwości powalczyć o pierwszą trójkę, bo nogi jeszcze nie były zregenerowane po Biegu 7 Szczytów. I założenie udało się jak najbardziej zrealizować.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze