Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Kosztowna jazda na pamięć


Nawet 500 zł mandatu i 5 punktów karnych może kosztować jazda na pamięć kierowcę, który próbuje ulicą Działkową wyjechać na ulicę Piłsudskiego w Szczytnie. Po remoncie krajówki zmieniono tam organizację ruchu.To doskonałe miejsce dla policjantów do polowania na kierowców – zawiadomił naszą redakcję jeden z Czytelników „Tygodnika Szczytno”. - Stałem tam około 10 minut i naliczyłem siedem aut, które wjechały pod zakaz.

 

 

 

Informacje naszego czytelnika potwierdził nasz dziennikarz. Obserwował skrzyżowanie ulic Broniewskiego, Działkowa, Piłsudskiego przez 15 minut. Efekt? 10 aut wjechało pod zakaz. Ta jazda na pamięć może być kosztowna. Policyjny taryfikator za takie wykroczenie przewiduje od 20 do 500 zł mandatu i 5 pkt. karnych.


 

 

Po remoncie krajówki zmieniono tam organizację ruchu. Fragment ulic Działkowej łączącej się z ulicą Piłsudskiego został zablokowany dla normalnego ruchu. Mogą z tego łącznika korzystać jedynie pojazdy komunikacji publicznej i służb miejskich.Komentarze do artykułu

Nati

Od Broniewskiego nie ma zakazu skrętu i jak już ktoś skręci to znak jest na tyle wysoko, że go nie widać. Zresztą jak będą liście na drzewach to i tak go nie będzie widać

TOLEK

TO JEST IDIOTYZM I BRAK ZNAJOMOŚCI FUNDAMENTALNYCH ZASAD W ORGANIZACJI RD. JAKIŚ MŁODY INŻ.? NIE RUSZYŁ NAWET SIEDZENIA ZZA BIURKA I KREŚLI TAM GŁUPOTY. ZRESZTĄ CAŁA ZMODERNIZOWANA PIŁSUDSKIEGO BŁYSZCZY GŁUPOTĄ!!!!!!!!!

Marzena

Nie znajduję sensu blokowania tej drogi.

Ludwik

A gdzie na Broniewskiego znak \"zakaz skrętu w prawo\"???

Robert

To skrzyżowanie jest źle oznakowane . Brak jest zakazu skrętu w prawo jadąc od ulicy Broniewskiego i dodatkowo znak zakazu znajduje się za daleko od skrzyżowania.

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
  Autor: Uczennica
  2019-05-26 17:52:21
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
  Autor: Ola
  2019-05-26 17:41:57
 • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
  Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
  Autor: Gorszy sort
  2019-05-25 12:02:38
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
  Autor: Pytam się
  2019-05-24 22:50:07
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
  Autor: mieszkaniec
  2019-05-24 21:30:07
 • Świetlica ze sportowym zapleczem
  Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
  Autor: Zzzz
  2019-05-24 17:19:19
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo
  Autor: Fan
  2019-05-24 13:27:23
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo Romku!
  Autor: Kolega
  2019-05-24 12:41:49
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
  Autor: kinga
  2019-05-23 20:49:23
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54