Reklama


Reklama

Konrad Bukowiecki zaprasza na Mityng 4Move Jurand Cup w Szczytnie


Cała polska czołówka pchnięcia kulą, z mistrzem i wicemistrzem Europy na czele Konradem Bukowieckiem, wystąpi 20 lipca w niezwykłych zawodach w Szczytnie. Mityng 4Move Jurand Cup odbędzie się bowiem na Placu Juranda, centralnym miejscu miasta.


 

 

Impreza zaplanowana jest podczas Dni i Nocy Szczytna.

 

– To największe święto w moim rodzinnym mieście i postanowiliśmy uczcić je organizacją fajnej imprezy sportowej. Pchnięcie kulą, w przestrzeni miejskiej, na pewno będzie się podobało kibicom – mówi Konrad Bukowiecki, wicemistrz Europy, który w poniedziałek zdobył też złoty medal 30. Letniej Uniwersjady w Neapolu.

 

 

Kto wystartuje w 4Move Jurand Cup?

 

– Mamy taki komfort w Polsce, że nawet jeśli lista startowa jest tylko krajowa, to i tak są to bardzo mocno obsadzone zawody – mówi Bukowiecki. W zawodach, obok gospodarza, wezmą udział także mistrz Europy Michał Haratyk oraz inni czołowi polscy kulomioci – Jakub Szyszkowski, Rafał Kownatke, Andrzej Naszko, Sebastian Łukszo i Andrzej Gudro. W tego grona dojdzie jeszcze jeden zawodnik z Turcji.

 

 

– Bardzo się cieszę, że pan burmistrz Krzysztof Mańkowski jest otwarty na takie inicjatywy, bo zorganizowanie poważnego mityngu w moim rodzinnym mieście było dla mnie wielkim marzeniem. Dziękuję też wszystkim sponsorom, marce 4Move i firmom Pol-Kres Edwood i PPHU Planson – dodaje Bukowiecki.

 

 

Przed zaplanowanym na popołudnie 20 lipca mityngiem 4Move Jurand Cup, Bukowiecki wystartuje jeszcze w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Szwecji.

 

 

 





Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    Zal was sciska ? Sami nie nosicie maseczek ale komentowac to pierwsi . ludzie jestescie zalosni

    Uczestnik


    2020-08-04 18:01:37
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    Jak jeść popcorn i pić kawę w maseczce?

    Ale ale


    2020-08-04 14:24:23
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    Racja, a we wrześniu będzie płacz i lament że młodzież do szkoły nie może bo korona w mieście, którą turyści przywlekli, hahahaha

    do szary obywatel


    2020-08-04 13:07:07
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    No, no, widzę prawdziwe Matki - Polki. Szczególnie jeśli chodzi o troskę o zdrowie własne i swoich rodzin.

    szary obywatel


    2020-08-04 12:11:21
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    Inicjatywa świetna ale maseczek brak, czy przypadkiem w miejscach zamkniętych typu kina, sklepy itp nie powinno się nosić maseczek to może jakiś mandacik dla przykładu????

    Anna


    2020-08-04 10:56:40
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    A czy nie jest tak że w sklepach, kinie i generalnie powierzchni zamkniętej powinno się nosić maseczki??????

    mAREK


    2020-08-04 09:49:11
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    SUPER, ŚWIETNA INICJATYWA A MASECZKI GDZIE JA SIĘ PYTAM????????

    KORONA


    2020-08-04 09:26:10
  • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
    Zabawa fajnie a gdzie maseczki


    2020-08-04 06:17:54
  • O krok od kolejnej tragedii na drodze
    Niewyżytym kretynom odbierać na zawsze prawka, auta, obcinać stopy - by nie mogli za szybko usiąść za kółkiem i obciążać kosztami leczenia i rehabilitacji ich ofiar, przeczołgać przez minimum roczny wolontariat w szpitalu lub hospicjum i dokładnie przebadać psychiatrycznie i psychologicznie. A może też pozbawiać źródeł testosteronu....

    ika


    2020-08-03 22:22:08
  • 22 kilometry szczęścia wójt Szydlik
    Wedle zaleceń przyjrzałem się sobie i doszedłem do wniosku, że wszystko jest dobrze. Dziękuję za troskę. Rzeczywiście, mam wyższe wykształcenie; cieszę się, że to widać. Jednak etatu w gminie nie mam, tutaj nos Cię zawiódł. Dosyć jednotorowe myślenie skoro pochwała równa się praca. A jeśli pochwalę chleb, wywąchasz z mojej klawiatury etat w piekarni? Co złego jest w docenieniu czyjegoś wysiłku? Uważam, że pisać można o ile ma się coś do powiedzenia na temat. Równie dobrze artykuł o wywozie śmieci w powiecie może się skończyć dyskusją w komentarzach o stanie dróg lub o masztach w Rańsku. Nie rozumiem czego bronisz? Naprawdę wyzywanie wójta od hipokrytek ma zmusić do odpowiedzi? Wystarczy napisać pismo do gminy z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Powaga takiego dokumentu wykluczy też wyzwiska. Żeby media się tą sprawą zajęły również trzeba bezpośrednio się skontaktować. Radzę czytać uważnie, nie czepiam się porównania drogi do sera. Można napisać, że droga przypomina/jest jak ser z dziurami. Tymczasem Oburzona napisała \"jeździ się jak po serze z wielkimi dziurami\". Wyszło komicznie. Podsumowanie: krytykujesz innych, lepiej zastanów się nad sobą.

    wdzięczny raz jeszcze


    2020-08-03 17:08:35