Poniedziałek, 1 Czerwiec, Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada -

Reklama


Reklama

Komisja wybrała Karolinę


Karolina Gronowska (na zdjęciu pierwsza z lewej) zostanie najprawdopodobniej nowym dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Świętajnie. Komisja konkursowa rekomendowała ją na to stanowisko. Piszemy prawdopodobnie, bo jej kandydaturę musi zaakceptować jeszcze wójt Alicja Kołakowska. Ale to raczej formalność.Karolina Gronowska zastąpi Małgorzatę Walas, która zrezygnowała z tej posady, a obecnie jest dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowcu.

 

Pani Karolina jest 30-letnią mieszkanką Świętajna, a z miejscowym GOK związana jest od 2015 roku. Zaczynała tam pracę, jako animator kultury, a potem była specjalistką od spraw kultury. W tym roku będzie broniła tytułu magistra w zakresie organizacji zarządzania oświatą.

 

W ogłoszonym przez samorząd gminny konkursie Karolina Gronowska nie miała konkurencji. Przedstawiła swoją wizję rozwoju placówki, którą zaakceptowała komisja konkursowa.


Reklama

 

Reklama

- Bez wątpienia jest to dla mnie wyzwanie – przyznała dziennikarzowi „Tygodnika Szczytno”. - Ale trzeba się rozwijać. Mam nadzieję, że podołam temu zadaniu, a mieszkańcy naszej gminy i goście będą zadowoleni z podejmowanych działań. Zależy mi na utrzymaniu tych wydarzeń i zajęć, które już się sprawdziły, ale chciałabym zaktywizować też środowiska, które rzadko korzystają, czy włączają się w życie GOK w naszej gminie, czyli dorosłych w przedziale 30-50 lat oraz młodzież. Mam pomysły też na kilka nowych, ciekawych wydarzeń.

 

 

Karolina Gronowska (pierwsza z lewej) zastąpi Małgorzatę Walas (druga z lewej) na stanowisku dyrektor GOK w Świętajnie.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze