Wtorek, 14 Lipiec, Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego -

Reklama


Reklama

Kobylińska została zastępcą wójta Jedwabna


Od kilku dni zaledwie, dokładnie od 5 grudnia, samorząd Jedwabna „wzbogacił” się o nowego pracownika. Na stanowisku wicewójta, którego dotychczas nigdy w tej gminie nie było, została zatrudniona Lucyna Kobylińska.- W ostatnim czasie z Urzędu Gminy odeszło kilku pracowników, a ja nikogo nowego na ich miejsce nie zatrudniałem – tłumaczy wójt Sławomir Ambroziak. - Natomiast pracy i zadań do wykonania nie ubywa, stąd decyzja o zatrudnieniu doświadczonego samorządowca.

 

Istotnie, doświadczenia Lucynie Kobylińskiej odmówić nie można. Była radną, burmistrzem Pasymia, pracownikiem administracji na samorządowym szczeblu wojewódzkim. I te walory – co podkreśla wójt Ambroziak – zadecydowały o nominacji. Czy wójt rozważał inne kandydatury? - Niech to zostanie tajemnicą – odpowiada Ambroziak, przyznając, że o zatrudnieniu zastępcy myślał od miesiąca.


Reklama

 

Sama nowa zastępca wójta w Jedwabnie nie ukrywa zadowolenia.

 

 

Na swoim profilu informuje: „Jestem szczęśliwa, że po przejściu na emeryturę i po tym jak zostałam babcią,otrzymałam drugie życie, jaka jest praca w gminie Jedwabno. […] Chciałabym szczerze przyznać,że pierwszy dzień pracy był dla mnie szokiem- zastanawiałam się,czy czy podjęłam słuszna decyzję, ale drugi dzień pracy spowodował, że miałam takie uczucie jakbym była tu zawsze. Należę do osób bezpośrednich, lubię pracować, lubię integrować ludzi wokół spraw, nie licząc nikomu wieku,nie rozliczając nikogo z pochodzenia czy poglądów i nie zostawię nikogo bez rozmowy,jeśli jest ona potrzebna. Dla mnie będzie liczyć się sprawa- oczywiście taka, którą musimy wspólnie rozwiązać. I tej wspólnoty w działaniu życzę sobie,radnym i mieszkańcom tej gminy. Serdecznie i cieplutko wszystkich pozdrawiam.”

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
  Do osoby \"ja. A czy ten krzyż kogokolwiek ogranicza w działaniu. Proszę się organizować i co leży na sercu, realizować. Osoby, dla których jest ważny krzyż, pięknie się zorganizowały. Przykład, że można coś zrobić dla siebie i innych, jest dany. Tylko kopiować - jak to zrobić. Wszystko co nas boli, poprawiajmy a nie tylko narzekamy. Jeśli te schody nad jeziorem, dla tutejszej społeczności, są takie ważne, to bez trudu w ciągu 2 tyg., zgromadzi się 100 tys. I będą schody. \"Dla każdego coś miłego\".

  Szczęściara.


  2020-07-14 09:37:49
 • Groźnie na drogach powiatu
  Oj Przyjacielu sławny się robisz

  Damian


  2020-07-14 09:10:26
 • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
  Jestem pod ogromnym wrażeniem, tego czego dokonano. Ale jestem ździwiona, dlaczego Jezus ma przebite dłonie a nie nadgarstki. Całun Turyński, moim zdaniem jest autentyczny, jest dowodem, że Jezus z całą pewnością miał przebite nadgarstki a nie dłonie. A ponadto i nauka dowiódła, że dłonie by nie utrzymywały ciężaru ciała, by uległy rozerwaniu.

  Szczęściara.


  2020-07-14 08:25:41
 • Groźnie na drogach powiatu
  Wydaje mi się, ze nasze kary za łamanie przepisów, jazdę na kacu lub wręcz pijanych itp.sa tak małe, ze nie oddziałują .Konfiskata przedmiotu ,,zbrodni,,i duży mandat i nie od widzimisię policjanta ,ale wedle rozporządzenia troszkę by uporzadkowalo.

  Mazurka


  2020-07-14 06:06:23
 • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
  Obrzydliwe. Czemu kościół się wszędzie panoszy. Dla mnie jako obywatela jest to po prostu łamanie moich konstytucyjnych praw, ok, niech sobie wierzą, ale w domu, a nie się z tym obnoszą jak z nie wiem czym. Mogliby za te 70 tysięcy wyremontować schody nad jeziorem na przykład. Po co komu nowy krzyz :)

  ja


  2020-07-13 22:02:57
 • Zamkowe ruiny w połowie mniej tajemnicze (zdjęcia)
  Jestem szczególnie zainteresowany latryną. Czy będzie wyeksponowana i wzbogacona o instalację multimedialną ?

  Olo


  2020-07-13 17:23:36
 • Groźnie na drogach powiatu
  Chciałabym odnieść się do fragmentu, gdzie piszecie o wypadku 16-letniej rowerzystki. A konkretnie fragment \"najprawdopodobniej zajechała jej nagle drogę\". Jak można tak pisać nie znając wersji poszkodowanej? Szkoda, że nie napiszecie np. że nie było żadnych śladów hamowania. Zamiast tego czytam, że \"nie zdążyła wyhamować\". To ma być dziennikarstwo??! Dno i metr mułu. Ale spokojnie, prawda zawsze wyjdzie na jaw. Będziecie mieli okazję sprostować te bzdury.

  Zniesmaczona


  2020-07-13 13:50:15
 • Jezioro bez fontanny, mieszkańcy pytają „dlaczego”
  Ja z innej beczki, czy jechał ktoś ostatnio dookoła Dużego Domowego? Chodnik od strony Kamionka/Szczycionka jeszcze rok i będzie całkowicie zarośnięty, zero ławek, śmietników. Służby chyba śpią.

  Grażyna


  2020-07-13 13:22:22
 • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
  Poproszę o aktualizację stronki. Obserwuję ja od początku. Bardzo fajne źródło informacji

  Patryk


  2020-07-13 10:53:21
 • Afanasjew wygrała konkurs na dyrektora szkoły sportowej
  wicie rozumicie

  uczen


  2020-07-13 08:38:13