Wtorek, 18 Luty, Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Kobylińska została zastępcą wójta Jedwabna


Od kilku dni zaledwie, dokładnie od 5 grudnia, samorząd Jedwabna „wzbogacił” się o nowego pracownika. Na stanowisku wicewójta, którego dotychczas nigdy w tej gminie nie było, została zatrudniona Lucyna Kobylińska.



- W ostatnim czasie z Urzędu Gminy odeszło kilku pracowników, a ja nikogo nowego na ich miejsce nie zatrudniałem – tłumaczy wójt Sławomir Ambroziak. - Natomiast pracy i zadań do wykonania nie ubywa, stąd decyzja o zatrudnieniu doświadczonego samorządowca.

 

Istotnie, doświadczenia Lucynie Kobylińskiej odmówić nie można. Była radną, burmistrzem Pasymia, pracownikiem administracji na samorządowym szczeblu wojewódzkim. I te walory – co podkreśla wójt Ambroziak – zadecydowały o nominacji. Czy wójt rozważał inne kandydatury? - Niech to zostanie tajemnicą – odpowiada Ambroziak, przyznając, że o zatrudnieniu zastępcy myślał od miesiąca.


Reklama

 

Sama nowa zastępca wójta w Jedwabnie nie ukrywa zadowolenia.

 

 

Na swoim profilu informuje: „Jestem szczęśliwa, że po przejściu na emeryturę i po tym jak zostałam babcią,otrzymałam drugie życie, jaka jest praca w gminie Jedwabno. […] Chciałabym szczerze przyznać,że pierwszy dzień pracy był dla mnie szokiem- zastanawiałam się,czy czy podjęłam słuszna decyzję, ale drugi dzień pracy spowodował, że miałam takie uczucie jakbym była tu zawsze. Należę do osób bezpośrednich, lubię pracować, lubię integrować ludzi wokół spraw, nie licząc nikomu wieku,nie rozliczając nikogo z pochodzenia czy poglądów i nie zostawię nikogo bez rozmowy,jeśli jest ona potrzebna. Dla mnie będzie liczyć się sprawa- oczywiście taka, którą musimy wspólnie rozwiązać. I tej wspólnoty w działaniu życzę sobie,radnym i mieszkańcom tej gminy. Serdecznie i cieplutko wszystkich pozdrawiam.”

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2020-02-02 19:52:44

Hojne nagrody wójta dla sportowców

  • Wtorek, 2019-10-15 20:01:05

Niepokonani strażacy z Jedwabna

  • Czwartek, 2019-10-10 09:16:25

Szachowi mistrzowie z Jedwabna

Reklama


Komentarze

  • Krzywonoga walczy z wieżą
    \"My nie mamy na to wpływu\" to tłumaczenie się gminy,a może wpływ będzie miało Samorządowe kolegium odwoławcze w Olsztynie.

    Allo allo


    2020-02-17 20:26:30
  • Czekoladowa fabryka coraz bliżej Piwnic Wielkich
    Jakie są wyniki prac archeologicznych ?

    Artur Urbański


    2020-02-17 19:35:23
  • 111 km/h kosztowało utratę prawa jazdy
    A pan sędzia z Olsztyna zasłonił się immunitetem i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za podobne naruszenie przepisów. Takiej nietykalności i stania ponad prawem bronią sędziowie?

    aleks


    2020-02-17 17:04:25
  • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    Zgadzam się ze Śmieszkiem. Dlaczego Pan Bogusz nie ujawnił w swoim liście źródeł wiedzy na temat przeszłości pana Mądrzejowskiego? Tylko posługiwał się tą wredną retoryką niedomówień. Dlaczego sam nie przyznał się do tego, że też był milicjantem i pracował w DO. I że stąd wie, co wie. To po prostu ohydne.

    Krajan


    2020-02-17 15:39:35
  • Budownictwo mieszkalne w Szczytnie w rozkwicie
    To nie wskaźnik atrakcyjności inwestycyjnej ale zapotrzebowania na mieszkania. Jeżeli samorząd i spółdzielnia nic nie budują to wypełniają to prywatni inwestorzy. Jeżeli miasto budowałoby więcej to firma ZELBO ponownie wróciłaby do inwestycji w energetyce :)

    mariusz


    2020-02-17 11:41:49
  • Nowy klub sportowy – LKS Masuria Jęcznik
    Brawo Mateusz !!! Zaczynałeś w GKS Szczytno więc wszyscy z Klubu serdecznie Ci kibicujemy tak jak innym talentom z naszej Gminy

    Grzegorz Pilecki


    2020-02-16 21:11:02
  • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
    Przestańcie, ludzie jechać po lekarzach! Pracują, jak mogą! W takich warunkach, jakie mają. Jak się komuś nie podoba - niech jedzie do Mrągowa, czy Biskupca! Ale większość pacjentów i tak trafi do szpitala w Szczytnie! I co - lekarz - który wciąż słyszy, że pracuje w \"umieralni\" jak może się czuć? Ja się cieszę, że będzie ZOL, tylko jestem ciekaw, jaka będzie jego dostępność. Ludzie pracują, starzeją się, a mają pod opieką swoich jeszcze starszych rodziców. MOPS ma ograniczone możliwości wspomagania takich rodzin.

    Taki sobie czytelnik


    2020-02-16 18:56:06
  • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
    Pomarzę sobie- w odnowionym szpitalu porządni fachowcy, lekarze zarządzający. Przy obecnej obsadzie nie pomoże nic- zawsze będzie to tylko umieralnia dla nieświadomych, liczących na fachową opiekę. Każdy znający realia wieje do okolicznych szpitali- Olsztyn, Biskupiec, gdzie się tylko da aby nie w Szczytnie.

    dr


    2020-02-16 17:12:49
  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Joanna


    2020-02-15 22:52:13
  • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    No to teraz mogę wreszcie się odnieść do tego nieszczęsnego listu p. Tadeusza Bogusza, bo doczekałem się Pana odpowiedzi nań w ostatnim numerze TS. Ponieważ krew mnie zalała z powodu tego, właściwego PiS stylu insynuacji - sugestii, stosowanego przez p. Bogusza. Większość średniego i starszego pokolenia mieszkańców Szczytna wie, czym przed laty, w jeszcze WSO MO (dla młodych: Wyższa Szkoła Oficerska Milicji Obywatelskiej), zajmował się p. Tadeusz Bogusz. Można byłoby pokusić się, w stylu p. Bogusza, o dywagacje w jakich okolicznościach pożegnał się ze \"szkółką\".

    Śmieszek


    2020-02-15 17:04:45