Piątek, 3 Kwiecień, Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Kobylińska została zastępcą wójta Jedwabna


Od kilku dni zaledwie, dokładnie od 5 grudnia, samorząd Jedwabna „wzbogacił” się o nowego pracownika. Na stanowisku wicewójta, którego dotychczas nigdy w tej gminie nie było, została zatrudniona Lucyna Kobylińska.- W ostatnim czasie z Urzędu Gminy odeszło kilku pracowników, a ja nikogo nowego na ich miejsce nie zatrudniałem – tłumaczy wójt Sławomir Ambroziak. - Natomiast pracy i zadań do wykonania nie ubywa, stąd decyzja o zatrudnieniu doświadczonego samorządowca.

 

Istotnie, doświadczenia Lucynie Kobylińskiej odmówić nie można. Była radną, burmistrzem Pasymia, pracownikiem administracji na samorządowym szczeblu wojewódzkim. I te walory – co podkreśla wójt Ambroziak – zadecydowały o nominacji. Czy wójt rozważał inne kandydatury? - Niech to zostanie tajemnicą – odpowiada Ambroziak, przyznając, że o zatrudnieniu zastępcy myślał od miesiąca.


Reklama

 

Sama nowa zastępca wójta w Jedwabnie nie ukrywa zadowolenia.

 

 

Na swoim profilu informuje: „Jestem szczęśliwa, że po przejściu na emeryturę i po tym jak zostałam babcią,otrzymałam drugie życie, jaka jest praca w gminie Jedwabno. […] Chciałabym szczerze przyznać,że pierwszy dzień pracy był dla mnie szokiem- zastanawiałam się,czy czy podjęłam słuszna decyzję, ale drugi dzień pracy spowodował, że miałam takie uczucie jakbym była tu zawsze. Należę do osób bezpośrednich, lubię pracować, lubię integrować ludzi wokół spraw, nie licząc nikomu wieku,nie rozliczając nikogo z pochodzenia czy poglądów i nie zostawię nikogo bez rozmowy,jeśli jest ona potrzebna. Dla mnie będzie liczyć się sprawa- oczywiście taka, którą musimy wspólnie rozwiązać. I tej wspólnoty w działaniu życzę sobie,radnym i mieszkańcom tej gminy. Serdecznie i cieplutko wszystkich pozdrawiam.”

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2020-03-01 14:17:22

Puchar wójta trafił w dobre ręce

  • Niedziela, 2020-02-02 19:52:44

Hojne nagrody wójta dla sportowców

  • Wtorek, 2019-10-15 20:01:05

Niepokonani strażacy z Jedwabna

  • Czwartek, 2019-10-10 09:16:25

Szachowi mistrzowie z Jedwabna

Reklama


Komentarze