Reklama


Reklama

Kobiety jak... rakiety


Mnóstwo energii potrzebują rakiety kosmiczne, by oderwać się od Ziemi. Może nieco mniej, ale też dużo tej energii potrzeba, by zgłębiać tajniki... używania rakiety. Mowa o paniach, które zdecydowały się poświęcić tej dziedzinie sportu i szlifują swoje umiejętności w szkółce, prowadzonej przez Tenis Club Szczytno.- Aktualnie w zajęciach uczestniczy siedem kobiet, ale już dwie kolejne zapowiedziały, że dołączą od początku nowego roku – mówi trener i prezes Witold Mocarski. - Uruchomiliśmy ten kurs właśnie z myślą o płci pięknej, bo... jakby to powiedzieć... kobiety na korcie wyglądają najpiękniej. Poza tym w ten sposób realizujemy cele Tenis Club Szczytno, w tym popularyzację tenisa ziemnego w powiecie szczycieńskim.

 

Tenisowe zajęcia odbywają się w sali należącej do ZS 1. Wcześniej ćwiczono w sali SP 6, ale tenisistów „przegonił” stamtąd trwający remont.


Reklama

 

- Korzystanie z sali w ZS 1, niestety, kosztuje, więc panie z własnej kieszeni składają się na te opłaty. Ale najważniejsze jest to, że naprawdę bardzo ciężko i wytrwale trenują – podkreśla Mocarski. - Ich zaangażowanie jest tak duże, że sam czuję się zmuszony też do większego wysiłku i rzetelnego przygotowania się do każdych zajęć. W treningach wspiera mnie czasem Krzysztof Pasiak, więc we dwóch jakoś sobie dajemy radę z tą kobiecą energią.

 

Szczycieńscy tenisiści, których sukcesywnie przybywa, liczą na to, że doczekają się budowy miejskich kortów na stadionie przy ulicy Śląskiej.

Reklama

 

- A gdy (jeśli) powstaną, to deklarujemy, że będziemy w zakresie tenisa nieodpłatnie szkolić dzieci i młodzież z okolicznych szkół – zapewnia Witold Mocarski. - Korzystając z okazji wszystkim tenisistkom i tenisistom, obecnym i przyszłym życzę zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Zal was sciska ? Sami nie nosicie maseczek ale komentowac to pierwsi . ludzie jestescie zalosni

  Uczestnik


  2020-08-04 18:01:37
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Jak jeść popcorn i pić kawę w maseczce?

  Ale ale


  2020-08-04 14:24:23
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Racja, a we wrześniu będzie płacz i lament że młodzież do szkoły nie może bo korona w mieście, którą turyści przywlekli, hahahaha

  do szary obywatel


  2020-08-04 13:07:07
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  No, no, widzę prawdziwe Matki - Polki. Szczególnie jeśli chodzi o troskę o zdrowie własne i swoich rodzin.

  szary obywatel


  2020-08-04 12:11:21
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Inicjatywa świetna ale maseczek brak, czy przypadkiem w miejscach zamkniętych typu kina, sklepy itp nie powinno się nosić maseczek to może jakiś mandacik dla przykładu????

  Anna


  2020-08-04 10:56:40
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  A czy nie jest tak że w sklepach, kinie i generalnie powierzchni zamkniętej powinno się nosić maseczki??????

  mAREK


  2020-08-04 09:49:11
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  SUPER, ŚWIETNA INICJATYWA A MASECZKI GDZIE JA SIĘ PYTAM????????

  KORONA


  2020-08-04 09:26:10
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Zabawa fajnie a gdzie maseczki


  2020-08-04 06:17:54
 • O krok od kolejnej tragedii na drodze
  Niewyżytym kretynom odbierać na zawsze prawka, auta, obcinać stopy - by nie mogli za szybko usiąść za kółkiem i obciążać kosztami leczenia i rehabilitacji ich ofiar, przeczołgać przez minimum roczny wolontariat w szpitalu lub hospicjum i dokładnie przebadać psychiatrycznie i psychologicznie. A może też pozbawiać źródeł testosteronu....

  ika


  2020-08-03 22:22:08
 • 22 kilometry szczęścia wójt Szydlik
  Wedle zaleceń przyjrzałem się sobie i doszedłem do wniosku, że wszystko jest dobrze. Dziękuję za troskę. Rzeczywiście, mam wyższe wykształcenie; cieszę się, że to widać. Jednak etatu w gminie nie mam, tutaj nos Cię zawiódł. Dosyć jednotorowe myślenie skoro pochwała równa się praca. A jeśli pochwalę chleb, wywąchasz z mojej klawiatury etat w piekarni? Co złego jest w docenieniu czyjegoś wysiłku? Uważam, że pisać można o ile ma się coś do powiedzenia na temat. Równie dobrze artykuł o wywozie śmieci w powiecie może się skończyć dyskusją w komentarzach o stanie dróg lub o masztach w Rańsku. Nie rozumiem czego bronisz? Naprawdę wyzywanie wójta od hipokrytek ma zmusić do odpowiedzi? Wystarczy napisać pismo do gminy z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Powaga takiego dokumentu wykluczy też wyzwiska. Żeby media się tą sprawą zajęły również trzeba bezpośrednio się skontaktować. Radzę czytać uważnie, nie czepiam się porównania drogi do sera. Można napisać, że droga przypomina/jest jak ser z dziurami. Tymczasem Oburzona napisała \"jeździ się jak po serze z wielkimi dziurami\". Wyszło komicznie. Podsumowanie: krytykujesz innych, lepiej zastanów się nad sobą.

  wdzięczny raz jeszcze


  2020-08-03 17:08:35