Reklama


Reklama

Klenczon - trzy razy w sierpniu


W sierpniu aż trzy razy będziemy mogli posłuchać muzyki Krzysztofa Klenczona, jednego z najwybitniejszych muzyków pokolenia Big Beatu.



Piątek, 7 sierpnia, o godz. 18:00 w ramach „Muzycznego molo” wystąpi zespół Happiness Is Easy, czyli Katarzyna Ciak i Arkadiusz Górski, którzy w swoim repertuarze mają m.in. piosenki Krzysztofa Klenczona.

 

Czwartek, 28 sierpnia w Pubie Gama muzykę Krzysztofa Klenczona wykona Dariusz Witkowski.


Reklama

 

Sobota, 29 sierpnia, o godz. 19:00 na Plaży Miejskiej można będzie posłuchać zespołu Żuki, który przypomni m.in. kompozycje Czerwonych Gitar, Trzech Koron i Krzysztofa Klenczona.

 

 

 

Zapraszamy także do zapoznania się z nowym szczycieńskim szlakiem - Szlakiem Krzysztofa Klenczona.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2020-08-03 11:30:22

19-letni „ogrodnik” zatrzymany przez policję

  • Piątek, 2020-07-17 09:38:47

Triathlon wystartuje w sierpniu

  • Poniedziałek, 2020-07-13 11:04:36

Małżeństwo paserów i ich kolega zatrzymani

  • Poniedziałek, 2020-06-22 09:45:19

Kierowca „na” amfetaminie zatrzymany

Reklama


Komentarze

  • Protest w obronie Sądów dotarł do Szczytna (zdjęcia)
    Bardzo panu dziękuję za tę Dobrą Nowinę. Jak to pewien francuski polityk powiedział - niektórzy nie korzystają z okazji, aby milczeć. Dobrze, że Pan z tej możliwości nie skorzystał. Dzięki temu mieszkańcy Szczytna - no nie wszyscy, nie popadajmy w samozachwyt - mogli się zapoznać z Pana dokonaniami opozycyjnymi, Pana oglądem świata, z Pana mizantropią (proszę zapytać Prezesa, co to znaczy), a także z Pana oikofobią (moim zdaniem człowiek, który nienawidzi swoich rodaków - nienawidzi również swej Ojczyzny). Zna Pan środowisko z restauracji SOWA? Nie znosi go Pan? A skąd je Pan zna? Był Pan tam kelnerem, czy pracował w szatni, że aż tak ich Pan zna i nie lubi? Jeśli chciał się Pan przedstawić mieszkańcom Szczytna - jako cichy bohater opozycji (nie odmawiam panu zasług \"w sprawie\") - wśród \"resztek komuchów\" - to niestety spadł Pan z cokołu. Tak rewolucja pożera swoje dzieci... albo one same się pożerają, albo też zwykła ludzka zawiść.

    Śmieszek


    2020-08-03 13:17:48
  • Ciężarówka wyładowana soją przewróciła się w Młyńsku (zdjęcia)
    Przed dostawczakiem jechały dwie osobówki. Pierwsza skręciła na Lipowiec, osobówka za nią wyhamowała a dostawczakiem chyba się zagapił i żeby im w tył nie wjechać odbił w lewo a na tym pasie jechała Scania. Ciężarówką zjechał na pobocze i po chwili naczepa się zapadła na poboczu i przewróciła zestaw. Farta to ma typ co na poboczu trawę kosił. Naczepa minęła go na centymetry.

    JWB


    2020-08-03 12:02:50
  • Protest w obronie Sądów dotarł do Szczytna (zdjęcia)
    Szanowny Panie Śmieszek! Mam dobrą wiadomość dla Pana. Otóż dziś ostatni raz zabieram głos.Szkoda mi czasu na takie bezowocne dyskusje. Znam dobrze wasze środowisko a szczególnie tych od SOWY którzy w tak pięknej polszczyżnie prowadzili na temat zniewolonej dziś Polski szerokie dysputy .

    Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


    2020-08-03 00:12:09
  • To 28-letni mieszkaniec Szczytna chciał rozjechać policjantów
    Przecież ten Policjant nie użył broni tylko wykorzystał ją celem zatrzymania tego pojazdu, czytanie ze zrozumieniem boli. Cóż można dodać najpierw przeczytajcie sobie przypadki użycia i wykorzystania broni palnej a potem dyskutujcie. Policjant jak czytamy w artykule wykorzystał broń służbową celem zatrzymania pojazdu którym uciekał kierujący, więc strzelał do pojazdu i tyle w temacie

    Venom


    2020-08-02 00:16:20
  • Protest w obronie Sądów dotarł do Szczytna (zdjęcia)
    Zgadzam się i popieram pana w 100% mieszkam tu, płacę podatki, widzę co się dzieje i odczuwam to na własnej skórze, a panie Jamka odnoszę wrażenie że chyba pan tu nie mieszka ? to niech pan się zajmie swoim życiem w Szwecji, Niemczech, Holandii, czy innym krajem czy miastem. Bo wydaje mi się że żyje pan na innej planecie i TVP z certyfikowanym kłamcą Kurskim na czele oraz skazanym prawomocnym wyrokiem Morawieckim za kłamstwa zrobiło panu kisiel z mózgu.

    Do Śmieszek


    2020-08-01 18:47:21
  • Powstanie centrum kulturalne
    Również jestem zdania, że można byłoby zainwestować pieniądze przeznaczone na budowę centrum kulturalnego (czyli świetlicę) w coś bardziej potrzebnego. Świetlic w naszej gminie mamy pod dostatkiem!

    Mieszkaniec


    2020-07-31 23:19:35
  • Trociny w ogniu w Pasymiu
    Adaś znowu spał na zmianie i nie dopilnował :)

    Tomasz


    2020-07-31 20:36:26
  • Dino i sklep rolniczy wkraczają do gry
    Jak ze stacją paliw w dobrych cenach to jestem za!

    Tomasz


    2020-07-31 20:23:52
  • Rafał Brzeziński – między kosmetykami a motocyklami (zdjęcia)
    Zagalopowaleś się z tymi zasługami tylko twoimi , znaczna część tych zasług to waszej radnej.

    Obiektywy.


    2020-07-31 20:08:13
  • Dyrektorskie stołki dłużej o... rok
    Po co konkursy przecież to tylko ustawka jesteś za wójtem masz stanowisko psychoza która panuje od pierwszej kadencji ale lepiej dajesz .... masz jak w banku

    Wyborca