Piątek, 3 Kwiecień, Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Kino w Galerii Jurand wraca do historii


Z początkiem kwietnia w Szczytnie zacznie działać kino. Będzie to jedno z najnowocześniejszych takich obiektów w województwie. Kino będzie znajdowało się w Galerii Jurand. Co ciekawe, nie zabraknie tam elementów historycznych związanych z tym kinem „Jurand”, które istniało przed laty w naszym mieście.W wystroju nowego pojawią się mozaikowe elementy ozdobne, znajdujące się dawniej na frontowej ścianie nieistniejącego już budynku. Przed jego rozbiórką zostały one bowiem zabezpieczone i są przechowywane do dziś.


Reklama

 

Krzysztof Bil-Jaruzelski, właściciel sieci kin Cinema Lumiere zapowiada, że mieszkańcy Szczytna mogą liczyć na filmowe premiery. - Będzie nowocześnie i wygodnie – zapewnia.

ReklamaKomentarze do artykułu

Krzyś

To się zgadza Parcie na szkło razem z dyrektorem Leska . Gdzie można tam Fota ! Pan Krzysiek zapomniał jaki był ! Sodówka !

dr

Do Jacek. Po co Tobie plac zabaw, dołki na d jeziorem nie wystarczą? Jak do tej pory jedyne działanie Pana Burmistrza zakończone niekoniecznie sukcesem. Kiedyś jak piasek w dołku był świeży widziałem tam \"coś robiącego\" kota. Więc w jakimś stopniu okazał się być przydatny. Ale sukces , sukces, znowu sukces.

Jacek

Hehehehe, trzeba sie pokazać, żeby mieszkańce miasta kojarzyli z tym co \"dobre\". A plac zabaw(i nie tylko) przy ulicy Solidarności czeka :)

dr

Ujawnił się dawno nie widziany Pan Burmistrz. Wygląda na to , że kino w galerii , to także zasługa Pana Burmistrza. Lans, lans i parcie na szkło.

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze