Środa, 16 Czerwiec
Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -

Reklama


Reklama

Kierowca kurierskiego busa obnażał się przed 67-letnią kobietą


Kierowca kurierskiego busa miał obnażać się przed 67-letnią mieszkanką gminy Rozogi. Zaczepił ją na leśnej drodze. Sprawę naszej redakcji zgłosiła czytelniczka. Policjanci potwierdzają, że incydent miał miejsce. - Doszło do niego w środę, 9 czerwca na ternie gminy Rozogi – mówi sierżant Izabela Cyganiuk. - Szukamy kierowcy.Bardzo proszę o udostępnienie tej informacji – napisała do „Tygodnika Szczytno” pani Patrycja. - Na terenie: Szczytna – Rozóg - Wielbarka kursuje kurier (wiek ok. 25-30 lat), który zaczepia kobiety i masturbuje się przed nimi! Proponuje tez podwózkę wiec zapewne jest zdolny do gorszych czynów. Sprawa oczywiście zgłoszona na policji.

 

Incydent potwierdziła nam sierżant Izabela Cygniuk ze szczycieńskiej policji. - Rzeczywiście mieliśmy takie zgłoszenie – mówi. - Pani, której to dotyczyło nie złożyła co prawda oficjalnego zgłoszenia, ale poinformowała nas o tym wydarzeniu, bo chciała przestać inne kobiety, które mógłby stać się ofiarami tego kierowcy.

 


Reklama

Do zdarzenia doszło w środę, 9 czerwca około godziny 13:15 na leśnej drodze pomiędzy Rozogami a Borkami Rozowskimi. 67-latka wracała z zakupów. W pewnym momencie podjechał do niej bus.

 

- Kierowca zapytał, czy może ją podwieźć, mówił że zgubił drogę, że jedzie do Wielbarka, ale nie wie dokładnie w którą to stronę – opowiada policjantka.

 

Gdy kobieta odmówiła podwiezienia miała usłyszeć od kierowcy, że jest „bardzo napalony i chce uprawiać seks”. Wyciągnął on też na wierzch swoje przyrodzenie.

 

67-latka zaczęła krzyczeć. Mężczyzna wystraszył się i odjechał.

Reklama

 

Niestety kobieta o incydencie policjantów poinformowała dopiero 45 minut po zdarzeniu, dlatego mimo wysłanych patroli pod wskazane miejsce kierowcy nie udało się zatrzymać.

 

- Wiemy że był to bus konkretnej firmy kurierskiej, pracujemy nad tym, aby ustalić dane kierowcy – mówi sierżant Cyganiuk – Apelujemy też do mieszkańców naszego powiatu, aby takie incydenty zgłaszali policji, jak najszybciej, bo dzięki temu sprawca zostanie szybciej zatrzymany.

 

Więcej informacji z naszego powiatu zawsze w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze