Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

Kierowca kurierskiego busa obnażał się przed 67-letnią kobietą


Kierowca kurierskiego busa miał obnażać się przed 67-letnią mieszkanką gminy Rozogi. Zaczepił ją na leśnej drodze. Sprawę naszej redakcji zgłosiła czytelniczka. Policjanci potwierdzają, że incydent miał miejsce. - Doszło do niego w środę, 9 czerwca na ternie gminy Rozogi – mówi sierżant Izabela Cyganiuk. - Szukamy kierowcy.Bardzo proszę o udostępnienie tej informacji – napisała do „Tygodnika Szczytno” pani Patrycja. - Na terenie: Szczytna – Rozóg - Wielbarka kursuje kurier (wiek ok. 25-30 lat), który zaczepia kobiety i masturbuje się przed nimi! Proponuje tez podwózkę wiec zapewne jest zdolny do gorszych czynów. Sprawa oczywiście zgłoszona na policji.

 

Incydent potwierdziła nam sierżant Izabela Cygniuk ze szczycieńskiej policji. - Rzeczywiście mieliśmy takie zgłoszenie – mówi. - Pani, której to dotyczyło nie złożyła co prawda oficjalnego zgłoszenia, ale poinformowała nas o tym wydarzeniu, bo chciała przestać inne kobiety, które mógłby stać się ofiarami tego kierowcy.

 


Reklama

Do zdarzenia doszło w środę, 9 czerwca około godziny 13:15 na leśnej drodze pomiędzy Rozogami a Borkami Rozowskimi. 67-latka wracała z zakupów. W pewnym momencie podjechał do niej bus.

 

- Kierowca zapytał, czy może ją podwieźć, mówił że zgubił drogę, że jedzie do Wielbarka, ale nie wie dokładnie w którą to stronę – opowiada policjantka.

 

Gdy kobieta odmówiła podwiezienia miała usłyszeć od kierowcy, że jest „bardzo napalony i chce uprawiać seks”. Wyciągnął on też na wierzch swoje przyrodzenie.

 

67-latka zaczęła krzyczeć. Mężczyzna wystraszył się i odjechał.

Reklama

 

Niestety kobieta o incydencie policjantów poinformowała dopiero 45 minut po zdarzeniu, dlatego mimo wysłanych patroli pod wskazane miejsce kierowcy nie udało się zatrzymać.

 

- Wiemy że był to bus konkretnej firmy kurierskiej, pracujemy nad tym, aby ustalić dane kierowcy – mówi sierżant Cyganiuk – Apelujemy też do mieszkańców naszego powiatu, aby takie incydenty zgłaszali policji, jak najszybciej, bo dzięki temu sprawca zostanie szybciej zatrzymany.

 

Więcej informacji z naszego powiatu zawsze w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Najmądrzejsi ludzie w powiecie. Rozogi górą. Pozdrawiam Jurka W.- nie daj się oszukać.

  Siwy


  2021-09-22 20:37:54
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Brak jest polityki prozdrowotnej, bo szczepienia mogą na krótką metę pomóc, ale w dłuższej perspektywie osłabią zdrowie i odporność. To może mieć fatalne skutki o których się milczy. Ślepy upór w nakłanianiu do szczepień jest bardzo podejrzany, zwłaszcza gdy jest kilka leków, które skutecznie zwalczają covid-19.

  Adam


  2021-09-22 18:25:40