Niedziela, 26 Wrzesień
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa -

Reklama


Reklama

Kierowca fiata chciał „przestawić” Krystynkę


40-letni mieszkaniec Rozóg solidnie narozrabiał. Najpierw samochodem „staranował” sklep „Krystynka”. Uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście wszystko nagrał monitoring. Gdy po 40-latka przyjechali policjanci, zniszczył im radiowóz.Z ustaleń policji wynika, że 40-letni kierowca przyjechał do sklepu w Rozogach wspólnie ze swoim bratem. Na zakupy. Zabrakło im, między innymi, alkoholu. Pasażer poszedł do sklepu. Kierowca czekał w aucie. Gdy jego kompan wrócił ze sprawunkami, odpalił silnik, wrzucił wsteczny bieg i ruszył... Niestety z takim impetem, że fiat zatrzymał się dopiero na ścianie budynku.

 

- Gdy mężczyźni zorientowali się, co się stało, natychmiast odjechali z miejsca zdarzenia – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji.

 

Kierujący miał pecha, bo całe zajście zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Zdarzenie widział też właściciel sklepu.


Reklama

 

- Wyglądało to naprawdę groźnie – mówi „Tygodnikowi Szczytno”. - Początkowo myślałem, że rozwalił całą ścianę budynku. Na szczęście siłę uderzenia przejęła na siebie hałda śniegu, która odgradzała tę ścianę od parkingu i straty w konstrukcji są niewielkie. Na szczęście – dodaje właściciel.

 

Mundurowi bez problemu ustalili dane kierowcy, pasażera i miejsce przebywania mężczyzn. - Okazało się, że 40-letni kierowca był nietrzeźwy – mówi sierżant Izabela Cyganiuk.

 

I wyjątkowo zdenerwowała go wizyta nieproszonych gości. Wpadł w szał. Zaczął krzyczeć na policjantów. Tak się zdenerwował, że swoją złość wylądował na… policyjnym radiowozie. Skopał go i solidnie uszkodził jeden z błotników.

Reklama

 

- Sprawca interwencji został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi – mówi policjantka. - Niebawem odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji oraz za zniszczenie policyjnego mienia.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43