Poniedziałek, 16 Grudzień, Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Kasa popłynęła do klubów sportowych


Ponad 276 tysięcy złotych trafi w tym roku do szczycieńskich klubów sportowych. Właśnie podzielono miejskie pieniądze w ramach konkursu. Najwięcej kasy zgarnie, tradycyjnie już, Szczycieński Klub Sportowy Szczytno – 79 tys. zł. Na drugim miejscu z kwotą 61 tysięcy złotych są sekcje Gwardii Szczytno.



W kategorii szkolenia sportowego dzieci i młodzieży SKS Szczytno (szkoli piłkarzy) otrzymał aż 79 tys. zł.

Policyjny Klub Sportowy „Gwardia „ Szczytno otrzymała łącznie 61 tysięcy złotych. Pieniądze trafiły na poszczególne sekcje: lekkoatletyka otrzymała 28 tys. zł, boks – 13 tys. zł, judo – 10 tys., zł, pływanie – 10 tys. zł.

Szczycieński Klub Kyokushin Karate otrzymał 23 tys. zł.

Klub Sportowy Płetwal Szczytno (pływanie) 16 tys zł.

Akademia Sztuk Walki – Novum – 10 tys. zł.

Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Szczytno (piłka siatkowa) – 18 tys. zł.

Szczycieńskie Stowarzyszenie Sportów Walki i Rekreacji „Katana” - 10 tys. zł.

Football Academy Szczytno (piłka nożna) – 10 tys. zł.

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe – 3 tys. zł.

 

Ale to nie koniec pieniędzy, bo część z klubów otrzymała również dotację na organizowane przez siebie wydarzenia sportowe. W tym przypadku najwięcej otrzymał Klub Biegacza Jurund, który wzbogacił się o kwotę, aż 22 tys. zł. Pieniądze mają iść na organizację Maratonu Juranda.


 

SKKK otrzymał 2 tys. zł na organizację VIII Gali Sztuk Walki.

Akademia Mistrzów Sportu 5 tys. zł na Triathlon Szczytno 2019.

KS Płetwal Szczytno 4 tys. zł na Szkolną Ligę Pływacką.

Stowarzyszenie Ratownictwa Wodnego 4K 2 tys. zł na IX Jurand Open Water Swimming.

Stowarzyszenie „Projektownia” 1 tys. zł na Inspiracje Sportowe.

LOK 1 tys. zł na Cykl integracyjnych zawodów strzeleckich.

Związek Wędkarski Koło 74 w Szczytnie 2 tys. zł na XXII Otwarte Zawody Spinningowe.

SKS Szczytno 1500 zł na Sylwestrowy Turniej Piłki Halowej.

SKS Szczytno 2 tys. zł na Turniej Dzieci i Młodzieży Mazury Szczytno Cup.

Morsy Reset Szczytno 3 tys. zł na V Andrzejkowy Bieg Morsów.

TKKF Szczytno 1 tys. zł na XXIV Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Szczytna w Tenisie Stołowym.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2019-07-23 15:11:17

Czy możliwa jest fuzja klubów SKS i GKS?

  • Poniedziałek, 2019-06-24 16:59:39

Droga w Dąbrowie z unijną kasą

  • Poniedziałek, 2019-04-29 12:44:27

Powiatowa kasa dla klubów i nie tylko


Komentarze

  • Rycerz na białym koniu roztrzaskał się o podstawówkę?
    To prawda, tak słabej rady miejskiej od wielu kadencji nie było , aż przykro na to patrzeć czasem że łzami w oczach . Począwszy od przewodniczącego, przez przewodniczących po radnych nie ma społeczników ......
    Autor: Joanna
    2019-12-15 20:42:50
  • Rycerz na białym koniu roztrzaskał się o podstawówkę?
    Kolejną porażka a właściwie porażka goni porażkę, burmistrz wizjoner jak i przewodniczący czyhający powinni ustąpić że stanowisk dla dobra miasta i mieszkańców. Projekt innopolice trafił do kosza, wypożyczenie lodowiska za niebotyczną sumę co dalej, zaciągnięcie ogromnego kredytu??????
    Autor: Waldemar
    2019-12-15 08:26:31
  • Gazu! - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    Szanowna Pani Leno, ma Pani całkowitą rację. Prostak ze mnie i cham pospolity a z inteligencją jak widać też różnie. Dlatego np. trudno mi na określenie ludzi (?) rozjeżdżających nasze leśne drogi znaleźć inne określenia. Przepraszam niniejszym wszyskich \"durniów\", \'troglodytów\" a przede wszystkim barany. Może lepiej byłoby \"ci wspaniali mężczyźni na ich szalejących maszynach\"? Kłaniam się uprzejmie.
    Autor: wiesław mądrzejowski
    2019-12-15 00:42:02
  • Kolejne pomysły na wieżę ciśnień w Szczytnie (zdjęcia, opinie)
    W Rybniku wieże ciśnień stoja i niszczeją. Szkoda, bo są obiektami z ciekawą historią i pod względem architektonicznym naprawdę interesujące : https://rybnik-moje-miasto.blogspot.com/2019/11/wieze-cisnien-w-rybniku.html
    Autor: Bułczyn
    2019-12-15 00:37:52
  • Święto krwiodawców
    Czy burmistrz oddaje krew? Z tego co wiem to nie, nigdy podczas żadnej akcji go nie widziałem.... Nie ładnie jak naklejka się przykleja gdzie tylko może.
    Autor: Waldemar
    2019-12-14 17:45:58
  • Święto krwiodawców
    Do tego naszego grajdoła nie chce się - nawet z tak szczytnych powodów - nikomu tzw. przyjeżdżać i wysyła ciągle Jaskulską. Niech się zajmie przecinaniem, pozowaniem itd., itp. Ale niech się nie wtrąca do rozmowy \'dorosłych\". Widać jak ją olewają koledzy z zarządu województwa. Taka paprotka i nic więcej.
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-12-14 15:40:51
  • Pogorzelcy czekają na dachy
    Sytuacja mieszkaniowa w naszym mieście od lat jest tragiczna. Czas oczekiwania na mieszkanie komunalne wynosił kilka lat. Teraz żyje się ludziom dużo lepiej niż jakieś 5-10-15 lat temu i większość młodych ludzi, którzy tylko maja zdolność kredytową nie czeka na mieszkanie z \"miasta\" tylko decyduje się za zakup własnego lokalu. Mimo, wydaje mi się dużo mniejszej liczby chętnych miasto nadal nie jest w stanie zapewnić godnych warunków mieszkaniowych swoim mieszkańcom. Przykre. Jesteśmy dość dużym miastem i powinniśmy mieć chyba godziwe mieszkania dla ludzi, którzy nagle tracą wszystko i raczej przez długi czas nie będzie stać ich na kredyt. Mogliby Państwo przypomnieć historie rodziny, której letnią porą spłonął dom przy ulicy Niepodległości. Była tam dziewczyna z trójka małych dzieci. Wiem, że lokal który miała otrzymać również był tragiczny. Nie wiem czy dostała coś lepszego. Może gazeta mogłaby przekazać nam-czytelnikom jakieś informacje o tym jak im się żyje i gdzie mieszkają? W naszym mieście nie ma nawet mieszkań dla osób niepełnosprawnych. Znam osoby które mieszkają na stancjach z dziećmi na wózku. Nie mówiąc już o tym, że nawet stancje znaleźć w takim przypadku jest bardzo ciężko, no bo przecież musi to być miejsce bez schodów. Tragedia. Czy to naprawde niemożliwe, żeby tak duże miasto wybudowalo wystarczająca ilość bloków, w tym jeden z udogodnieniami dla niepelnoprawnych? Przeciaż mieszkańcy płacą czynsze, więc jakiś wpływ i zwrot inwestycji jest, czyż nie?
    Autor:
    2019-12-14 00:18:25
  • Wybory sołtysa w oparach zwady (zdjęcia, rozmowa)
    Porządek obrad winien być podany do publicznej wiadomości wraz z ogłoszeniem o zebraniu na 16 dni przed terminem. Zebranie otwiera organ, który zwołał zebranie. W głosowaniu jawnym wybiera się Prezydium Zebrania - przewodniczący sekretarz, członek. Przewodniczący, po uprzednim odczytaniu porządku obrad, zawsze poddaje pod jawne głosowanie za lub zgłoszonymi ustnie propozycjami zmian porządku obrad.. Prawo winno być czytelne i przestrzegane. Zebranie Wiejskie jest najwyższym organem w Sołectwie i to ono decyduje o porządku obrad, a nie Pani wójt !. ... i poniekąd z tej oto przyczyny nie uczestniczę w zebraniach gminnych, by zawału nie nabawić się.
    Autor: Wiesława Kowalewska
    2019-12-14 00:02:53
  • Znamy numer do Mikołaja Zadzwoń!
    Kocem od ciebie wsystko
    Autor: Kacper Pietrzak
    2019-12-13 16:11:50
  • Tragedia w Płozach, nie żyje młody mężczyzna
    Śmierć zawsze boleśnie dotyka nie tych, którzy odchodzą, a tych, którzy zostają. I choć szkoda młodego człowieka, to rodzi się pytanie: wsiadając do samochodu nie wiedział/widział, że kierowca jest pijany?
    Autor: massakra
    2019-12-13 14:15:17