Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Kąkolewski zadebiutował w I lidze


Powiatowa piłka nożna przechodzi bez wątpienia potężny kryzys. Ale na szczęście mamy też powody do dumy. 22-letni Dominik Kąkolewski zadebiutował w pierwszej lidze. Stanął w bramce zespołu Wigry Suwałki.Efekt pierwszoligowego debiutu naszego zawodnika to remis 1:1. Dominik Kąkolewski to wychowanek Redy Szczytno i SKS Szczytno, a dokładnie trenera Rafała Głodzika, bo to on jako pierwszy dostrzegł bramkarski talent Dominika.

 

- Chłopak ma potencjał na grę w tej albo i wyższej klasie rozgrywek – mówi Rafał Głodzik. - Świadczy o tym fakt, że przez kilka lat był zawodnikiem Legii Warszawa. Był nawet zgłoszony do rozgrywek ekstraklasy. Znalazł się w szerokiej kadrze Legii. Tam jest jednak taki przemiał zawodników, że Dominikowi nie udało się ostatecznie zagrać w ekstraklasie. W Wigrach ma szanse stać się bramkarzem numer jeden. Obecny bramkarz numer jeden wraca do Jagiellonii, dlatego dla Dominika to ogromna szansa.


 

W debiucie Dominik zagrał przeciwko ŁKS Łódź. Był to bardzo trudny przeciwnik, bo ŁKS zajmuje drugie miejsce w lidze i walczy o awans do ekstraklasy. Wigry Suwałki zajmują 14 miejsce na 18 drużyn. Mecz skończył się remisem 1:1. Dominik w spotkaniu spisywał się naprawdę świetnie. Nie obronił jedynie rzutu karnego.

 

Dominik Kąkolewski pochodzi z Janowa. Grał w Redzie Szczytno, SKS Szczytno, Legii Warszawa, Górniku Konin, Zniczu Prószków, a teraz stał się zawodnikiem Wigry Suwałki.

 

 

 Komentarze do artykułu

Marcin

Gratulacje dla Dominika! P.S. Mała poprawka \"Znicz Pruszków\"

Napisz

Powiązane wydarzenia

 • Piątek, 2015-03-20 09:07:35

Dominik Kąkolewski gra już Legii


Komentarze

 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
  Autor: Uczennica
  2019-05-26 17:52:21
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
  Autor: Ola
  2019-05-26 17:41:57
 • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
  Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
  Autor: Gorszy sort
  2019-05-25 12:02:38
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
  Autor: Pytam się
  2019-05-24 22:50:07
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
  Autor: mieszkaniec
  2019-05-24 21:30:07
 • Świetlica ze sportowym zapleczem
  Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
  Autor: Zzzz
  2019-05-24 17:19:19
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo
  Autor: Fan
  2019-05-24 13:27:23
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo Romku!
  Autor: Kolega
  2019-05-24 12:41:49
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
  Autor: kinga
  2019-05-23 20:49:23
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54