Reklama


Reklama

Julia Kędzierska Mistrzynią Europy


Julia Kędzierska ze Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate wywalczyła w sobotę w Pradze tytuł Mistrza Europy w kategorii U21 do 50 kg. Dodatkowo Julka została wybrana zawodniczką, która ma najlepszą technikę.



Dla Julki to już drugie takie trofeum z rzędu. Tym bardziej z jej postawy dumny jest trener Piotr Zembrzuski.

 

- Zawsze, gdy się broni tytułu, to jest ogromna presja – mówi. - Julka wytrzymała to psychicznie, co było ważnym elementem, aby wygrać te zawody.

 

Julka w drodze do finału miała stoczyć trzy walki. Los jej sprzyjał, bo pierwszą przeszła bez rywalizacji.


Reklama

 

- Trafił się jej tak zwany wolny los – wyjaśnia Piotr Zembrzuski. - Ale nie zawsze jest to korzystne dla zawodnika. Czasami ta pierwsza walka daje pewność. Bez niej bywa różnie. A z reguły na początku trafia się na słabszego rywala.

 

Drugą walkę Julka musiała stoczyć z Litwinką, wicemistrzynią Europy z poprzedniego roku.

 

Reklama

- Czyli zaczęła od bardzo wysokiej półki – mówi Zembrzuski. - Spisała się świetnie, miała ogromną przewagę nad swoją rywalką.

 

W finale Julia spotkała się z Natalią Chrzanowską z Wrocławia. - Była to bardzo ciężka i wyrównana walka – ocenia trener ze Szczytna. - Trwała aż trzy rundy. Julka wygrała na punkty.

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-06-19 11:08:23

Szewczak wicemistrzem Europy

  • Czwartek, 2019-03-07 12:59:31

Julia i Rafał z Aniołami Sportu

  • Wtorek, 2018-10-09 13:42:48

Patrycja rezygnuje z Europy, na razie...

  • Czwartek, 2018-08-23 11:04:10

Bukowiecki wicemistrzem Europy

Reklama


Komentarze

  • Kulturalne piątki z dźwierzuckim GOK
    Przepraszam Szanowną redakcję, ale takiego głupiego tytułu w odniesieniu do działalności ośrodka kultury jeszcze nie widziałem. czy to znaczy, że pozostałe dni tygodnia w GOK w Dźwierzutach są \"niekulturalne\"? Jest wg mnie obraźliwe dla instytucji, która z zasady prowadzi działalność kulturalną. Reklama - reklamą, upowszechnianie informacji - też dobrze. Ale to jest tak, jakby dać tytuł materiałowi informacyjnemu, że w teatrze odbywają się teatralne piątki, środy, czy też wtorki.

    Śmieszek


    2020-09-25 14:14:20
  • Grzybiarz znalazł w lesie skrzynię z amunicją
    napiszcie może czy znalazca nie ma nieprzyjemności w związku z znaleziskiem o widełkach 6msc do 8 lat paki.

    zuch


    2020-09-25 11:33:40
  • Będzie odnawianie zabytkowego ośrodka zdrowia
    Chyba budynku a nie ośrodka zdrowia a jeżeli już to przychodni.

    Krzysztof Bączek


    2020-09-25 11:22:05
  • Dotarły pieniądze na drogę w Rumach
    Właśnie tak wygląda żądza propagandy sukcesu. Ludzie, mieszkańcy, obywatele!!! Dostaliśmy pieniążki, zrobimy kawałek drogi! A jak będziemy robić, to też to ogłosimy! A jak już będzie zrobiona, to też obwieścimy. Będą zdjęcia i polubienia na FB. Gratulujcie nam i dziękujcie za nasze ogromne sukcesy!

    obserwator


    2020-09-24 13:11:27
  • 26-latek hodował marihuanę w mieszkaniu
    Biedny chłopak za to że pielęgnował swoje hobby pójdzie siedzieć. Nie wierzę że kiedykolwiek zrobił tym komuś krzywdę. Nie chcę pouczać organów ścigania bo to nie ich wina że takie mamy prawo a oni chcą zarabiać choć wiem że wielu też pali ale mogli by się zająć tymi co krzywdzą ludzi. (Tak samo jak lekarze mogli by przestać zabijać ludzi dla pieniędzy)

    Adrian


    2020-09-24 07:22:19
  • Szczytno wysoko w rankingu na... tanie życie
    Panie burmistrzu, teraz prosimy o miejsce Szczytna w rankingu wynagrodzeń i jakości życia...

    Ja


    2020-09-23 20:23:04
  • Ślimak - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
    Ślimak jest trafnym symbolem Szczytna. Ślimaczy się wszystko, każda dziedzina naszego życia. Teraz nasze władze mogą z czystym sumieniem powiedzieć- czego chcecie, mamy przecież ślimaka. A jak pięknie na fotce będzie wglądał nasz Pan Burmistrz. Wyobraźcie sobie: Pan Burmistrz a obok ślimak. Jakżesz trafne.

    dr


    2020-09-23 17:17:38
  • Plebiscytowy projekt (zdjęcia)
    Super inicjatywa.

    Joanna


    2020-09-23 16:27:06
  • Podziękowali rolnikom z trud pracy (zdjęcia)
    Widzę, że maseczki pozakładane,,, i to prawidłowo,,

    X1


    2020-09-23 16:11:51
  • Przez sąsiedzkie podziały cierpią całe Działy
    Madki uspokujta sie, bo zadzwonie do Jaworowicz

    Prokreator