Reklama


Reklama

Jolanta Schwartz zastąpiła Rafała Wilczka


Rafał Wilczek od poniedziałku, 2 marca już oficjalnie jest dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w Szczytnie. Zarząd powiatu zaakceptował jego kandydaturę na to stanowisko.



Wilczek, jako jedyny stanął do konkursu. Do tej pory był, od ponad roku, naczelnikiem Wydziału Komunikacji w szczycieńskim starostwie.


Reklama

 

Reklama

- Na miejsce pana Wilczka została awansowana pani Jolanta Schwartz, wieloletnia pracownica wydziału komunikacji, która doskonale zna wszystkie realia tej pracy – mówi Jarosław Matłach, starosta szczycieński. - Jest to tak zwany awans wewnętrzny, dlatego nie musieliśmy na to stanowisko ogłaszać konkursu.

 

Jolanta Schwartz z urzędem starostwa związana jest od początku jego istnienia.



Komentarze do artykułu

Jolanta Schwartz

Dziękuję bardzo za miłe słowa i gratulacje. W tym trudnym czasie życzę wszystkim dużo zdrowia.

Dariusz Lipka

Nareszcie ,osoba odpowiedzialna ,ambitna I kompetentna GRATULUJEMY !!!!! Juz dawno powinno sie to stac

Autokomis Lewandowski Spychowo

Gratuluję Pani Jolu!!! Zawsze uśmiechnięta, pomocna i zna się na żeczy.

Pytanie do Pani

Czy może Pani zlikwidować pieczątki w dowodzie po co one są po co jest wymieniany dowód to jakaś zaszłość czy może Pani to zmienić?

Jan Szymczak

Gratuluje Panu Staroście trafnego wyboru, a Pani Schwartz życzę powodzenia i przyjemności z pracy....

Wioletta

Gratuluję serdecznie Jolu ????

Bono

Bardzo dobry wybór, wlasciwa osoba na tym stanowisku, kompetentna, ogromna znajomosc tematu. Gratulacje Pani Jolu, zawsze miło przychodzi się do tego Wydziału :)

obserwator

Ta Pani i Jej twarz bardzo kojarzy się z wydziałem komunikacji. Znajomość charakteru pracy i doświadczenie niewątpliwie są atutami, dlatego taki awans postrzegam jako trafioną decyzję Pana Starosty. Pani Jolu - gratuluję i powodzenia! Piszę to nie tylko w imieniu stojących w kolejce do wydziału :)

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2019-12-30 11:22:07

Oddawali krew dla Rafała Malona

  • Niedziela, 2019-08-04 20:52:00

W Świętajnie Edyta zastąpiła Edytę

  • Środa, 2019-01-16 11:28:36

Godlewska zastąpiła skarbnik Cielecką

Reklama


Komentarze

  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    No niewiem.Ja jestem zawiedzina.Raz jeden syn potrzebował pomocy niestety odpowiedzi niedistałam tylko czekać miałam Bóg Wie ile.Znalazłam się na SOR W Olsztynie na dziecięcym.I znowu sytuacja z przed wczoraj Starszy syn dostał uczulenia nikt nieodebral na Izbie w szpitalu w Szczytnie dzwoniac przez godzine.Zadzwoniłam na 112 i połaczono mnie z ratownikiem medycznym ale z Gdańska.pokierowano co mam zrobic i podać.Wiec naprawdę żenada i wstyd.SYN SIE CZUJĘ LEPIEJ. A tu to tylko rodzic w szybkim tempie i do domu. BYC MOZE JESLI BYŁOBY więcej lekarzy to może ten Szpital miał by ręce i nogi , w miarę by funkcjonował.

    Szczytnianka 00


    2020-08-13 22:02:14
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

    szczytnianka


    2020-08-13 20:43:30
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

    Do WCpiker


    2020-08-13 19:09:16
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

    Piotr


    2020-08-13 16:53:51
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

    WCpiker


    2020-08-13 12:18:06
  • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
    Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

    Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


    2020-08-12 22:36:43
  • Sobota, 29 sierpnia - koncert zespołu ŻUKI
    Przyjeżdżam na występ.

    Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


    2020-08-12 22:26:57
  • „Król kur” mieszka w Kolonii (zdjęcia)
    Oby więcej takich młodych, pozytywnie zakręconych ludzi. Życzę powodzenia w biznesie i szczęścia w życiu osobistym

    Graz


    2020-08-12 22:11:28
  • Toyota scion dachowała w okolicach Zielonki
    Głupota fruwa już.

    Czarny kruk.


    2020-08-12 21:39:08
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Pracownicy powiatu pomagają mieszkańcom gdyż radni i służby do tego stwo żonę nie mają czasu. Starosta siedzi i smrodzie w stołek podobnie burmistrz, który tak jest zajęty Facebookiem, że nie wie co jest naprawdę potrzebne mieszkańcom. Brawa dla pracowników powiatu!

    Janusz


    2020-08-12 21:31:01