Piątek, 29 Maj, Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Jolanta Schwartz zastąpiła Rafała Wilczka


Rafał Wilczek od poniedziałku, 2 marca już oficjalnie jest dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w Szczytnie. Zarząd powiatu zaakceptował jego kandydaturę na to stanowisko.Wilczek, jako jedyny stanął do konkursu. Do tej pory był, od ponad roku, naczelnikiem Wydziału Komunikacji w szczycieńskim starostwie.


Reklama

 

Reklama

- Na miejsce pana Wilczka została awansowana pani Jolanta Schwartz, wieloletnia pracownica wydziału komunikacji, która doskonale zna wszystkie realia tej pracy – mówi Jarosław Matłach, starosta szczycieński. - Jest to tak zwany awans wewnętrzny, dlatego nie musieliśmy na to stanowisko ogłaszać konkursu.

 

Jolanta Schwartz z urzędem starostwa związana jest od początku jego istnienia.Komentarze do artykułu

Jolanta Schwartz

Dziękuję bardzo za miłe słowa i gratulacje. W tym trudnym czasie życzę wszystkim dużo zdrowia.

Dariusz Lipka

Nareszcie ,osoba odpowiedzialna ,ambitna I kompetentna GRATULUJEMY !!!!! Juz dawno powinno sie to stac

Autokomis Lewandowski Spychowo

Gratuluję Pani Jolu!!! Zawsze uśmiechnięta, pomocna i zna się na żeczy.

Pytanie do Pani

Czy może Pani zlikwidować pieczątki w dowodzie po co one są po co jest wymieniany dowód to jakaś zaszłość czy może Pani to zmienić?

Jan Szymczak

Gratuluje Panu Staroście trafnego wyboru, a Pani Schwartz życzę powodzenia i przyjemności z pracy....

Wioletta

Gratuluję serdecznie Jolu ????

Bono

Bardzo dobry wybór, wlasciwa osoba na tym stanowisku, kompetentna, ogromna znajomosc tematu. Gratulacje Pani Jolu, zawsze miło przychodzi się do tego Wydziału :)

obserwator

Ta Pani i Jej twarz bardzo kojarzy się z wydziałem komunikacji. Znajomość charakteru pracy i doświadczenie niewątpliwie są atutami, dlatego taki awans postrzegam jako trafioną decyzję Pana Starosty. Pani Jolu - gratuluję i powodzenia! Piszę to nie tylko w imieniu stojących w kolejce do wydziału :)

Napisz

Powiązane wydarzenia

 • Poniedziałek, 2019-12-30 11:22:07

Oddawali krew dla Rafała Malona

 • Niedziela, 2019-08-04 20:52:00

W Świętajnie Edyta zastąpiła Edytę

 • Środa, 2019-01-16 11:28:36

Godlewska zastąpiła skarbnik Cielecką

Reklama


Komentarze

 • „Policjanci” staną na Lanca i Królowej Jadwigi
  Niech radni miasta wezmą pod uwagę cała ulice WładysławaIV bo ta ulica jest bardzo nie niebezpieczna

  Ja


  2020-05-28 20:31:08
 • Chamstwo czy brak wyobraźni?
  A ja jak patrzę na to zdjęcie to szlag mnie trafia. Bo nie chodzi o niepełnosprawność, tylko o to, jak kierowca jednego samochodu, albo pasażer drugiego pojazdu mogą się do niego dostać. Chyba, że to anorektycy. Ja sam spotkałem się z taką sytuacją przed laty na dziedzińcu ratusza. Lato. Przyjechała rodzina ze Śląska. Żona wyprawiła mnie na oblot miejscowych atrakcji. Chcąc, nie chcąc poszliśmy do muzeum. A tam przed samym wejściem zaparkowany samochód. Blokował kompletnie wejście. Miotały się tam na ganku jakieś kobitki z telefonami, ale nic nie wskórały. Ale w celu pozyskania przychodu wpuściły nas do przybytku wejściem nieoficjalnym, za co im dziękuję. Ale głupota ludzka nie zna granic. Albo arogancja.


  2020-05-28 20:07:37
 • Witacze Juranda, a w marzeniach... gród rycerza
  Wyjaśniam. W każdym powiatowym urzędzie budownictwa i architektury zasiadają niemal wyłącznie budowlańcy. Architekt jest tam rzadkością. Na ogół trafia tam taki delikwent, któremu nie udało się zaistnieć jako twórca, zatem, żeby jakoś przeżyć, został urzędnikiem. W sumie urzędasem, ponieważ za swoje niepowodzenia mści się jak może na zdolniejszych kolegach, poniewierając nimi w imię urzędowej litery prawa. Tak jest wszędzie. W całej Polsce, a zwłaszcza powiatowej. Warto dodać, że zawodowe uprawnienia nic nie znaczą, jeśli nie należy ów architekt do miejscowej izby, czyli korporacji, gdzie płaci dość solidne stawki za prawo wykonywania zawodu w danym regionie. A kto tu mówi o studentach? Ci, w poważnych sprawach, wyłącznie pracują dla sławy swoich profesorów i wara im od jakiegokolwiek autorstwa. Czyli wniosek. Nie ma tak, żeby coś było tanio. Każdy musi się nachapać, bo nie po to kończył studia. A najwięcej te matoły, którym nie bardzo powiodło się w życiu.

  Do WCpiker


  2020-05-28 19:50:21
 • Do porodu pędzili w policyjnej eskorcie
  Dzieki Bogu wszystko skończyło się dobrze. Nieodpowiedzialnym rodzicom wystawiłabym mandat, jeżeli rozpoczęła się akcja porodowa powinni udać się do najbliższej placówki dla bezpieczeństwa matki i dziecka. Zamiast chwiało się cała akcja powinni pokornie podziękować i nie robić sensacji.

  Andzia


  2020-05-28 14:30:19
 • Puchar Powiatu, jak Puchar Polski
  Super pomysł :)

  Greg


  2020-05-28 13:47:09
 • Na Maca pojedziemy na Pasymską?
  z makdonaldem w kierunku wielbarka, pelno tam tez wolnych dzialek

  dobry pomysl


  2020-05-28 12:22:23
 • Chamstwo czy brak wyobraźni?
  Szanowni, na zdjęciu nie widać żeby to było miejsce dla niepełnosprawnych więc skąd kierowca pojazdu obok mógł wiedzieć, że jest to auto osoby niepełnosprawnej, musiałby najpierw obejrzeć dokładnie sąsiadujące pojazdy w celu poszukiwania naklejek, kto tak robi, gdzie są takie zapisy w kodeksie ruchu drogowego ? Skoro kierowca zaparkował na miejscu, które nie jest przeznaczone dla osób niepełnosprawnych nie może oczekiwać, że ktoś kto parkuje obok pozostawi 2m odległości, założę, się, że także zostałby sfotografowany za zajęcie dwóch miejsc parkingowych i zwymyślany od \"ślepych\" przez Waszą redakcję. Proszę tak łatwo nie obrażać kierowcy z tego zdjęcia , uważam, że artykuł jest niestosowny, może niech autorzy lepiej wystosują prośbę do władz miasta o utworzenie większej ilości miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych zamiast obrażać innych, w dodatku obrażając przy tym o ironio niedowidzących i nie, nie jestem właścicielem pojazdu ze zdjęcia. Więcej empatii dla wszystkich ludzi.

  Kierowca


  2020-05-28 12:21:25
 • Witacze Juranda, a w marzeniach... gród rycerza
  Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić (naprawdę nie rozumiem) dlaczego projekty tyle kosztują. W każdym urzędzie siedzą urzędnicy, którzy skończyli szkoły i mają papiery architektów. Czy nie można zrobić tego taniej? Drugi pomysł, to może znaleźć studentów architektury i może w ramach pracy dyplomowej mogliby stworzyć coś takiego.

  WCpiker


  2020-05-28 10:47:19
 • Chamstwo czy brak wyobraźni?
  A czy pisząc o takim parkowaniu upewniono się kto zaparkowawał drugi i tak blisko

  Mark


  2020-05-27 16:35:56
 • 29-letni kierowca, który potrącił bliźnięta trafi do aresztu
  Ja nie rzucę w niego kanieniem ale sprawię jedynie,że rodzina jego będzie opłakiwać buhahaha!

  kat


  2020-05-27 16:03:00