Poniedziałek, 22 Lipiec, Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Janiszewski zaprasza na koncert „The Inspirations" (video)


W najbliższą niedzielę, 7 lipca, na dziedzińcu szczycieńskiego ratusza odbędzie się solowy koncert Pawła Janiszewskiego. Będzie można posłuchać znakomitej muzyki. Janiszewski zagra najbardziej rozpoznawalne kompozycje fortepianowe oraz utwory największych gitarzystów. Wstęp wolny.

 Będzie to solowy koncert. Jak mówi artysta będzie można odpocząć przy muzyce fortepianowej, ale też posłuchać utworów największych gitarzystów zagranych na nowym, cyfrowym instrumencie GeoShred.

 

 

 

Data - Niedziela 7 lipca

Miejsce - Dziedziniec ratusza w Szczytnie

Start - godz. 20.00

Wstęp - bezpłatny

 

 

 

Paweł Janiszewski to szczycieński pianista i klawiszowiec. Zaczynał od rocka, ale przeszedł przez niemal wszystkie style muzyczne od gospel, przez reggae, po jazz, poezję, a nawet muzykę klasyczną. Od zawsze związany był z różnymi zespołami, teraz zaprezentuje się w wersji solowej.

 

- „The Inspirations" to zbiór największych inspiracji, zebranych w jedną całość. Koncert będzie składał się z dwóch aktów, podczas których usłyszą Państwo najbardziej rozpoznawalne utwory fortepianowe oraz utwory największych gitarzystów, zagrane na najnowszym, cyfrowym instrumencie GeoShred, zwycięzcy nagrody „Electronic Musician Editor's Choice Award" w 2017 roku – mówi Paweł Janiszewski i zachęca do uczestnictwa w niedzielnym koncercie.


 

Data - Niedziela 7 lipca

Miejsce - Dziedziniec ratusza w Szczytnie

Start - godz. 20.00

Wstęp - bezpłatny

 

 

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

 • Poniedziałek, 2019-06-03 22:25:24

Koncertowa noc muzeów w Szczytnie

 • Poniedziałek, 2019-04-29 14:50:41

Szczytno zaprasza na majówkę

 • Wtorek, 2019-03-19 20:15:57

Morsy zapraszają na Ekstremalną Trójką


Komentarze

 • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
  Wesołe miasteczko - zlikwidować! Po prostu, jeśli zdarzają się wypadki z ludzkiej - czy maszyny - winy, to nie korzystajmy z samochodu, hulajnogi, roweru, samolotu. Niech nikt nie wsiada na żadne karuzele, ani diabelskie młyny, żadne roller - coastery! Jak przestaniemy używać tych niebezpiecznych urządzeń - wypadków nie będzie. Inna sprawa - sprawdzenie bezpieczeństwa użytkowania danych sprzętów. Niech się taki instruktor, czy jak tam, najpierw sam przejedzie z pięć razy, albo i więcej na sprzęcie, który oferuje innym dla rozrywki, czy do używania. Nie od dzisiaj jest zwyczaj, że budowniczy mostów pierwsi przejeżdżają się po swojej konstrukcji. To nie sprawa eliminowania niebezpiecznych urządzeń, tylko uczciwości w dopuszczaniu ich do uzytku.
  Autor: Krajan
  2019-07-19 18:13:10
 • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
  Wesołego miasteczka miało nie być a będzie.. Wielka tragedia... Jak ktoś nie będzie chciał korzystać z usług wesołego miasteczka to nie będzie... Tylko teraz zapewne wszystko będzie sprawdzane milion razy....
  Autor: Siwy Stefan burczymucha
  2019-07-19 15:37:42
 • Zdemolował szpital i... zmarł
  Policja to powinna się zająć, ale przypadkiem PanI Ani którą straciła zdrowie przez to, że dyżurującemu ginekologowi nie chciało się pracować.
  Autor: wkurzona
  2019-07-18 15:10:18
 • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
  No dobrze, generalnie się zgadzam. Są przepisy na tego rodzaju sytuacje. Ale ja nie dzwoniłbym zaraz na policję, tylko spróbowałbym dogadać się z sąsiadem. Dopiero po nieudanej interwencji, zwróciłbym się do \"organów\". A tak - to rzeczywiście można się narazić na opinię pieniacza. Nie jest tu kwestią \"donoszenie\" na sąsiadów - tylko to, żeby umieć i chcieć się z nimi porozumiewać. A \"organy\" na samym końcu.
  Autor: Śmieszek
  2019-07-18 14:16:09
 • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
  To jest przykre. Rok temu było mówione, że rezygnujemy z takich atrakcji, a tu się okazuje znowu będzie wesołe miasteczko...Gdzie konsekwencja...? Jeszcze najlepiej niech przyjedzie ta sama firma...ręce opadają.
  Autor: Mirek
  2019-07-18 11:17:30
 • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
  Gość ma rację! Jak to powiedział ktoś mądrzejszy \"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka\" Mogę sobie słuchać głośno muzy w bloku w środku dnia o 13, ale jestem świadom, że komuś to może przeszkadzać i policja może mi dowalić mandat.
  Autor: Mirek
  2019-07-17 22:38:13
 • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
  Nic dodać, nic ująć. Brawo dla autora listu!
  Autor: Czytelnik
  2019-07-17 20:20:54
 • W Pasymiu suszarnia stanęła w ogniu
  Czy te zdjęcie to z tego pożaru czy to tylko ilustracja do artykułu?
  Autor: Zdjęcie
  2019-07-17 14:36:29
 • Muzyka, bungee i kulomioci, czyli tegoroczne Dni i Noce Szczytna
  I wszędzie te zasrane disco z pola :/
  Autor: Wstyd
  2019-07-17 14:07:51
 • Próbował uniknąć czołówki, uderzył w drzewo (zdjęcia)
  ??? jakie to drzewo przy drodze??? Może w promieniu kilometra od dróg wszystko wytniemy bo \"przy drodze\"
  Autor: Ekolog
  2019-07-17 11:09:56