Poniedziałek, 17 Czerwiec, Imieniny: Aliny, Anety, Benona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

II urodziny Football Academy Szczytno


Napisali do nas: W minioną niedzielę w Sasku Małym w „Orzechowie” odbyły się II urodziny Football Academy Szczytno.Mimo niepiłkarskiej pogody dzieci wraz z rodzicami otrzymały solidną dawkę atrakcji przygotowanych przez organizatorów, były to miedzy innymi: biegi terenowe w pobliskim lesie, wizyta w stadninie koni państwa Piórkowskich, lekcja z dietetykiem - odżywianie w sporcie, kącik zabaw Novum, jazda samochodzikami Football Academy Cars oraz oczywiście mecz dzieci kontra rodzice i trenerzy.

 

Ogromnymi brawami został przywitany okazały tort przygotowany przez Cukiernię Mazurską, a kulminacyjnym punktem imprezy było wręczenie głównej nagrody: samochodu elektrycznego FA Szczytno. Prezenty trafiły też na ręce organizatorów: dzieci przekazały kolekcję monet polskiej reprezentacji, a Miejskie Centrum Sportu w osobie Krzysztofa Mańkowskiego przekazało sportowe prezenty wraz z przyznanym wyróżnieniem.

 

Największym jednak prezentem dla kadry FA były uśmiechnięte buzie dzieci i rodziców - najważniejszy cel Urodzin został spełniony. Kierownictwo klubu poinformowało też o swoich planach jakimi są: utworzenie UKS Football Academy Szczytno oraz zaangażowanie trenera koordynatora Krzysztofa Skarżyńskiego z Lecha Poznań FA, jak również finalizowanie współpracy z A.S. Stomil Olsztyn. Była to też okazja dla nowych kandydatów na zawodników do spotkania z trenerami i nowymi kolegami z zespołu jeszcze przed wrześniowymi naborami, na które FA Szczytno już zaprasza.


 

Organizatorzy dziękują za pomoc rodzicom i trenerom oraz wszystkim uczestnikom, a także partnerom wydarzenia, bez których nie byłoby ono tak okazałe.

Aby być częścią takich wydarzań można dołączyć do drużyny już dziś: 693628166 Fb: footballacademyszczytnoKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-06-12 12:14:50

13 i 14 lipca - Triathlon Szczytno

  • Poniedziałek, 2019-06-03 22:32:28

Lekkoatletyczna Gmina Szczytno (zdjęcia)

  • Wtorek, 2019-05-28 12:59:50

10 lat współpracy Szczytno – Herten

  • Środa, 2019-05-08 13:34:48

SKS Szczytno zniszczony w Lidzbarku


Komentarze