Reklama


Reklama

Huśtawka poważnie zraniła dziecko


Nieszczęśliwy wypadek w Rudce w gminie Szczytno. Na 10-letnią dziewczynkę przewróciła się drewniana huśtawka. Dziecko przygniotły drewniane bele. Dziewczynka z poważnymi obrażaniami helikopterem trafiła do szpitala.Do wypadku doszło we wtorek, 16 czerwca około godziny 19.30 na prywatnej posesji. Dziewczynka bawiła się na podwórku. W pewnym momencie przewróciły się i przygniotły ją drewniane elementy huśtawki. Wezwano pogotowie ratunkowe, bo obrażania dziecka były poważne.


Reklama

 

Reklama

- Do zdarzenia wysłany został zespół ratownictwa medycznego ze Szczytna – mówi Grzegorz Achremczyk, koordynator pogotowia ratunkowego w naszym powiecie. - Po przyjeździe na miejsce, dziecko zostało zbadane, zabezpieczone oraz zakwalifikowane do transportu do szpitala wyższej referencyjności w Olsztynie. Poszkodowana miała objawy obrażeń wewnętrznych jamy brzusznej. Tyle mogę powiedzieć w tej sprawie.

 

Wypadek w Rudce rodzi wiele pytań. Gdzie kupiono lub kto pobudował huśtawkę, czy została dobrze zabezpieczona, postawiona? Być może okoliczności wypadku będą wyjaśniać szczycieńscy policjanci. Być może o incydencie dowiedzieli się dopiero od naszej redakcji. Teraz najważniejsze jest zdrowie i życie 10-latki, o które dbają medycy z Olsztyna.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze