Niedziela, 22 Wrzesień, Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Honor uratował Brzeziński


Kolejnej potężnej porażki doznali piłkarze SKS Szczytno. Tym razem podopieczni trenera Pawła Pietrzaka przegrali 1:8 z Pisą Barczewo. SKS runął w dół ligowej tabeli. Zajmuje ostatnie miejsce.Pisa Barczewo - SKS Szczytno 8:1 (4:1)

 

Bramki dla SKS:

 

36' Filip Brzeziński

 

Bramki dla Pisy:

 

Kacper Nawrocki 35'

Paweł Kapusta 38'

Paweł Kapusta 44'

Paweł Kapusta 45'

Kacper Nawrocki 54'

Konrad Kierstan 85'

Konrad Kierstan 86'

Konrad Kierstan 90'

 

SKS SZCZYTNO: Filip Brzeziński, Szymon Milewski, Kamil Komorowski, Kacper Taradejna, Paweł Pietrzak, Grzegorz Kozicki, Filip Chorążewicz, Kamil Świercz, Jakub Skrzypczak, Maciej Ochtera, Maciej Balcerzak. Skład rezerwowy: Krystian Maziński, Krzysztof Kołakowski, Jakub Sosnowski, Maciej Bukowiecki, Piotr Kwiatuszewski, Jakub Kulesik.

 

Początek meczu nie zapowiadał takiej katastrofy. Co prawda to piłkarze Pisy strzelili jako pierwsi bramkę (w 35 minucie), ale zawodnicy SKS potrzebowali zaledwie minuty, aby odrobić stratę. Bramkę zdobył Filip Brzeziński. Niestety, to było już wszystko na co stać było w tym meczu podopiecznych trenera Pawła Pietrzaka.

 

W naszej drużynie mnożyły się błędy, które bezlitośnie wykorzystywali zawodnicy wicelidera tabeli z Barczewa. Do przerwy strzelili oni jeszcze trzy bramki. A po zmianie stron dołożyli kolejne 4. W tym czasie piłkarze SKS nie byli w stanie ani razu zagrozić bramce rywali.

 

- W tym meczu mieliśmy do czynienia z daleką od optymalnej proporcją miedzy młodością i doświadczeniem – tłumaczy porażkę Paweł Pietrzak. - Rozpoczęliśmy mecz siedmioma młodzieżowcami. Przeciwnik dysponował znacznie bardziej ograną kadrą. Zagraliśmy fajne pierwsze 35 minut. Udało nam się szybko zareagować na straconą bramkę, bo po minucie wyrównaliśmy. Potem pechowa bramka na 2:1, na którą już nie udało się zareagować pozytywnie. W takich meczach nasi bardzo młodzi zawodnicy mają okazję zdobywać bezcenne doświadczenie. Oczywiście doskonale wiemy, jak wygląda tabela i już skupiamy się na kolejnym meczu.


 

 

Pozostałe wyniki:

 

Łyna Sępopol - Vęgoria Węgorzewo 3:1

Victoria Bartoszyce - Śniardwy Orzysz 1:1

Mazur Wydminy - DKS Dobre Miasto 2:0

Cresovia Górowo Iławeckie - Orlęta Reszel 2:1

Polonia Lidzbark Warmiński - LKS Różnowo 5:1

 

 

1. Polonia Lidzbark Warmiński 23 58

2. Pisa Barczewo 23 48

3. Śniardwy Orzysz 23 47

4. Orlęta Reszel 23 42

5. LKS Różnowo 23 38

6. Łyna Sępopol 23 35

7. Omulew Wielbark 23 30

8. Victoria Bartoszyce 23 28

9. Vęgoria Węgorzewo 23 28

10. DKS Dobre Miasto 22 26

11. Wilczek Wilkowo 22 24

12. Cresovia Górowo Iławeckie 22 23

13. Błękitni Pasym 22 22

14. Mazur Wydminy 23 20

15. Pojezierze Prostki 23 19

16. SKS Szczytno 23 18

 Komentarze do artykułu

Kkk

W następnym sezonie witamy się w serie A. To będzie dobra grupa SKS, W07, GKS

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Są pieniądze na miejskie ulice
  Do Paulina.. Jest to zwrót środków za wykonane remonty. Nie wiem czemu nie ma takiej informacji w artykule .
  Autor: Anka
  2019-09-22 09:18:24
 • Aby schronisko chroniło... (list do redakcji)
  Do Śmieszek. Pani również nie może być dobrym człowiekiem powielajac bzdury. Sprawa była zgłaszana i zamieciona pod dywan. Duuzy ten dywan maja w UM. A na pikiecie P. Myślak nie było.
  Autor: Anka
  2019-09-22 09:11:26
 • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
  Panie Burmistrzu ma Pan okazję zrobić porządek. Dymisja Dobrońskiego (który od lat trzyma się stanowiska nie wiadomo jakim cudem) i upomnienie dyrektorów. Mam nadzieję że ma Pan jaja.
  Autor: Anka
  2019-09-22 08:57:52
 • Są pieniądze na miejskie ulice
  Krajan. Dokładnie. Otwierasz lodówkę a tam Kiersik. A zasług żadnych!!!
  Autor: Anka
  2019-09-22 08:50:55
 • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
  Jako rodzic dziękuję, za nagłośnienie sytuacji. Należy mówić o takich patologiach zanim spowszednieją i niepostrzeżenie staną się częścią systemu edukacji, jak to ma miejsce na zachodzie europy, gdzie 4latków w przedszkolach edukuje się według standardów WHO zachęcając (sic!) do masturbacji lub indoktrynuje, że mogą wybrać czy chcą być dziewczynką czy chłopczykiem. To są ideologie chorych ludzi złej woli, co gorsze - realizowane pod kuratelą WHO. Te same chore standardy wchodzą dziś do szkół w Warszawie z aprobatą Trzaskowskiego, Rabieja i karty LGBT+. Protestujmy póki mamy świadomość zagrożenia i wolność słowa.
  Autor: Marek R.
  2019-09-22 02:31:15
 • Są pieniądze na miejskie ulice
  Dlaczego będą remontowane ulice, których remont był zrobiony w zeszłym roku? Czego im brakuje?
  Autor: Paulina
  2019-09-21 22:18:51
 • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
  Weszłam na stronę tej firmy i przeżyłam SZOK. Wszystkie informacje kończą się na r. 2015, co już świadczy o braku profesjonalizmu, a \"baza ekspertów\" - nie da się tego skomentować. Ludzie opamiętajcie się. Ta ankieta wygląda jakby sieć pedofilska sondowała czy znajdzie w Szczytnie już przygotowane ofiary... http://www.atelier-profilaktyka.edu.pl/baza_ekspertow
  Autor: Natalia
  2019-09-21 22:11:33
 • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
  Ja uważam że Pan Burmistrz wie jak zachować się w tego typu sytuacjach. Nie potrzebne są komentarze Troli Pisowskich.Przegrali wybory samorządowe i te burmistrzowe to niech zamilknal lub zamilknie działacz nieudacznik.
  Autor: Tomasz
  2019-09-21 22:01:12
 • Historyczne artefakty zostaną w Szczytnie
  Gdzie są radni w takich sytuacjach? maja wszystko w d.. Zdaje się, że tak. Bo się bawią tylko w dobrze opanowane gierki - kto komu przyłoży, albo kto uniknie ciosu. Układają się już politycznie pod wybory sejmowe.
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-09-21 20:50:48
 • Aby schronisko chroniło... (list do redakcji)
  Kiedy była Pani pracownikiem schroniska i dlaczego - będąc świadkiem takich przerażających faktów - nie zawiadomiła pani organu odpowiedzialnego za schronisko oraz prokuratury? Wiem, że pani kariera zawodowa ma się dobrze, ma pani prywatną firmę - ale aby jej nie reklamować - nie wymienię nazwy. Mam wrażenie, że ten list służy tylko promocji pani firmy. A nie temu, żeby poprawić funkcjonowanie schroniska w Szczytnie. Gdyby pani na tym zależało - dawno zgłosiłaby pani wszystkie te rzeczy, o których pani pisze w tym liście do prokuratury. Jeśli pani tego nie zrobiła jest pani współodpowiedzialna za te rzekome przestępstwa - to jest tak samo karalne, jak ich dokonywanie. Sądzę, że ma pani w tym prywatny interes - np. przejąć schronisko od miasta, mieć na to dotację i robić biznes. Widziałem panią na pikiecie pod schroniskiem, kiedy był konflikt z burmistrz Górską. Nie jest pani dobrym człowiekiem.
  Autor: Śmieszek
  2019-09-21 20:45:05