Reklama


Reklama

Historyczne stypendia dla najlepszych


W Świętajnie po raz pierwszy uroczyście i finansowo uhonorowano najlepszych uczniów. - Program wspierania uczniów został przyjęty już w poprzedniej kadencji, ale dopiero teraz został wdrożony w życie – mówi wójt Alicja Kołakowska. Oczywiście, wręczając nagrody uczniom, serdecznie gratulowała zarówno im, jak i ich rodzicom.



Gmina Świętajno to kolejna i bodaj ostatnia już spośród samorządów w powiecie, która dostrzegła walory dodatkowego motywowania uczniów. Przyjęła jednak nieco inne zasady.

 

Także tu ważna jest średnia ocen końcowych czyli 5,0, ale nie ze wszystkich przedmiotów, a tylko z tych najważniejszych: języków – polskiego i obcego, matematyki, historii, fizyki, chemii, biologii (przyrody).

 

Nagrody przyznawane są uczniom szkół podstawowych od klasy IV poczynając (a w tym roku także po raz pierwszy i ostatni gimnazjalistom). Dodatkowo honorowani są także uczniowie, którzy mają osiągnięcia w dziedzinie kultury i sportu.

 

 

Numer

sprawy

Imię i nazwisko ucznia

szkoła

Stypendium za wyniki naukowe

Stypendium artystyczne lub sportowe

Osiągnięcia naukowe

1

Piotr Olkowski

Gimnazjum w Świętajnie

     

2

Wiktoria Żywica

j.w

     

3

Mariusz Siekerski

j.w

     

4

Katarzyna Samsel

j.w.

     

5

Oksana Czajkowska

Szkoła Podstawowa w Świętajnie

     

6

Angelika Czajkowska

j.w.

     

7

Wiktoria Templin

j.w.

     

8

Patrycja Templin

j.w.

     

9

Natalia Dąbkowska

j.w.

     

10

Maria Gronowska

j.w.

     

11

Miłosz Górski

j.w.

     

12

Maciej Błażej Parda

j.w.

     

13


Reklama

Anelia Klimek

j.w.

     

14

Anna Beata Olkowska

j.w.

     

15

Klaudia Dąbkowska

j.w.

     

16

Natalia Szydłowska

j.w.

     

17

Kinga Gręda

j.w.

     

18

Wiktoria Gromadzka

j.w.

     

19

Krzysztof Bracki

j.w.

     

20

Karolina Kuta

j.w.

     

21

Oliwia Grajko

j.w.

     

22

Rozalia Kozłowska

j.w.

     

23

Luiza Pałaszewska

j.w.

     

24

Samuel Piekarski

j.w.

     

25

Igor Krzyżewski

j.w.

     

26

Julia Rutkowska

j.w.

     

27

Nikodem Pierzchanowski

Szkoła Podstawowa w Spychowie

     

28

Weronika Bruździak

j.w.

     

29

Maja Skrajna

j.w.

     

30

Jakub Lipiński

j.w.

     

31

Igor Trzciński

j.w.

     

32

Reklama

Maciej Kozicki

Szkoła Podstawowa w Jerutach

     

33

Daniel Barszcz

j.w.

     

34

Krystian Wiśniewski

j.w.

     

35

Daniel Barszcz

j.w.

     

36

Maciej Kozicki

j.w.

     

37

Kacper Ptak

j.w.

     

38

Krzysztof Bracki

Szkoła Podstawowa w Świętajnie

     

39

Karolina Wiergolińska

Szkoła Podstawowa w Spychowie

     

40

Wojciech Skrajny

j.w.

     

41

Wiktoria Templin

Szkoła Podstawowa w Świętajnie

     

42

Patrycja Templin

j.w

     

43

Krzysztof Bracki

j.w.

     

44

Zuzanna Kopciał

j.w.

     

45

Kornelia Żyra

Szkoła Podstawowa w Kolonii

     

46

Aleksandra Nikołajuk

j.w.

     

47

Sylwia Barbara Kaczmarczyk

j.w.

     

48

Gabriela Płoska

j.w

     

razem

 

 

     

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze