Poniedziałek, 27 Wrzesień
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji -

Reklama


Reklama

Henryk Żuchowski w radzie Radia Olsztyn


Henryk Żuchowski, szef powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości, radny sejmiku wojewódzkiego, były burmistrz Szczytna znalazł się w Radzie Programowej Polskiego Radia Olsztyn.Rada liczy 15 osób, a jej członkowie reprezentują społeczne interesy i oczekiwania związane z działalnością programową spółki. Rada programowa podejmuje uchwały zawierające oceny poziomu i jakości programu bieżącego oraz programów ramowych. - Jest to dla mnie nowe doświadczenie, ale bardzo cieszę się, że znalazłem się w tym gronie – mówi Henryk Żuchowski. - Nie ubiegałem się o tę funkcję. Została mi ona zaproponowane i ją przyjąłem.

 

Swoich reprezentantów w radzie mają partie polityczne, ale też stowarzyszenia i fundacje działające na terenie województwa. - Nie jesteśmy ciałem kontrolnym, a bardziej służymy pomocą zarządowi – mówi Żuchowski. - Ciałem opiniującym na przykład programy, czy ramówkę.


Reklama

Kadencja rady trwa 4 lata. W skład obecnej rady weszli:

1. Cybulski Wojciech

2. Szaj Robert

3. Szkaradziński Mateusz

4. Zybajło Monika

5. Żuchowski Henryk

6. Telesz-Burczyk Irena

7. Iwański Ireneusz

8. Wcisła Dorota

9. Szczypiński Zbigniew

10. Ciechomski Zbigniew

11. Kozłowski Patryk

Reklama

12. Markowicz Edyta

13. Mikołajczyk Maciej

14. Nojman Radosław

15. Rudź Przemysław

 

Na inauguracyjnym posiedzeniu powołano prezydium Rady Programowej, w którego skład weszli:

1. Robert Szaj – przewodniczący

2. Radosław Nojman – wiceprzewodniczący

3. Dorota Wcisła – sekretarzKomentarze do artykułu

Frog

Sprzedał Żuchowski za 1 zł w Szczytnie wierzę sprzeda Radio dla Jarka

Spostrzegawczy

No to teraz Żuchowski będzie mądrzejszy od radia.

Ja

Macki PiSu.

Mieszkaniec

A mnie interesuje czy jest to funkcja społeczna, czy członkowie rady otrzymują wynagrodzenie?

Adam

Koryto+

Śmieszek

Swoją drogą to ciekaw jestem, czy szanowny członek rady programowej RO w ogóle kiedykolwiek słuchał audycji tej rozgłośni radiowej (nie mam na myśli prognozy pogody)? Sądzę, że opinie p. H. Żuchowskiego są merytoryczne w zakresie jego działalności gospodarczej i dobrze byłoby, gdyby na tym poprzestał. Teraz naraził się jedynie na śmieszność.

Słuchacz radia ale nie tego

PiS ,NKWD, NSDAP .... Nie ważne , czy się znam, czy nie, ważne bym decydował (teraz nazywa się to służenie pomocą, kiedyś cenzura) dokąd ten kraj zmierza. Faszyzm, komunizm, pisizm. Zmieniają się nazwy - cele zostają te same. Z drugiej strony , kto inteligentny słucha rządowych mediów. Powodzenia panie Żuchowski byle by mnie Pan nie doradzał (cenzurował)

Korniszon

PZPR bis. Specjalista od wszystkiego.

WSK

Nie znam się na tym, ale będę opiniował?

zniesmaczony

Żuchowski, specjalista od wszystkiego, na wszystkim się zna a tak naprawdę do na niczym, od dnia dzisiejszego, nie słucham Radia Olsztyn, brzydzę się!!!!! Żuchowski, czy nie czas pójść na emeryturę i młodszym zwolnić miejsce?

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43