Piątek, 7 Maj
Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty -

Reklama


Reklama

Groźny wypadek pod Dębówkiem, ratownicy apelują o ostrożność na drodze (zdjęcia)


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na drodze Szczytno – Dębówko. Około godz. 15 w drzewo uderzył samochód osobowy. Na miejscu pracują służby. Ruch na tej trasie jest utrudniony i odbywa się wahadłowo.Na razie policjanci ustalają dokładną przyczynę zdarzenia. Samochód wygląda koszmarnie. O dziwo młody kierowca z kraksy wyszedł niemal bez szwanku.


Reklama

- Po zaopatrzeniu pozostał na miejscu zdarzenia – mówi Grzegorz Achremczyk, szef szczycieńskiego pogotowia ratunkowego. - Dziś rozpoczyna się długi weekend majowy, w imieniu ratowników medycznych oraz pozostałych służb apeluję do kierowców o większą ostrożność na drodze. Ta kolizja skończyła się „tylko” zniszczonym autem, ale niech będzie przestrogą dla innych.

Reklama

DDKomentarze do artykułu

OsobaOdpowiedzialna

Jakby ktoś z tych mądrych ludzi co są odpowiedzialni za drzewa to droga ze Szczytna do Dźwierzut 4 metry od pasa drogi powinni zniknąć. Ale lepiej niech ludzie giną przynajmniej coś się dzieje.

Świadek wypadku

A czyj dzadek zginal bo to co wiem to twoj dziadek nie zginął na tym drzewie tylko przez gowniarza 19 letniego który jechał na 5 _tego i wymusił a twój dziadek nawet o drzewo nie zachaczyl...takze popraw sie co piszesz

Jeszcze szybciej trzeba jeździć.

Żeby było bezpiecznie to te bezmózgi muszą się sami wyeliminować z dróg.

Kasia

Na tym drzewie mój dziadek zginął. Samochód wygląda strasznie. Dobrze że kierowca cały. Moj dziadek tyle szczęścia nie miał;(

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze