Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

Groźny wypadek pod Dębówkiem, ratownicy apelują o ostrożność na drodze (zdjęcia)


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na drodze Szczytno – Dębówko. Około godz. 15 w drzewo uderzył samochód osobowy. Na miejscu pracują służby. Ruch na tej trasie jest utrudniony i odbywa się wahadłowo.Na razie policjanci ustalają dokładną przyczynę zdarzenia. Samochód wygląda koszmarnie. O dziwo młody kierowca z kraksy wyszedł niemal bez szwanku.


Reklama

- Po zaopatrzeniu pozostał na miejscu zdarzenia – mówi Grzegorz Achremczyk, szef szczycieńskiego pogotowia ratunkowego. - Dziś rozpoczyna się długi weekend majowy, w imieniu ratowników medycznych oraz pozostałych służb apeluję do kierowców o większą ostrożność na drodze. Ta kolizja skończyła się „tylko” zniszczonym autem, ale niech będzie przestrogą dla innych.

Reklama

DDKomentarze do artykułu

OsobaOdpowiedzialna

Jakby ktoś z tych mądrych ludzi co są odpowiedzialni za drzewa to droga ze Szczytna do Dźwierzut 4 metry od pasa drogi powinni zniknąć. Ale lepiej niech ludzie giną przynajmniej coś się dzieje.

Świadek wypadku

A czyj dzadek zginal bo to co wiem to twoj dziadek nie zginął na tym drzewie tylko przez gowniarza 19 letniego który jechał na 5 _tego i wymusił a twój dziadek nawet o drzewo nie zachaczyl...takze popraw sie co piszesz

Jeszcze szybciej trzeba jeździć.

Żeby było bezpiecznie to te bezmózgi muszą się sami wyeliminować z dróg.

Kasia

Na tym drzewie mój dziadek zginął. Samochód wygląda strasznie. Dobrze że kierowca cały. Moj dziadek tyle szczęścia nie miał;(

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43