Sobota, 6 Czerwiec, Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

Groźny wyciek gazu w ośrodku wypoczynkowym w Pasymiu


Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają, jak doszło do wycieku gazu w ośrodku wypoczynkowym w Pasymiu. Z pomieszczeń ewakuowano piec osób, jedna nieznacznie ucierpiała.



W piątek, 10 stycznia w ośrodku wypoczynkowym w Pasymiu doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej, która była w trakcie montażu. Ewakuowano 5 osób.


Reklama

 

Reklama

- Przed godziną 12 dyżurny szczycieńskiej komendy policji otrzymał informację o wycieku gazu, do którego doszło na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w miejscowości Pasym – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Na miejscu zdarzenia pracowało kilka zastępów straży pożarnej w tym zastęp ratownictwa chemicznego z Olsztyna, a także policjanci wraz z technikiem kryminalistyki oraz pracownicy zakładu gazowniczego z Olsztyna.

 

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscy zdarzenia wynika, że doszło tam do awarii pompy zasilającej i nadmiar gazu ulatniał się przez zawór bezpieczeństwa. Z terenu ośrodka ze względów bezpieczeństwa ewakuowano 5 osób z czego jedna kobieta uskarżała się na ból głowy i zawroty.

 

 

- Będący na miejscu zespół karetki pogotowia udzielił kobiecie pomocy medycznej – mówi policjantka. - Ratownicy oświadczyli, że stan zdrowia poszkodowanej jest stabilny i nie ma zagrożenia dla jej życia i zdrowia. Nie wymagała ona dalszej hospitalizacji. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia będę teraz wyjaśniane przez policjantów w prowadzonym postępowaniu.

 

KPP Szczytno/ip



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2020-01-17 11:45:17

Charytatywny mecz w Pasymiu

  • Poniedziałek, 2019-12-16 18:01:59

Ceny śmieci w Pasymiu... odleciały

  • Czwartek, 2019-12-12 10:42:45

Gazu! - felieton Wiesława Mądrzejowskiego

  • Czwartek, 2019-10-03 11:24:40

Jakobsze najlepszy w Pasymiu (zdjęcia)

Reklama


Komentarze

  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Widziałem kilkukrotnie,jak wyglądają ,,odłowy\" panów rybaków. ,,Legalni kłusownicy\"- to najlepsze określenie tych bandytów.

    Otwarte oczy


    2020-06-05 09:29:07
  • Pijane rekordy na drogach powiatu
    Ja pier.... czy Ci ludzie to nie mają wyobraźni, tylko idioci jeżdżą po alkoholu, stare to a głupie. Chociaż nie trzeba alkoholu żeby kretynów na drodze spotkać, jeżdże busem to nie raz się napatrze. Ludzie ogarnijcie się, ryzykujecie życie swoje i innych!!!

    Kaja


    2020-06-05 04:08:30
  • Inwazja bocianów w Dźwiersztynach
    Ptaki ważniejsze od asfaltu na drodze dla burmistrza.

    Wachacz


    2020-06-04 22:38:30
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Pan dyrektor widocznie nie wie co się nad wodą dzieje.

    Enduro


    2020-06-04 18:43:14
  • Inwazja bocianów w Dźwiersztynach
    A kiedy będzie asfalt na drodze w tej wiosce ?

    Zainteresowany


    2020-06-04 15:14:19
  • Bukiet dostarczył kurier
    To jest wygodna opcja, też wysyłałam babci na urodziny bukiet i kosz słodyczy pocztą kwiatową. Z racji korony nie ma co narażać seniora poprzez osobisty kontakt, a można złożyć życzenia telefonicznie.

    Maria


    2020-06-04 15:10:03
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Kłamią, kłamią, kłamią Każdy rybaka ma piękny dom, elegancki samochód!!! ( z pensji ) A ryb w jeziorach już prawie niema! Wszystko jasne jeden drogiego będzie krył Komunistyczne układy!

    Wedkarz


    2020-06-04 08:39:29
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Śćiema jakich mało siaty stoją non stop szczupak odlawiany w tarlo to przestępstwo. Przestańcie odlawiac ryby w tarlo natura sama odbuduje waszą bandycka gospodarkę. Widocznie gospodarstwo ma takie układy i nie obowiazuja ich okresy ochronne a osoba decyzyjna wszystko podpisze żeby mieć z tego korzyść. Uklady musza byc od dawna gospodarstwo przekazywane z pokolenia na pokolenie tej samej rodzinie... Ale to wędkarz i kormoran jest szkodnikem...

    Wędkarz


    2020-06-04 08:15:50
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Pan Kulas jasno sprecyzował w jakim rzędzie stawia wędkarzy: \"A odławiają go też wędkarze, kormorany i inne szkodniki\"

    MJS Blue


    2020-06-04 07:09:35
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Jak byście tak racjonalnie gospodarowali to nie potrzebne by były zarybienia. Co z tego, że macie papiery jak niszczycie wody zgodnie z przepisami.

    Boleń


    2020-06-04 00:21:43