Reklama


Reklama

Gowin z wizytą w gminie Dźwierzuty


Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin odwiedził we wtorek Dźwierzuty.Przyjechał tam razem z kandydatem do sejmu Michałem Wypijem. Pan minister przeszedł się po Dźwierzutach, porozmawiał z mieszkańcami i spotkał z samorządowcami.

 


Reklama

- Pytał o nasze problemy, to wspomnieliśmy między innymi o naszym kłopocie z przekazaniem gruntów w Popowej Woli pod budowę ścieżki rowerowej przez PKP – mówi Barbara Trusewicz, sekretarz gminy. - Mister Gowin obiecał, że spróbuje pomóc w tej kwestii. Rozmowy dotyczyły też samych mieszkańców, ale i sytuacji samorządów.

ReklamaKomentarze do artykułu

Cytat

\"Zbigniew Ćwiąkalski: Nie możemy mówić o likwidacji sądów. Chodzi o zmianę samodzielnych sądów rejonowych na wydziały zamiejscowe sądów rejonowych w sąsiednich, najczęściej większych miejscowościach. Z punktu widzenia klienta sądu nie zmienia się absolutnie nic. [...] Po prostu w sądzie nie będzie prezesa, a często też wiceprezesa. Ograniczona zostanie także administracja.\" \"Gowin w wywiadzie dla \"Rzeczpospolitej\" powiedział: \"(...) Parlament dał jednak dowód, że ważniejszy dla posłów i senatorów jest interes lokalnych elit i korporacji prawniczych niż obywateli.\"\"

Michał Zjedz

A czy Szydlikowa zaprowadziła Wypija na przystanek autobusowy na Szczycieńskiej? Rezydenci przystanku na pewno by skandowali jego nazwisko.

Śmieszek

No - filozof Gowin - to na pewno zajmie się ścieżką rowerową w Popowej Woli! Ścieżką awansu naukowego już się zajął - to teraz przyszła pora na inne ścieżki. Wcześniej też likwidował sądy rejonowe - bo ich za dużo. Jak się ścieżce w Popowej Woli przyjrzy - to może stwierdzić, że tych dróżek jest tak dużo - że ta właśnie nie jest potrzebna. LUDZIE! Z CZYM DO KOGO

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

  szczytnianka


  2020-08-13 20:43:30
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

  Do WCpiker


  2020-08-13 19:09:16
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

  Piotr


  2020-08-13 16:53:51
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

  WCpiker


  2020-08-13 12:18:06
 • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
  Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-12 22:36:43
 • Sobota, 29 sierpnia - koncert zespołu ŻUKI
  Przyjeżdżam na występ.

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-12 22:26:57
 • „Król kur” mieszka w Kolonii (zdjęcia)
  Oby więcej takich młodych, pozytywnie zakręconych ludzi. Życzę powodzenia w biznesie i szczęścia w życiu osobistym

  Graz


  2020-08-12 22:11:28
 • Toyota scion dachowała w okolicach Zielonki
  Głupota fruwa już.

  Czarny kruk.


  2020-08-12 21:39:08
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Pracownicy powiatu pomagają mieszkańcom gdyż radni i służby do tego stwo żonę nie mają czasu. Starosta siedzi i smrodzie w stołek podobnie burmistrz, który tak jest zajęty Facebookiem, że nie wie co jest naprawdę potrzebne mieszkańcom. Brawa dla pracowników powiatu!

  Janusz


  2020-08-12 21:31:01
 • Toyota scion dachowała w okolicach Zielonki
  Każde zachowane życie to szczęście, no chyba że jest się takim zawistnym skur**synem jak Pan. Chłopak zapierniczał i dostał za to nauczkę poprzez skasowaną furę i uraz który po tym pozostanie. Zresztą skąd Pan wie kto niby finansował ten samochód? A może chłopak zapierniczał żeby się na to dorobić kilka dobrych lat zamiast pisać pierdoły w internecie ;)

  Drogi Panie Kowal


  2020-08-12 19:41:20