Wtorek, 18 Luty, Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Gosia i Kamil zapraszają na zajęcia do STEEL FACTORY, ul. Moniuszki 1


PROMOCJA. Małgorzata Kukotko i Kamil Saluszewski to dwa charaktery, dwie osobowości, dwie historie dojścia do profesjonalizmu w sportach fitness. To bez wątpienia najlepsi trenerzy personalni w naszym powiecie. Połączyli siły i w klubie fitness STEEL FACTORY przy ul. Moniuszki 1 w Szczytnie pomagają mieszkańcom naszego powiatu odzyskać formę. Przyjdź i sprawdź.Kamil Saluszewski

 

 

To jeden z najbardziej doświadczonych i certyfikowanych trenerów personalnych w naszym powiecie. A to daje gwarancję doskonałej jakości zajęć. Kamil to między innymi certyfikowany Trener Personalny IFAA, Kettlebell Instructor SFG II, czy Trener Crossfit LVL I.

 

Ze sportem związany jest od dziecka.

 

- Próbowałem właściwie wszystkiego – śmieje się Kamil. - Szukałem swojego miejsca. Były gry zespołowe, sporty walki, nawet szachy. I przyznam, że szachy były moim faworytem w dzieciństwie.

 

W końcu Kamil odwiedził siłownię. - Początki były dosyć trudne, ponieważ kiedyś nie było instruktorów czy tak łatwego dostępu do internetu – wspomina. - Ćwiczyło się „na czuja”, czy obserwowało starszych kolegów. Przyznam, że nie było to rozsądne, bo powielało się masę błędów, które mogły doprowadzić do poważnych kontuzji.

 

I rzeczywiście w końcu tak się stało. Pewnego dnia podczas ćwiczeń Kamil doznał fatalnej kontuzji, która wykluczyła go na kilka miesięcy.

 

- Wówczas zacząłem szukać alternatywy dla siłowni, która pozwoliłaby mi szybciej wrócić do formy – wspomina. - W ten sposób natknąłem się na odważniki kulowe, które okazały się być świetnym narzędziem rehabilitacji, jak i budowania siły i wytrzymałości. Sprawność wróciła i była wiele lepsza niż kiedykolwiek, od tamtej pory zacząłem się interesować tym „sportem” na poważnie.

 

- Uczęszczając do różnych siłowni widziałem jak wiele osób robi sobie „krzywdę” wykonując najprostsze ćwiczenia – mówi Kamil Saluszewski. - Mając tego świadomość starałem się im pomóc zrozumieć ruch, który wykonują. Po pewnym czasie, za namową znajomej, postanowiłem zająć się tym zawodowo i w ten sposób prowadzę zajęcia od 6 lat. W 2015 roku założyłem firmę STEEL FACTORY i tam buduję swoją małą społeczność do dnia dzisiejszego. Zawiązała się już spora grupa ludzi i jesteśmy jak jedna wielka rodzina. Zapraszam. Sprawdźcie to osobiście.


Reklama

 

 

Małgorzata Kukotko

 

 

Drugą tak doświadczoną trenerkę personalną trudno znaleźć w naszym regionie. Małgorzata Kukotko to mieszkanka Szczytna, ale ostatnie kilkanaście lat mieszkała w Holandii. To tam zdobyła wiedzę trenerską, którą potwierdzają między innymi certyfikaty: Fitness Trainer Aalo lv 1 & 2,

 

CrossFit Lv1, EMS Trainer, czy Personal Trainer. Na szczęście wróciła.

 

- Moją przygodę ze sportem zaczęłam jako nastolatka, kiedy moi nauczyciele wychowania fizycznego zobaczyli we mnie potencjał - wspomina. - Trenowałam do różnych, amatorskich zawodów lekkoatletycznych. Niestety, życie sprawiło, że musiałam wyjechać z kraju.

 

Gosia wybrała Holandię. - Po długich spędzonych tam latach postanowiłam pójść do siłowni – opowiada. - Tak jak każdy chciałam poprawić swoją sprawność fizyczną. Miałam szczęście, bo trafiłam pod opiekę znakomitego trenera personalnego, który prowadził moje treningi i sprawił, że odzyskałam ducha sportu. Byłam zmotywowana widząc swoje postępy. Stawałam się sprawniejsza, silniejsza i szybsza, co przekładało się na lepsze samopoczucie w życiu codziennym.

 

Z czasem Małgorzata Kukotko chciała spróbować jednak czegoś nowego.

 

- Mój trener powiedział mi o CrossFit – wspomina. - Twierdził, że te zajęcia mogą mi się spodobać. Nie mylił się. Gdy w 2013 roku zaczęłam trenować w pierwszym, nowo otwartym, afiliowanym box-CrossFit Bink 36 w Hadze, szybko zakochałam się w tym miejscu, społeczności, ale przede wszystkim, tej metodologii treningu - jego różnorodności i funkcjonalności. Dostałam ogromną dawkę energii, motywacji oraz wiedzy od moich trenerów, którzy skupiali się m.in. na nauczaniu poprawnych wzorców ruchowych. Zarazili mnie swoją pasją, zapragnęłam stać się jednym z nich, żeby pomagać ludziom w osiągnięciu sprawności fizycznej by poprawić jakoś funkcjonowania w ich życiu codziennym.

Reklama

 

Od tamtego momentu Małgorzata Kukotko rozwija swoje umiejętności w kierunku fitness. - Wiedzę i doświadczenie zdobywałam pracując w dynamicznie rozwijającym się CrossFit Bink 36, gdzie prowadziłam różnego rodzaju zajęcia takie jak, CrossFit dla początkujących i zaawansowanych, dwubój olimpijski i trójbój siłowy, gimnastyka oraz mobility. Pracowałam również w innych siłowniach i klubach fitness w Hadze, takich jak Njoy Fitness i BodyTec Den Haag oraz prowadziłam własną działalność „Gosia`s Fitness”, gdzie zajmowałam się treningami personalnymi.

 

Po latach mieszkania w Holandii Małgorzata Kukotko zdecydowała się wrócić do Polski, do swojego rodzinnego Szczytna.

 

- Nawiązałam współpracę z jednym z najlepszych trenerów w mieście - Kamilem Saluszewskim, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z podopiecznymi Steel Factory – mówi Kukotko. - Chcę zachęcać i motywować ludzi do aktywności fizycznej, niezależnie od tego, w jakim są wieku, czy posiadają jakieś doświadczenie w innych dziedzinach sportu, jaki jest poziom ich kondycji i jaki cel zamierzą osiągnąć dzięki treningowi. Ważne, aby się ruszali, bo do pomaga żyć – dodaje z uśmiechem trenerka.

 

 

Klub Fitness STEEL FACTORY przy ulicy Moniuszki 1 w Szczytnie zaprasza na zajęcia: Crossfit, Kettlebells, Full Body Workout, Brzuch i Pośladki, Mobility, zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów... Treningi indywidualne. Przyjdź na pewno znajdziesz coś dla siebie. (Liczba miejsc ograniczona).Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
  Witam, czytam i wierzę że beret jest i to faktycznie moherowy,bo jaki rozwój daje kolejny spożywczy sklep? Jak na tą miejscowość mamy ich nad to. Ten sklep zatrudni z dwanaście osób z czego część pewnie będzie na pracach interwencyjnych część stażystów. Sprawi tylko że inne mniejsze upadną, i nikt nie otworzy żadnego mniejszego sklepu bo nie uda mu się przetrwać. Wystarczy teraz policzyć ile osób straci pracę i zobaczyć czy to faktycznie dobry bilans. Co do stacji benzynowej to się zgodzę, jakoś q jest do ku... nędzy. Można tchnąć życie w tą wyludniającą się miejscowość ale nie takim nędznym sporzywczakiem. Większość ludzi którzy opóścili tą wieś to młode osoby dla których jedyną niewystarczającą rozrywką jest picie piwka w parku bo nic tu dla nich nie ma!!!

  Do moherka


  2020-02-18 02:38:53
 • Krzywonoga walczy z wieżą
  \"My nie mamy na to wpływu\" to tłumaczenie się gminy,a może wpływ będzie miało Samorządowe kolegium odwoławcze w Olsztynie.

  Allo allo


  2020-02-17 20:26:30
 • Czekoladowa fabryka coraz bliżej Piwnic Wielkich
  Jakie są wyniki prac archeologicznych ?

  Artur Urbański


  2020-02-17 19:35:23
 • 111 km/h kosztowało utratę prawa jazdy
  A pan sędzia z Olsztyna zasłonił się immunitetem i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za podobne naruszenie przepisów. Takiej nietykalności i stania ponad prawem bronią sędziowie?

  aleks


  2020-02-17 17:04:25
 • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
  Zgadzam się ze Śmieszkiem. Dlaczego Pan Bogusz nie ujawnił w swoim liście źródeł wiedzy na temat przeszłości pana Mądrzejowskiego? Tylko posługiwał się tą wredną retoryką niedomówień. Dlaczego sam nie przyznał się do tego, że też był milicjantem i pracował w DO. I że stąd wie, co wie. To po prostu ohydne.

  Krajan


  2020-02-17 15:39:35
 • Budownictwo mieszkalne w Szczytnie w rozkwicie
  To nie wskaźnik atrakcyjności inwestycyjnej ale zapotrzebowania na mieszkania. Jeżeli samorząd i spółdzielnia nic nie budują to wypełniają to prywatni inwestorzy. Jeżeli miasto budowałoby więcej to firma ZELBO ponownie wróciłaby do inwestycji w energetyce :)

  mariusz


  2020-02-17 11:41:49
 • Nowy klub sportowy – LKS Masuria Jęcznik
  Brawo Mateusz !!! Zaczynałeś w GKS Szczytno więc wszyscy z Klubu serdecznie Ci kibicujemy tak jak innym talentom z naszej Gminy

  Grzegorz Pilecki


  2020-02-16 21:11:02
 • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
  Przestańcie, ludzie jechać po lekarzach! Pracują, jak mogą! W takich warunkach, jakie mają. Jak się komuś nie podoba - niech jedzie do Mrągowa, czy Biskupca! Ale większość pacjentów i tak trafi do szpitala w Szczytnie! I co - lekarz - który wciąż słyszy, że pracuje w \"umieralni\" jak może się czuć? Ja się cieszę, że będzie ZOL, tylko jestem ciekaw, jaka będzie jego dostępność. Ludzie pracują, starzeją się, a mają pod opieką swoich jeszcze starszych rodziców. MOPS ma ograniczone możliwości wspomagania takich rodzin.

  Taki sobie czytelnik


  2020-02-16 18:56:06
 • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
  Pomarzę sobie- w odnowionym szpitalu porządni fachowcy, lekarze zarządzający. Przy obecnej obsadzie nie pomoże nic- zawsze będzie to tylko umieralnia dla nieświadomych, liczących na fachową opiekę. Każdy znający realia wieje do okolicznych szpitali- Olsztyn, Biskupiec, gdzie się tylko da aby nie w Szczytnie.

  dr


  2020-02-16 17:12:49
 • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
  SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Joanna


  2020-02-15 22:52:13

Reklama