Piątek, 3 Kwiecień, Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Gosia i Kamil zapraszają na zajęcia do STEEL FACTORY, ul. Moniuszki 1


PROMOCJA. Małgorzata Kukotko i Kamil Saluszewski to dwa charaktery, dwie osobowości, dwie historie dojścia do profesjonalizmu w sportach fitness. To bez wątpienia najlepsi trenerzy personalni w naszym powiecie. Połączyli siły i w klubie fitness STEEL FACTORY przy ul. Moniuszki 1 w Szczytnie pomagają mieszkańcom naszego powiatu odzyskać formę. Przyjdź i sprawdź.Kamil Saluszewski

 

 

To jeden z najbardziej doświadczonych i certyfikowanych trenerów personalnych w naszym powiecie. A to daje gwarancję doskonałej jakości zajęć. Kamil to między innymi certyfikowany Trener Personalny IFAA, Kettlebell Instructor SFG II, czy Trener Crossfit LVL I.

 

Ze sportem związany jest od dziecka.

 

- Próbowałem właściwie wszystkiego – śmieje się Kamil. - Szukałem swojego miejsca. Były gry zespołowe, sporty walki, nawet szachy. I przyznam, że szachy były moim faworytem w dzieciństwie.

 

W końcu Kamil odwiedził siłownię. - Początki były dosyć trudne, ponieważ kiedyś nie było instruktorów czy tak łatwego dostępu do internetu – wspomina. - Ćwiczyło się „na czuja”, czy obserwowało starszych kolegów. Przyznam, że nie było to rozsądne, bo powielało się masę błędów, które mogły doprowadzić do poważnych kontuzji.

 

I rzeczywiście w końcu tak się stało. Pewnego dnia podczas ćwiczeń Kamil doznał fatalnej kontuzji, która wykluczyła go na kilka miesięcy.

 

- Wówczas zacząłem szukać alternatywy dla siłowni, która pozwoliłaby mi szybciej wrócić do formy – wspomina. - W ten sposób natknąłem się na odważniki kulowe, które okazały się być świetnym narzędziem rehabilitacji, jak i budowania siły i wytrzymałości. Sprawność wróciła i była wiele lepsza niż kiedykolwiek, od tamtej pory zacząłem się interesować tym „sportem” na poważnie.

 

- Uczęszczając do różnych siłowni widziałem jak wiele osób robi sobie „krzywdę” wykonując najprostsze ćwiczenia – mówi Kamil Saluszewski. - Mając tego świadomość starałem się im pomóc zrozumieć ruch, który wykonują. Po pewnym czasie, za namową znajomej, postanowiłem zająć się tym zawodowo i w ten sposób prowadzę zajęcia od 6 lat. W 2015 roku założyłem firmę STEEL FACTORY i tam buduję swoją małą społeczność do dnia dzisiejszego. Zawiązała się już spora grupa ludzi i jesteśmy jak jedna wielka rodzina. Zapraszam. Sprawdźcie to osobiście.


Reklama

 

 

Małgorzata Kukotko

 

 

Drugą tak doświadczoną trenerkę personalną trudno znaleźć w naszym regionie. Małgorzata Kukotko to mieszkanka Szczytna, ale ostatnie kilkanaście lat mieszkała w Holandii. To tam zdobyła wiedzę trenerską, którą potwierdzają między innymi certyfikaty: Fitness Trainer Aalo lv 1 & 2,

 

CrossFit Lv1, EMS Trainer, czy Personal Trainer. Na szczęście wróciła.

 

- Moją przygodę ze sportem zaczęłam jako nastolatka, kiedy moi nauczyciele wychowania fizycznego zobaczyli we mnie potencjał - wspomina. - Trenowałam do różnych, amatorskich zawodów lekkoatletycznych. Niestety, życie sprawiło, że musiałam wyjechać z kraju.

 

Gosia wybrała Holandię. - Po długich spędzonych tam latach postanowiłam pójść do siłowni – opowiada. - Tak jak każdy chciałam poprawić swoją sprawność fizyczną. Miałam szczęście, bo trafiłam pod opiekę znakomitego trenera personalnego, który prowadził moje treningi i sprawił, że odzyskałam ducha sportu. Byłam zmotywowana widząc swoje postępy. Stawałam się sprawniejsza, silniejsza i szybsza, co przekładało się na lepsze samopoczucie w życiu codziennym.

 

Z czasem Małgorzata Kukotko chciała spróbować jednak czegoś nowego.

 

- Mój trener powiedział mi o CrossFit – wspomina. - Twierdził, że te zajęcia mogą mi się spodobać. Nie mylił się. Gdy w 2013 roku zaczęłam trenować w pierwszym, nowo otwartym, afiliowanym box-CrossFit Bink 36 w Hadze, szybko zakochałam się w tym miejscu, społeczności, ale przede wszystkim, tej metodologii treningu - jego różnorodności i funkcjonalności. Dostałam ogromną dawkę energii, motywacji oraz wiedzy od moich trenerów, którzy skupiali się m.in. na nauczaniu poprawnych wzorców ruchowych. Zarazili mnie swoją pasją, zapragnęłam stać się jednym z nich, żeby pomagać ludziom w osiągnięciu sprawności fizycznej by poprawić jakoś funkcjonowania w ich życiu codziennym.

Reklama

 

Od tamtego momentu Małgorzata Kukotko rozwija swoje umiejętności w kierunku fitness. - Wiedzę i doświadczenie zdobywałam pracując w dynamicznie rozwijającym się CrossFit Bink 36, gdzie prowadziłam różnego rodzaju zajęcia takie jak, CrossFit dla początkujących i zaawansowanych, dwubój olimpijski i trójbój siłowy, gimnastyka oraz mobility. Pracowałam również w innych siłowniach i klubach fitness w Hadze, takich jak Njoy Fitness i BodyTec Den Haag oraz prowadziłam własną działalność „Gosia`s Fitness”, gdzie zajmowałam się treningami personalnymi.

 

Po latach mieszkania w Holandii Małgorzata Kukotko zdecydowała się wrócić do Polski, do swojego rodzinnego Szczytna.

 

- Nawiązałam współpracę z jednym z najlepszych trenerów w mieście - Kamilem Saluszewskim, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z podopiecznymi Steel Factory – mówi Kukotko. - Chcę zachęcać i motywować ludzi do aktywności fizycznej, niezależnie od tego, w jakim są wieku, czy posiadają jakieś doświadczenie w innych dziedzinach sportu, jaki jest poziom ich kondycji i jaki cel zamierzą osiągnąć dzięki treningowi. Ważne, aby się ruszali, bo do pomaga żyć – dodaje z uśmiechem trenerka.

 

 

Klub Fitness STEEL FACTORY przy ulicy Moniuszki 1 w Szczytnie zaprasza na zajęcia: Crossfit, Kettlebells, Full Body Workout, Brzuch i Pośladki, Mobility, zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów... Treningi indywidualne. Przyjdź na pewno znajdziesz coś dla siebie. (Liczba miejsc ograniczona).Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2020-03-06 10:01:37

Policjanci zapraszają kobiety do Rudki

  • Poniedziałek, 2020-03-02 10:49:58

Zapraszają na wernisaż prac Very Kobylińskiej

  • Poniedziałek, 2019-09-16 20:33:44

Zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy

Reklama


Komentarze