Poniedziałek, 27 Wrzesień
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji -

Reklama


Reklama

Golf zderzył się z ciężarówką, ranne dwie osoby [zdjęcia]


Do groźnego wypadku doszło w piątek, 12 marca w Dzierzkach (gmina Jedwabno). Krótko po godz. 15.30 zderzyły się tam samochód osobowy z ciężarówką. Ze wstępnych informacji wynika, że ranne zostały 2 osoby. Na miejsce kraksy wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.Do zderzenia aut doszło na łuku drogi - mniej więcej na wysokości skrzyżowania z drogą na Nowy Dwór.


Reklama

 

- W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy, ciężarowa Scania, oraz osobowy VW Golf - mówi rzecznik szczycieńskiej policji, sierżant Izabela Cyganiuk. - Golf chcąc włączyć się do ruchu na DK-58 wymusił pierwszeństwo na prawidłowo poruszającej się Scanii i uderzył w nią.

 

Reklama

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dwaj mężczyźni jadący Volkswagenem byli nietrzeźwi. I to oni zostali najbardziej poszkodowani w tym wypadku. Trafili do szpitali w Szczytnie i Olsztynie. Kierowca Scanii z kraksy wyszedł bez szwanku. Był trzeźwy.

 

Droga Szczytno – Jedwabno jest w tej chwili całkowicie zablokowana. Policjanci wytyczyli objazdy.

 

DD

 

 

 Komentarze do artykułu

Taki efekt.

Z pijakami to tylko same problemy.

Mieszkanka

Bez względu na to jaki jest to wypadek ,z jakiej przyczyny i jakie skutki wypadku są nie zmienia to faktu że zawsze jest to czyjaś tragedia...Nigdy nie wiadomo co nas samych czeka. Nie piszcie bezsensownych komentarzy!

Syn nietrzeźwego kierowcy

Nie wiem co napisać bo jest to dziwne

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43