Reklama


Reklama

Gmina sprzedała mieszkanie zmarłego księdza


Władze gminy Świętajno zdecydowały się na sprzedaż mieszkania, które zajmował ksiądz Edward Koperwas. Duchowny zmarł 5 kwietnia ubiegłego roku. Na mocy porozumienia z gminą ksiądz mógł użytkować mieszkanie komunalne aż do śmierci. I tak było.



23 czerwca tego roku, czyli ponad rok od śmierci zdecydowała się mieszkanie sprzedać i wystawiła je do przetargu. Zgłosiło się 6 oferentów. Cena wywoławcza mieszkania, które znajduje się w Świętajnie wynosiła 122 tysiące złotych, a ostatecznie sprzedano je za 162 tys. 260 zł.


Reklama

 

Przypomnijmy - ksiądz Edward Koperwas zmarł w piątek, 5 kwietnia w szpitalu. Miał 82 lata. W kapłaństwie spędził 47 lat (od 1965 do 2012), z czego aż 44 lat spędził w Świętajnie (1968 - 2012). Przez 38 lat był tam proboszczem. Na emeryturę odszedł 30 czerwca 2012 r.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Półtora roku za kolegę
    Puknij się w swój pusty łeb.

    do ali


    2021-01-28 11:54:03
  • Badanie ankietowe mieszkańców powiatu
    Ta ankieta znajduję się także na stronie Urzędu Miasta w Szczytnie. Nie ma tam pytań o dane wrażliwe. Bardziej skupia się na różnorakiej aktywności mieszkańców danej gminy. Warto poświęcić trochę czasu i wypełnić. Ja tak zrobiłam. Pozdrawiam

    Szczytnianka


    2021-01-28 11:35:05
  • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
    POdobno koza w Senegalu zmarła po szczepionce na tego to wirusa

    Seneka


    2021-01-28 02:35:20
  • Badanie ankietowe mieszkańców powiatu
    Co to za podstęp z tą ankietą ,wyłudzenie danych do jakiegoś przekrętu ?!

    Coś dla policji.


    2021-01-27 20:19:14
  • Półtora roku za kolegę
    Co to jest za kara ??? za zabicie człowieka !!! złodziejaszek ze sklepu jak zasunie konserwę dostaje większy wyrok. Popaprany kraj.

    ali


    2021-01-27 15:30:19
  • Jak pani Eugenia uratowała łabędzia
    Wspaniała kobieta. A o indolencji urzędników wszelkich szczebli to już się nawet pisać nie chce. Praca na zasadzie 3P- do piętnastej, do piątku , do pierwszego. Znajdą milion argumentów na to , że nie mogli postąpić inaczej, a zabrakło po prostu empatii.

    dr


    2021-01-27 14:51:55
  • Stara Gwardia nie rdzewieje...
    Niestety z powodu Corona Wirusa nie doszlo do naszego spotkania w czerwcu 2020, zostalo ono przelozone na rok 2021 , aczkolwiek z tego samego powodu stoi ono pod znakiem zapytania. Czekamy do konca maja aby podjac ostateczna decyzje. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Krzysztof Żelaskowski

    Krzysztof Żelaskowski


    2021-01-27 13:17:00
  • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
    A co ma do zaoferowania dla miasta PIS czy PSL. Pierwszy jest wszystkiemu przeciw a drugi raz za a za chwilę przeciw. Dzieciaki, nie dostali chyba cukierków i się popłakali. A najgłośniej to chyba ten malutki .

    ryk


    2021-01-27 07:33:40
  • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
    Trudno się czyta te wpisy. ktoś kto ma trochę pojęcia wie że wszystkie wydatki są na komisjach uzgadniane, na tej podsdtawie tworzona jest dokumentacja za którą miasto płaci, a potem radni się wycofują bo pewnie chcą ugrać coś dla siebie (nie mieszkańców) ale za ich kompetencje płacimy wszyscy. Zobaczcie projekty z poprzedniej kadencji (2 mln) w błoto. Teraz dzieje się to samo, a robią to ci sami radni. Mają nas wszystkich gdzieś liczą się tylko oni.

    kol


    2021-01-27 06:41:11
  • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
    wyroki wykonywane na komunistach w Szczytnie były słuszne

    Seneka