Czwartek, 27 Czerwiec, Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Garść złota dla Katany


Gasapar Święciński i Igor Szewczak z Katany Szczytno wywalczyli złote medale podczas Grand Prix Polski w brazylijskiego jujitsu. Zawody odbyły się w Mińsku Mazowieckim. Wzięło w nich udział aż 650 wojowników.



Gaspar Święciński zwyciężył w wadze do 60 kg, a Igor Szewczak najlepszy okazał się w kategorii wagowej 42 kg.

 

Zawodnicy Katany z Mińska przywieźli też srebra i brązy. Na drugim stopniu podium uplasowali się: Jacek Szewczak waga 88,3 kg pasy purpurowe, Marcin Welk waga 70 kg pasy purpurowe, Łukasz Elbruda -100,5 kg pasy niebieskie, Sebastian Delowicz waga 88,3 kg pasy białe w kategorii masters zajął 2 miejsc, w kategorii adult miejsce 3. Na drugich pozycjach uplasowali się również: Ksawery Ochenkowski waga 28 kg, Tymoteusz Stachula waga 45 kg i Lena Sierak waga 44 kg.

 

Brązowe medale z Mińska przywieźli: Igor Szatkowski i Marcin Błaszczak. Tuż poza podium zawody zakończyli: Piotr Szewczak, Marcel Malon i Jakub Kozłowski, Antoni Skowroński.


 

- Start możemy zaliczyć do udanych – mówi Jacek Szewczak, trener. - Bardzo dobrze zaprezentował się Sebastian Delowicz, który stoczył aż 7 walk (5 wygranych, dwie przegrane) i mimo 43 lat jest ciągle liczącym się zawodnikiem w Polsce. Na wyróżnienie zasługuję również Gaspar, który swoje wszystkie pojedynki kończył przed czasem. Bardzo dobrą formę pokazali Igor Szewczak, Marcin Welk oraz Łukasz Elbruda.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2019-04-30 11:34:32

Sześć medali trojga wojowników Katany

  • Czwartek, 2018-12-20 12:36:56

13 medali małych wojowników Katany

  • Piątek, 2018-10-19 11:21:59

Zostań wojownikiem Katany

  • Środa, 2018-07-04 14:34:26

Medalowy wyjazd Katany do Żyrardowa


Komentarze

  • Jarosław i Vladimir połączyli siły dla dobra Mazur (zdjęcia)
    jarek szykujesz im sciezke zeby mogli predzej wjechac do polski.OJ zastanów sie!!!
    Autor: marek
    2019-06-26 15:25:12
  • Dwie dekady śpiewania Kantaty
    Az ciezko uwierzyć, że Pan Mariusz tak nisko upadł.....? Z przewodniczącego rady miasta na.......
    Autor: Tomasz
    2019-06-25 22:43:55
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Lichwa....
    Autor: Czy miasto na to stac?, kiepski to gospodarz, ktory ziemie swoją zadłuża.
    2019-06-25 22:41:10
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Już widzę jak tłumy turystów walą do Szczytna na lodowisko.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-06-25 13:39:42
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Emil nie bój nic, lodowisko dobra sprawa, myślę że będzie spore zainteresowanie. Wygodniej mieć je na miejscu niż jeździć do Olsztyna.
    Autor: Zbigniew
    2019-06-24 23:50:51
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Chyba maniek z Grzegorczykiem będą się tam bujali, a potem pójdą łowić rybki na małe domowe gdzie maniek stanowiska sobie wybuduje.
    Autor: Emil
    2019-06-24 21:08:35
  • Zostań współwłaściciel browaru w Szczytnie i... wygraj kolację z Magdą Gessler
    Na kolację zabiorę babcie
    Autor: Martyna karolewska
    2019-06-24 19:21:33
  • Firmy na śmieciowym cenzurowanym
    Niech się Pani z Urzędu przepisami nie zasłania, bo owszem jest tam coś o rozdzielaniu zwykłych śmieci od firmowych, ale to nie jest przymus dla samorządu, tylko wybór. A żeby daleko nie szukać, to w gminie Pasym, przedsiębiorców i ludzi \"wrzucają\" do jednego worka, i problem w ogóle nie istnieje. A w Szczytnie jest i to duży. Każdy przedsiębiorca to powie. Jak sama nazwa wskazuje przedsiębiorca, sobie poradzi. Tylko kto kogo, i po co ma oszukiwać...?
    Autor: Przedsiębiorca
    2019-06-24 12:40:56
  • Stadion przy Śląskiej na etapie papierowym
    A obok stadionu jeszcze ma powstać bosko że sztuczną trawa 60x30 taka mała poprawka.
    Autor: Xyz
    2019-06-23 16:42:37
  • Koszmar niepełnosprawnych: krawężniki, policja i... bliźni
    W pełni popieram pana spostrzeżenia sam jestem wózkowiczem i mam problemy z poruszaniem się na wózku bez pomocy innych osób.nawet przed wyborami do samorządu oprowadzałem jednego pana z aparatem do zdjęć który nagrał kilka zdjęć na na przejściu z ul żwirki do parku i podjazd koło mostku przy areście .miał ten pan to jakoś załatwić.,ale wybory się odbyły i sprawa ucichła .Bardzo dobrze że pan jako młody człowiek widzi te problemy,i trzeba te sprawy mocno nagłaśniać .z obserwacji widać na co dzień że osób na wózkach jest dużo w naszym mieście Myślę że jest nas dużo i powinniśmy domagać się od władz by te sprawiły by osobom niepełnosprawny żyło się lepiej. pozdrawiam.
    Autor: Tadeusz Rosiński
    2019-06-23 14:40:48