Reklama


Reklama

Galeria Jurand będzie otwarta częściowo już w maju (zdjęcia)


Jest szansa, że od 6 maja zacznie działać Galeria Jurand. Przynajmniej jej cześć handlowa. Mieszkańcy naszego powiatu nie mogą doczekać się otwarcia tego obiektu. Na niemal 4 tys. metrów kwadratowych znajdować się będzie 15 punktów handlowo-usługowych oraz kino. Bez wątpienia będzie to najmodniejsze miejsce w naszym powiecie.

 Pierwotnie otwarcie galerii planowano na 1 kwietnia. I nie był to żart primaaprilisowy. Niestety, zamieszanie z koronawirusem sprawiło, że otwarcie trzeba było przełożyć.


Reklama

 

- Nie mieliśmy innego wyjścia, choć obiekt jest już niemal całkowicie gotowy, bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze – mówi dyrektor Galerii Jurand Żaneta Jastrzębska. - Nowy termin otwarcia uzależniony jest od aktualnej sytuacji w naszym kraju i znoszenia poszczególnych obostrzeń. Myślę jednak, że od 6 maja zaczną działać niektóre punkty handlowe, między innymi Empik i Orange.

 

Reklama

W obiekcie znajduje się 15 punktów handlowo-usługowych, w tym jedno z najnowocześniejszych kin w naszym regionie, Cinema Lumiere. Wśród najemców są Empik, restauracja Sphinx, pijalnia czekolady Wedel, salony Orange, Vistuli, Kruka, QUIOSQUE...

 

- Planowaliśmy uroczyste otwarcie z koncertem Cleo i szeregiem dodatkowych atrakcji dla mieszkańców naszego powiatu, ale będziemy musieli te uroczystości przeprowadzić skromniej – mówi pani Żaneta. - Nie mam jednak wątpliwości, że mieszkańcy naszego powiatu zakochają się w tym miejscu i będą tu częstymi gośćmi. Już dziś gorąco zapraszam do Galerii Jurand. Zapraszam też do śledzenia naszego profilu na Facebook, bo tam pojawią się aktualne informacje o kolejnych otwieranych punktach w naszej galerii.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze