Wtorek, 28 Wrzesień
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

GOK w Jedwabnie ma nowego dyrektora


Przez najbliższy rok Gminnym Ośrodkiem Kultury w Jedwabnie kierować będzie Dominika Wyszyńska. Właściwie już kieruje – od początku sierpnia. Dotychczasowy dyrektor – Jerzy Pałasz – odszedł na emeryturę.



- W związku z panującą pandemią wójt zdecydował powierzyć obowiązki dyrektora placówki jednej z pracownic, właśnie pani Dominice – mówi zastępczyni wójta Katarzyna Koperska. - Konkurs na dyrektora ogłosimy najprawdopodobniej wiosną przyszłego roku, bo przepisy pozwalają na powierzenie dyrektorskiej funkcji jedynie na rok.


Reklama

 

Jerzy Pałasz w GOK-u w Jedwabnie pracował już od 1984 roku chociaż z długą przerwą. Kierował placówką dwukrotnie: w latach 1990-2004 a po raz drugi od 2012 roku aż do przejścia na emeryturę.

Reklama



Komentarze do artykułu

Kandydat

ładna

Anna

Pomyłka w datach kierował 1990-2004

Anna

Pracował od 1984 r. a kierował w latach 1980-2004, jaki tu wehikuł czasu?

Jerzy

W tamtejszym GOK-u taka bieda, że już widzę tę stertę teczek w trakcie konkursu :D

Ghost

Czas umierać

Ja

Kierował placówką w latach 1990-1984? Cholera, wiedziałem! Wehikuł czasu istnieje!

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Kocie łby zastąpi kostka
    parodia

    śmiechu warte


    2021-09-28 09:08:03
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    \"Zwróciliśmy się do trzech firm artystycznych więc potrzebujemy więcej kasy\"

    kradziej


    2021-09-28 09:01:13
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Palący problem. Jak chce to niech sobie stawia tylko niech sam pokryje koszty.

    karierowicz


    2021-09-28 08:58:38
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Dobra inicjatywa. To, że mieszkańcy się burzą jest efektem braku wiedzy co do życia. Braki sięgają sprzed 89 roku. Więc jeszcze 3 pokolenia jak zmienią swoją mentalność względem życia. Niedługo ich pomniki oglądać będziemy. Co do godności należy się ona każdemu! Co do bólu kobiet droga jest tylko jedna terapia i wsparcie męża, którego w większości te kobiety nie mają.

    Mieszkaniec


    2021-09-28 08:29:14
  • Dwie groźne kolizje, policja apeluje o ostrożność (zdjęcia)
    Trzy ,droga Dżwiersztyny-Dybowo wyjście z zakrętu przy torach kolejowych ,zaliczony rów przydrożny.

    !


    2021-09-28 08:16:49
  • Kolejne 22 kilometry ścieżki już otwarte (zdjęcia)
    Czy w dalszym ciągu trzeba z duszą na ramieniu przebiegać z rowerem przez drogę krajową w okolicy Kulki? Super pomysł :) Tylko pogratulować Panu Staroście i Wójtowej za pomysłowość. A gdzie są te pierwotnie wskazywane w projekcie inwestycji wieże widokowe? Projekt ograniczony? Szkoda.

    marian


    2021-09-28 06:57:52
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Coś mi się wydaje, że tu ktoś resztki rozumu utracił? Jak się nie ma nic sensownego do zaoferowania, to trzeba palnąć cokolwiek, byle było o mnie głośno. Niech ludziska mają temat zastępczy!!!

    Taki jeden


    2021-09-27 21:24:49
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Odeszli od zdrowych zmysłów i tyle. Szczególnie ten pan.

    Jack


    2021-09-27 21:16:19
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    Tego murala w ogóle nie powinno być. Dziwię się, że szkoła imienia Fryderyka Chopina zgodziła się na to. Chopin w swojej epoce był awangardą w przeciwieństwie do Klenczona - wtórnika.

    Taki sobie czytelnik


    2021-09-27 19:47:32
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    Oszałamiający tysiąc złotych nie podziałał na wyobraźnię artystów

    Szczytnianin