Sobota, 6 Czerwiec, Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

GOK w Dźwierzutach działa... wirtualnie


Zgodnie z rozporządzeniem rządu wiele instytucji prowadzi ograniczoną działalność. Wiele, jak domy i ośrodki kultury ją zawiesiły. Warto jednak zapoznać się z ich ofertą, którą mają on-line. Zajrzeliśmy na stronę fejsbukową GOKu w Dźwierzutach i widzimy, że życie kulturalne, choć zmieniło formę, to nie przestało istnieć.



Poza ciekawymi odnośnikami do wirtualnych muzeów, wartościowych filmów i poradach, jak spędzić kreatywnie czas z dzieckiem, znajdziemy tam cieszący się coraz większą popularnością konkurs fotograficzny.


Reklama

 

Reklama

- Chcieliśmy jakoś oderwać, choć na chwilę, myśli naszych odbiorców od sytuacji, w której znalazł się świat. Stąd pomysł na konkurs, który okazał się już pierwszego dnia strzałem w dziesiątkę. Zaproponowaliśmy użytkownikom FB wrzucanie zdjęć o określonej tematyce. Pierwszego dnia były to zdjęcia kotów. Zdjęcie z największą ilością polubień zwycięża, trafia na zdjęcie w tle GOK, a jego autor podaje tytuł następnego zadania. Zdjęć kotów i to z Warszawy, Olsztyna, czy nawet Anglii pojawiło się 30, najbardziej popularne uzyskało 80 polubień, to naprawdę niesamowicie dużo – mówi Ewa Dolińska-Baczewska, dyrektor dźwierzuckiej placówki kultury. - Zapraszamy serdecznie do naszego wirtualnego GOK w Dźwierzutach. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo tam coś dla siebie w tym czasie utrudnionego dostępu do kultury. https://www.facebook.com/GOKDzwierzuty/

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2020-06-02 10:54:25

Hunter zagra online w... Dźwierzutach

  • Poniedziałek, 2020-03-16 21:07:54

W Dźwierzutach o Wyklętych

  • Poniedziałek, 2020-01-27 19:49:48

Czwarty DKK w województwie jest w Dźwierzutach

  • Sobota, 2019-12-07 21:36:50

Nowy przystanek w Dźwierzutach

Reklama


Komentarze

  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Widziałem kilkukrotnie,jak wyglądają ,,odłowy\" panów rybaków. ,,Legalni kłusownicy\"- to najlepsze określenie tych bandytów.

    Otwarte oczy


    2020-06-05 09:29:07
  • Pijane rekordy na drogach powiatu
    Ja pier.... czy Ci ludzie to nie mają wyobraźni, tylko idioci jeżdżą po alkoholu, stare to a głupie. Chociaż nie trzeba alkoholu żeby kretynów na drodze spotkać, jeżdże busem to nie raz się napatrze. Ludzie ogarnijcie się, ryzykujecie życie swoje i innych!!!

    Kaja


    2020-06-05 04:08:30
  • Inwazja bocianów w Dźwiersztynach
    Ptaki ważniejsze od asfaltu na drodze dla burmistrza.

    Wachacz


    2020-06-04 22:38:30
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Pan dyrektor widocznie nie wie co się nad wodą dzieje.

    Enduro


    2020-06-04 18:43:14
  • Inwazja bocianów w Dźwiersztynach
    A kiedy będzie asfalt na drodze w tej wiosce ?

    Zainteresowany


    2020-06-04 15:14:19
  • Bukiet dostarczył kurier
    To jest wygodna opcja, też wysyłałam babci na urodziny bukiet i kosz słodyczy pocztą kwiatową. Z racji korony nie ma co narażać seniora poprzez osobisty kontakt, a można złożyć życzenia telefonicznie.

    Maria


    2020-06-04 15:10:03
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Kłamią, kłamią, kłamią Każdy rybaka ma piękny dom, elegancki samochód!!! ( z pensji ) A ryb w jeziorach już prawie niema! Wszystko jasne jeden drogiego będzie krył Komunistyczne układy!

    Wedkarz


    2020-06-04 08:39:29
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Śćiema jakich mało siaty stoją non stop szczupak odlawiany w tarlo to przestępstwo. Przestańcie odlawiac ryby w tarlo natura sama odbuduje waszą bandycka gospodarkę. Widocznie gospodarstwo ma takie układy i nie obowiazuja ich okresy ochronne a osoba decyzyjna wszystko podpisze żeby mieć z tego korzyść. Uklady musza byc od dawna gospodarstwo przekazywane z pokolenia na pokolenie tej samej rodzinie... Ale to wędkarz i kormoran jest szkodnikem...

    Wędkarz


    2020-06-04 08:15:50
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Pan Kulas jasno sprecyzował w jakim rzędzie stawia wędkarzy: \"A odławiają go też wędkarze, kormorany i inne szkodniki\"

    MJS Blue


    2020-06-04 07:09:35
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Jak byście tak racjonalnie gospodarowali to nie potrzebne by były zarybienia. Co z tego, że macie papiery jak niszczycie wody zgodnie z przepisami.

    Boleń


    2020-06-04 00:21:43