Sobota, 25 Maj, Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

GKS Szczytno ma nowego trenera


Od wiosny seniorów GKS Szczytno prawdziwi nowy trener Marek Jurczak, który zastąpił Szymona Rapackiego. Pan Szymon na razie zajmie się grupami młodzieżowymi.Zmiana wynika z tego, że dotychczasowy trener Szymon Rapacki chciałby złapać oddech i na razie skupić się na młodzieży w naszym klubie – wyjaśnia Jarosław Kostiuk, skarbnik i jeden z trenerów GKS Szczytno. - Marek Jurczak to doświadczony szkoleniowiec, który w ubiegłym sezonie prowadził juniorów starszych SKS Szczytno. Osiągał z nimi bardzo dobre wyniki. Po namowie naszego prezesa Grzegorza Pileckiego wzmocnił nasz sztab szkoleniowy.

 

GKS Szczytno, który po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce od końca w A klasie. Przygotowania do nowego sezonu ruszyły już w połowie stycznia. - Wraz z nowym trenerem pojawiło się sporo nowych zawodników i nie ukrywam, że liczymy, że będzie to solidne wzmocnienie naszego pierwszego zespołu – mówi Jarosław Kostiuk. - O szczegółach zmian na razie nie chcę mówić, bo wolałbym, aby na ten temat wypowiadał się trener. Na pewno w tym sezonie naszym celem jest utrzymanie się w lidze i zajęcie jak najlepszego miejsca.


 

Pierwszy mecz ligowy GKS Szczytno zagra 6 kwietnia z Wałupszą 07 Jesionowiec. Mecz odbędzie w Zabielach.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze