Czwartek, 29 Lipiec
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza -

Reklama


Reklama

Flora Garden: Z miłości do natury (zdjęcia)


PROMOCJA. Flora Garden to firma rodzinna, która powstała z... miłości do natury. Jej właściciele, Kamila i Mariusz Napiórkowscy, uwielbiają to, co robią. Ich praca stała się ich pasją. A to z kolei przekłada się na jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów. Od kilku lat Centrum Ogrodnicze Flora Garden nagradzane jest statuetką „Orły Ogrodnictwa”. O tym, komu ona przypadnie, decydują zadowoleni klienci. Wyróżnienie tym bardziej cenne.Flora Garden robi naprawdę wiele. Oferuje kompleksowe usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. To też najlepiej wyposażone centrum ogrodnicze w regionie. Można tam kupić tysiące produktów od: nasion kwiatów i warzyw, przez najwyższej jakości rośliny ozdobne, drzewa, krzewy, nawozy, po narzędzia do pielęgnacji ogrodów czy działek.

 

- I stale przybywa nam produktów – mówi Kamila Napiórkowska. - Ostatnio do naszego asortymentu wprowadziliśmy na przykład rośliny domowe. To rzadkość, ale nasi klienci tego oczekiwali, bo nie każdy ma ogród, a jego namiastkę chciałby mieć w domu, czy mieszkaniu. Mamy szeroki wybór produktów BHP, ale też na przykład tych dedykowanych przetwórstwu, czyli: słoiki, garnki, ceramikę, butelki do wina, alkoholi, a nawet drożdże.

 

Pożyteczna chemia

 

Flora Garden oferuje też sporo chemii ogrodowej. Można tam kupić najskuteczniejsze preparaty odstraszające kleszcze, czy komary. - Ale także inne owady i gryzonie, które dobierają się do naszych domów, czy roślin – mówi pani Kamila. - Posiadamy też preparaty użyźniające glebę, czy wspomagające rozwój roślin. Jest tego mnóstwo i każdy znajdzie u nas coś dla siebie. A jeśli nie wie, co mu jest potrzebne, to wystarczy, że przyjdzie do nas, opowie o co mu chodzi i podpowiemy, jaki specyfik wybrać.

Flora Garden to też narzędzia do pracy w ogrodzie oraz specjalistyczna odzież. - Naszych klientów zaopatrujemy kompleksowo – mówi Kamila Napiórkowska.

 

Zielono może być wszędzie

 

Flora Garden to specjaliści od architektury krajobrazu. Zaprojektują, założą ogród, a potem będą też o niego dbali i to przez okrągły rok. Z ich pomocy może skorzystać każdy, osoba prywatna, ale też instytucje, czy samorządy. Doskonale znają się na projektowaniu ogrodów przydomowych, zieleni wokół firm, biur, szkół, a nawet projektowaniu zieleni wewnątrz budynków. Firma oferuje też pielęgnację (konserwację) zieleni, a także przestrzeni na zewnątrz i wewnątrz budynków. Dzięki nim zawsze prezentują się one doskonale bez względu na porę roku.

 

Misja połączona z perfekcją

 

Firma zapewnia fachowe doradztwo na każdym etapie takiej realizacji. Rośliny i krzewy, które wykorzystywane są w projektach, pochodzą ze sprawdzonych szkółek i hurtowni, co daje gwarancję doskonałej jakości roślin i wspaniałego efektu końcowego każdej realizacji. - Naszą misją jest tworzenie i pielęgnacja terenów zielonych oraz nadzorowanie inwestycji przez cały rok, co rozumiemy przez monitoring i konserwację założeń ogrodowych oraz parkowych. Gwarantujemy nadzór nad ogrodami zrealizowanymi przez nas, jak i przez innych wykonawców – zapewnia Kamila Napiórkowska.

 

Flora Garden

mgr inż. Mariusz Napiórkowski

mail: floragarden@op.pl

 

SIEDZIBA I SKLEP OGRODNICZY

Korpele 28h

12-100 Szczytno

woj. warmińsko-mazurskie

Urządzanie ogrodów - Systemy nawadniania – Projektowanie ogrodów

tel. 517 552 721

 

CENTRUM OGRODNICZE

ul. Wielbarska (kierunek Wielbark/Warszawa)

12-100 Szczytno

woj. warmińsko-mazurskie

Centrum Ogrodnicze

tel. 507 591 403

 

 

Centrum Ogrodnicze Flora Garden

 

oferuje:

szeroki wybór najwyższej jakości roślin ozdobnych, drzew i krzewów iglastych, drzew liściastych, szczepionych drzew alejowych, pnączy oraz bylin, nasiona kwiatów i warzyw, mieszanki traw, nawozy, narzędzia ręczne, środki ochrony roślin, narzędzia ręczne, agrotkaniny, agrowłókniny, opryskiwacze, akcesoria do podlewania ogrodu, korę, kamień ogrodowy, ziemię ogrodową, ryby do oczek wodnych, itp.

 

Usługi ogrodnicze

Naszą misją jest tworzenie i pielęgnacja terenów zielonych oraz nadzorowanie inwestycji przez cały rok, co rozumiemy przez monitoring i konserwację założeń ogrodowych oraz parkowych. Gwarantujemy nadzór nad ogrodami zrealizowanymi przez nas, jak i przez innych wykonawców.”

 

Pielęgnacja ogrodów

 

Oferuje pielęgnację (konserwacje) zieleni, a także przestrzeni na zewnątrz i wewnątrz budynków. Flora Garden dokłada wszelkich starań, by tereny zielone prezentowały się świetnie niezależnie od pory roku.

 

Zakres prac pielęgnacyjnych:

przycinanie drzew, krzewów, żywopłotów

koszenie trawników, zarośli, nieużytków

pielenie

nawożenie

opryski

przesadzanie drzew i krzewów

wycinka i „chirurgia drzew”

walka z kretami, nornicami

zamiatanie ścieżek, podjazdów, parkingów

odśnieżanie

opieka nad roślinami doniczkowymi

konserwacje nawodnienia

drobne naprawy

inwentaryzacja zieleni

 

Projektowanie i zakładanie ogrodów/zielonych terenów miejskich:

projektowanie ogrodów przydomowych

projektowanie zieleni wokół firm, biur, szkół

projektowanie zieleni wewnątrz budynków

 

Zakres prac projektowo-wykonawczych:

 

prace ziemne/porządkowanie terenu po budowie

nawierzchnie wszelkiego typu

nasadzenia roślinne

zakładanie trawników rolowanych lub z siewu

automatyczne nawodnienie

oświetlenie ogrodowe

budowa stawów, oczek wodnych, kaskad

murki ogrodowe z drewna, kamienia

altany, wiaty, zadaszenia, pergole

odwodnienia terenu

przebudowa istniejących ogrodów (modernizacja)

aranżacja tarasów i ogrodów na dachach, balkonach

aranżacja roślinami doniczkowymi ogrodów zimowych, biur, hoteli.

 

 

Flora Garden

mgr inż. Mariusz Napiórkowski

mail: floragarden@op.pl

 

SIEDZIBA I SKLEP OGRODNICZY

Korpele 28h

12-100 Szczytno

woj. warmińsko-mazurskie

Urządzanie ogrodów - Systemy nawadniania – Projektowanie ogrodów

tel. 517 552 721

 

CENTRUM OGRODNICZE

ul. Wielbarska (kierunek Wielbark/Warszawa)

12-100 Szczytno

woj. warmińsko-mazurskie

Centrum Ogrodnicze

tel. 507 591 403Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze