Wtorek, 23 Kwiecień
Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha -

Finałowy pojedynek Bugaj kontra Trzaska

Krzysztof Bugaj z Roman wygrał kategorię open Halowego Turnieju Tenisa Ziemnego. W finale pokonał Krzysztofa Trzaskę ze Szczytna.

Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych: open oraz 55+. Łącznie w zawodach wzięło udział 21 zawodników. Początkowo gracze rywalizowali w grupach, a następnie mecze odbywały się już systemem pucharowym.

Zwycięzcą kategorii open został Krzysztof Bugaj (Romany), który w stojącym na wysokim poziomie meczu pokonał w finale Krzysztofa Trzaskę (Szczytno). W kategorii 55+ zwycięzcą finałowego pojedynku został Zbigniew Ostasz (Wielbark), który pokonał Jerzego Tyczyńskiego (Płozy).

Szczególne słowa podziękowania należy skierować do dyrektor ZS nr 1 w Szczytnie Małgorzaty Folgi oraz pracowników szkoły, dzięki którym udało się przeprowadzić turniej w takim wymiarze czasowym, a także koledze Mariuszowi Radziszewskiemu, który zapanował nad przeprowadzeniem wszystkich meczy.