Sobota, 21 Wrzesień, Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Finał w wojewódzki w zasięgu


Zawody odbyły się w piątek w Ełku. W turnieju wystartowały 3 drużyny z: Ełku, Nidzicy oraz Szczytna. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” W pierwszym meczu nasz zespół zagrał z drużyną gospodyń z Ełku. Od początku spotkania szczytnianki grały bardzo dobrze, zarówno...



Zawody odbyły się w piątek w Ełku. W turnieju wystartowały 3 drużyny z: Ełku, Nidzicy oraz Szczytna. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” W pierwszym meczu nasz zespół zagrał z drużyną gospodyń z Ełku. Od początku spotkania szczytnianki grały bardzo dobrze, zarówno w ataku, jak i w obronie powiększając przewagę z minuty na minutę. - Dziewczyny wyszły na boisko w pełni skoncentrowane i zmobilizowane nie dając szans przeciwniczkom wygrywając pewnie ten mecz – ocenia Michał Wróblewski, trener.

W finale nasz zespół spotkał się po raz drugi w tym sezonie z Nidzicą. Po ciężkim meczu nasza drużyna musiała uznać wyższość ekipy przeciwniczek, które uzyskały bezpośredni awans do finału wojewódzkiego. Drużyna ze Szczytna natomiast zajęła drugie miejsce w turnieju i uzyskała awans do zawodów barażowych, w których będzie walczyć o ostatnie miejsce w finale wojewódzkim. - Już teraz nasz zespół osiągnął duży sukces, bo sam udział w zawodach barażowych klasyfikuje drużynę koszykarek z Zespołu Szkół nr 3 na V lub VI miejscu w województwie w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych, a przecież może być jeszcze lepiej – mówi trener Wróblewski.

 

Skład drużyny:

Piórkowska Katarzyna

Koper Małgorzata


Wierzbicka Klaudia

Tokarska Joanna

Jurczenko Alicja

Dąbrowska Olga

Kornowska Gabriela

Kędzierska Julia

Leniart Anna

Gawrońska Julia

Gumkowska Katarzyna

Bober Julia

Tańska Aleksandra

 

 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-09-05 09:59:17

Mistrzostwa Szczytna o zasięgu powiatowym

  • Czwartek, 2019-08-01 11:09:24

Radny wojewódzki podpowiada...

  • Czwartek, 2019-04-04 11:40:06

Tragiczny finał spaceru wokół jeziora


Komentarze

  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Zgadzam się z przedmówcą w 100%
    Autor: Marcin
    2019-09-20 12:18:17
  • Auto wjechało w słup, ciężko ranny kierowca
    i dobrze że nie zabił postronnych, matki i dziecka idących w tym miejscu. mam nadzieję że koszty akcji zapłaci i posiedzi troszkę w celi?
    Autor: Buba
    2019-09-20 12:16:23
  • Miliony popłyną na drogi, umowy podpisane
    Paweł Kukiz, zaślubiony chwilowo w ramach koalicji Polskiej z PSL ogłosił wczoraj, że odbędzie się konferencja prasowa z udziałem posła Sachajko i dopiero co wypuszczonym na powietrze, byłym prezesem kółek rolniczych i członkiem PSL panem Serafinem. Serafin jak wiemy, od ponad pół roku został odcięty w ramach aresztu od społeczeństwa. Ponad 120 zarzutów na łączną kwotę ponad 30 mln złotych. Za przyczyną tego pana poseł Sawicki stracił stołek Ministra Rolnictwa. Coś mi się wydaje, ze jak to mawiał Józef Stalin ( kompromaty są silne). więc niebawem zostanie rozpalony grill nad wielkopowierzchniowymi agronomami:-D. Pytanie, czy były wójt Świętajna nie jest na wydobywczym i kto pójdzie na rozpałkę :-D
    Autor: Tomasz TK
    2019-09-20 11:41:00
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Dzieci powinny wiedzieć, że dwie wtyczki nie pasują do siebie i prądu z tego nie będzie. Tylko czy muszą dowiadywać się o tym, od różowych małorolnych panter :-D
    Autor: Tomasz TK
    2019-09-20 11:29:13
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Z tego bardzo jasno wynika że pan Dobroński i podlegli mu dyrektorzy to banda nieudaczników i nierobów. Skoro miasto zapłacilo za tą ankietę, a pan Dobroński nie raczył jej nawet przeczytać to w trybie natychmiastowym powinien zostać wywalony z roboty i jeszcze ponieść konsekwencje karne za niedopełnienie obowiązków. Tak samo pedagodzy i dyrekcja szkół w których były ankiety. Wszystkich won, zanim zrobią jeszcze większą krzywdę naszym dzieciom!!!
    Autor: Jędrek
    2019-09-20 11:15:23
  • Syn radnego i policjant bez... audi – dopadli ich złodziej samochodów
    hehe a policjanci w szczytnie wyrabiaja premię trzepiąc mandaty
    Autor: Yaasiek
    2019-09-19 22:59:43
  • Miliony popłyną na drogi, umowy podpisane
    SZPAKAMI KARMIONY. Szpak to taki inteligentny ptak, że potrafi naśladować głosy innych zwierząt, w tym człowieka. Szpak nie był i nie będzie dziobany. A bociany... 500+. Bo jest w orkiestrach dętych jakaś siła...
    Autor: Śmieszek
    2019-09-19 20:16:50
  • Wiadro śmieci warte 500 zł
    W ogóle nie powinni nakładać mandatu,tylko od razu sprawę skierować do Sądu. Tam dostanie więcej do zapłaty. Na podwórku niech sobie wysypisko zrobi.
    Autor: Marek
    2019-09-19 15:08:58
  • Wiadro śmieci warte 500 zł
    Jestem zwariowanym grzybiarzem. Siłą rzeczy poruszam się w lesie po tych samych trasach. Wyzbierałem już wszystkie butelki i puszki na swojej drodze. Nie urwała mi się od tego ciężaru ręka i mam satysfakcję nie spotykając już śmieci. Zachęcam do podobnych działań - sama frajda
    Autor: tedy
    2019-09-19 07:56:00
  • Pan Zbigniew chwali szczycieński szpital (sygnał czytelnika)
    To tylko opinia jednego pacjenta dobra jak złapałem rękę w wypadku na skutera wodnym to wysłali mnie po4 godzinach mokrego dalej nie dali nic żeby sieokryc ani przebrać bo to nie rewia mody dali witamina C trzymali tyle na korytarzu i wysłali do Biskupca A w Biskupcu do 4 rano mokry bez buta i wiadomość żeby jechać do Szczytna w poniedziałek się umówić co z tym zrobić A to był piątek od razu stamtąd pojechałem do Olsztyna i od razu zdjęcie przebrany już byłem bo ciuchy przywieźli mi . I gdzie tu opieka jest
    Autor: Norman
    2019-09-18 23:56:05