Reklama


Reklama

Filmowe spotkanie w GOK Jedwabno


NAPISALI DO NAS: W Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie odbyło się spotkanie autorskie z wyjątkową scenarzystką filmową, producentką oraz pisarką. Ilona Łepkowska, bo o niej właśnie mowa, w swoim dorobku posiada napisane scenariusze do filmowych komedii oraz seriali obyczajowych, a także dwie książki.



Podczas spotkania, które ze scenarzystką poprowadziła Katarzyna Ciak, Pani Ilona opowiadała o swoim życiu zawodowym, prywatnym, a także o marzeniach i planach literackich. Choć jest najbardziej rozpoznawalną twarzą polskich scenarzystów to, jak się okazuje, nie zawsze ma wpływ na losy bohaterów.

 

 


Reklama

Ogromne salwy śmiechu wywołała anegdota, gdy autorka stwierdziła: "Nie ja zabiłam Hankę Mostowiak w kartonach. To nie ja!". Mówiła o tym, że ludzie czasami proszą ją, aby ich ulubionym bohaterom nie zdarzało się zbyt wiele przykrych sytuacji, ale jednocześnie, aby serial był ciekawy i wzbudzał emocje. Fanów twórczości Łepkowskiej ucieszyły informacje, że właśnie powstaje autobiograficzna książka, z której pisania ma wyjątkową frajdę.

 

Nie mogło się obyć także bez szczegółów z życia prywatnego, dotyczących głównie jej związku z Burdągiem, gdzie – jak mówiła - wraz z córką, mężem i psem znalazła malutki domek i w tym domku napisała mnóstwo scenariuszy. Okazało się, że jako mieszkanka Burdąga, pani Ilona interesuje się tym, co dzieje się w gminie. Przyznała, że np. organizacja odbioru odpadów od mieszkańców jest lepsza niż w stolicy, ale jednocześnie ubolewała, że nie ma już dawnego kiosku z rybami.

Reklama

 

Izabela Włodkowska



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • „Droga śmierci” w likwidacji
    A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

    Tomasz Nieciak


    2020-09-19 06:50:40
  • Dawny GOK zamienia się w ruinę
    Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

    Dynd


    2020-09-18 23:09:14
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

    Jamka lech


    2020-09-18 21:14:35
  • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
    A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

    Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


    2020-09-18 20:04:50
  • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
    Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

    Obserwator


    2020-09-18 17:22:14
  • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
    Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

    Magda


    2020-09-18 12:48:55
  • Iga srebrną medalistką mistrzostw Polski
    Trochę niefortunne to zdjęcie.

    Kowal


    2020-09-18 00:33:52
  • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
    Takie mamy u nas prawo. Kupujesz ziemię, ale nic co cenne nie jest Twoje. Znajdziesz ropę, państwowa, znajdziesz skarb, państwowy, znajdziesz walizkę pieniędzy tak jest. państwa. Gdy tylko w jakiś sposób policja się dowie, to możesz dostać wyrok, chyba że samemu od razu szybkim krokiem udasz się na komendę i zgłosisz takie znalezisko. Ja bym poszedł o krok dalej i na komendę zwoził wszystkie kamienie znalezione na polu, żeby policja badała, czy aby przypadkiem nie jest to jakiś artefakt archeologiczny. A człowiekowi zamiast dać jakiś dyplom, no jakieś znaleźne czy nagroda to marzenie w naszym kraju więc nie liczę, pogratulować oficjalnie czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w muzeum dla znalazcy to mu wpieprzą wyrok najlepiej i niech siedzi, drugi raz jak coś znajdzie to rozsądnie wywali do rowu albo zniszczy XD

    Chomik


    2020-09-17 22:29:09
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Ach, panie Jamka! Niech pan już skończy z tą swoją mizantropią. Wylewa się to z pana za każdym pańskim wpisem. Jak to już wcześniej napisano - dobrze, że jest pan byłym Szczytnianinem. Nie zrozumiem nigdy takiej nienawiści, jaka w panu tkwi. Tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej. Niech pan się nie spodziewa, że sugerowanie przez pana jakichś moich deficytów sprowokuje mnie do pozwu sądowego. Pieniactwo nie leży w mojej naturze. I skąd pan wie, co o mnie jest w bibliotece w Szczytnie? Ma pan związki ze służbami?

    Śmieszek


    2020-09-17 22:17:25
  • Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna
    Policja, policja i policja...

    Ja