Środa, 16 Czerwiec
Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -

Reklama


Reklama

Film, challeng WSPol „Kilometr dla Moniki” bierze udział w plebiscycie


Film, wyzwanie „Kilometr dla Moniki” nakręcony przez funkcjonariuszy Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie bierze udział plebiscycie na najlepszy film tego challenge’u. Plebiscyt 5 maja ogłosił serwis serwis wieliczkacity.pl. Zachęcamy do głosowania na tę produkcję.


Przypomnijmy. „Kilometr dla Moniki” to wyzwanie rzucone przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji z Myślenic, na które odpowiedzieli kadra, studenci oraz słuchacze WSPol w Szczytnie. Celem challengu jest zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację siostry policjanta, która uległa groźnemu wypadkowi drogowemu.

 

W Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, 2 lutego 2021 r. kadra, studenci i słuchacze WSPol w Szczytnie podjęli wyzwanie kolegów z Myślenic. Zachowując standardy reżimu sanitarnego blisko pięćset osób wzięło udział w akcji „Kilometr dla Moniki” pokonując dystans tysiąca metrów po terenie kampusu uczelni. Z wydarzenia powstał film, który bierze teraz udział w plebiscycie. Film można obejrzeć także na naszym facebooku.

 

Po opublikowanych w internecie filmach widać ogromne zaangażowanie ludzi, którzy podjęli to wzywanie. Z tego właśnie powodu redakcja serwisu www.wieliczkacity.pl również zaangażowana w tę inicjatywę, postanowiła stworzyć plebiscyt i wyłonić najlepszy film challenge’u „Kilometr dla Moniki”, aby w ten sposób docenić pracę włożoną przez wiele osób w powstanie ich „challenge’y”.

 

Głosowanie trwa do 20 maja. Oficjalne wyniki, a co za tym idzie zwycięski film plebiscytu zostaną ogłoszone dzień później.

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze