Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

Film, challeng WSPol „Kilometr dla Moniki” bierze udział w plebiscycie


Film, wyzwanie „Kilometr dla Moniki” nakręcony przez funkcjonariuszy Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie bierze udział plebiscycie na najlepszy film tego challenge’u. Plebiscyt 5 maja ogłosił serwis serwis wieliczkacity.pl. Zachęcamy do głosowania na tę produkcję.


Przypomnijmy. „Kilometr dla Moniki” to wyzwanie rzucone przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji z Myślenic, na które odpowiedzieli kadra, studenci oraz słuchacze WSPol w Szczytnie. Celem challengu jest zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację siostry policjanta, która uległa groźnemu wypadkowi drogowemu.

 

W Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, 2 lutego 2021 r. kadra, studenci i słuchacze WSPol w Szczytnie podjęli wyzwanie kolegów z Myślenic. Zachowując standardy reżimu sanitarnego blisko pięćset osób wzięło udział w akcji „Kilometr dla Moniki” pokonując dystans tysiąca metrów po terenie kampusu uczelni. Z wydarzenia powstał film, który bierze teraz udział w plebiscycie. Film można obejrzeć także na naszym facebooku.

 

Po opublikowanych w internecie filmach widać ogromne zaangażowanie ludzi, którzy podjęli to wzywanie. Z tego właśnie powodu redakcja serwisu www.wieliczkacity.pl również zaangażowana w tę inicjatywę, postanowiła stworzyć plebiscyt i wyłonić najlepszy film challenge’u „Kilometr dla Moniki”, aby w ten sposób docenić pracę włożoną przez wiele osób w powstanie ich „challenge’y”.

 

Głosowanie trwa do 20 maja. Oficjalne wyniki, a co za tym idzie zwycięski film plebiscytu zostaną ogłoszone dzień później.

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Najmądrzejsi ludzie w powiecie. Rozogi górą. Pozdrawiam Jurka W.- nie daj się oszukać.

  Siwy


  2021-09-22 20:37:54
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Brak jest polityki prozdrowotnej, bo szczepienia mogą na krótką metę pomóc, ale w dłuższej perspektywie osłabią zdrowie i odporność. To może mieć fatalne skutki o których się milczy. Ślepy upór w nakłanianiu do szczepień jest bardzo podejrzany, zwłaszcza gdy jest kilka leków, które skutecznie zwalczają covid-19.

  Adam


  2021-09-22 18:25:40